Má někdo zkušenost s Whole30?

26563
22.12.14 12:06

Má někdo zkušenost s Whole30?

Má tady někdo z Vás za sebou Whole30? Jaké to bylo? Jaké jsou výsledky? Pokračujete dál?
Pro ty co neznají třeba tady:
http://kackazvykacka.blogspot.cz/…s-whole.html
http://www.paleoowl.com/…ceska-verze/
http://whole30.com/

Ráda bych se do toho pustila v lednu, trochu mne děsí to množství masa, co budu muset sníst :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

331
22.12.14 16:20

Znam pani co to zkusila. Hodne zhubla a citi se skvele. Tento styl stravy ji vyhovuje a vicemene ho dodrzuje i kdYz uz nemusi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26563
22.12.14 16:53

@lisatka Díky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jessie8951
28.12.14 12:52

Znám lidi, co tuhle,,dietu" dodržovali a vím, že jedné paní přestala migréna, na kterou léta trpěla. Už je tuším bez migrény půl roku. A jedné paní zmizel atopický ekzém. Samozřejmě se taky po tom hubne, ale zmizí i spousta nemocí.

• Nahlásit
  • Citovat
26563
28.12.14 14:18

@Jessie8951 Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
2.2.15 14:03

Možná divný dotaz, ale dá se při dodržování této redukční „diety“ i nabrat na váze, nebo aspoň neshodit? Vím, že většina ji dodržuje spíš kvůli opaku, a proto z toho mám trochu strach. Uvažuju o ní kvůli zdravotním (dermatologickým) problémům, které mám a kterých se nemůžu už dlouhou dobu zbavit, ačkoliv jsem vyzkoušela snad už úplně všechno. Jediné, co mě trochu děsí, je ten zásah do váhy, bojím se, že zhubnu ještě víc, což bych opravdu nechtěla (při 164cm mám 46 kg, mívala jsem váhu normální, cca 51 kg a ráda bych se k ní vrátila). Nějaké zkušenosti? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
19.9.19 17:53

Ahoj :) je tu někdo, kdo w30 držel? Výsledky? Plusy a mínusy?
Já se na to teď chystám a potřebovala bych trošku motivaci :)
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1594
19.9.19 18:07

Držela jsem 3×, první výsledky byly asi nejmarkantnější. Doporucuju to každému alespoň vyzkoušet, zařazování fáze potom ukáže něco každému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
19.9.19 18:48

Ahoj, ja to drzela 2×. Poprve to bylo hodne tezke zvladnout. Nedrzela jsem to kvuli hubnuti, i tak jsem ale shodila 4kg. Ale mela jsem potize s pleti a chronickou unavou a oboji se timhle vyresilo. Doporucuju se hecnout a fakt to vydrzet. Clovek se hodne dozvi o svem tele a vyzkousi na vlastni kuzi, co mu dela nebo nedela dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12801
19.9.19 18:56

Držela jsem, nedělalo mi to problém, ale začala jsem s tím kvůli zdraví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 19:14

Da se Whole30 dodrzovat i kdyz mam alergii na vajicka? :think: koukam na jidelnicky a bezne se jedi 2-3 vejce denne… cerpat bilkoviny jen z masa taky neni uplne zdrave a hlavne to leze do penez :think: co myslite? Zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
35461
20.9.19 15:04
@Rive píše:
Ahoj :) je tu někdo, kdo w30 držel? Výsledky? Plusy a mínusy?
Já se na to teď chystám a potřebovala bych trošku motivaci :)
Děkuji

Nechystám. Jaký to má smysl? Pokud chceš zhubnout, je nesmysl držet 30 denní program, je potřeba nastavit dlouhodobý stravovací styl. Navíc, když se po 30 dnech vrátíš k normální stravě, na kterou jsi zvyklá, těch pár kilo, které jsi zhubla, zase přiběhne rychle zpět. Whole30 omezuje zbytečně velké množství potravin.
A zdravotní důvody? Opravdu většina lidí nemá potravinové intolerance a alergie, jak nám na různých stránkách vnucují. Pokud máš nějaké zdravotní problémy a máš podezření právě na intoleranci některých potravin, zajdi na alergologii, jsem předsvědčena, že jejich testovací metody budou mít lepší vypovídající hodnotu než samo domo experiment se stravováním. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1594
20.9.19 15:53
@Anonymní píše:
Da se Whole30 dodrzovat i kdyz mam alergii na vajicka? :think: koukam na jidelnicky a bezne se jedi 2-3 vejce denne… cerpat bilkoviny jen z masa taky neni uplne zdrave a hlavne to leze do penez :think: co myslite? Zkusenosti?

Nejspíš se to da, ale bude to ještě o kus těžší než s vajickama :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama