Má někdo zkušenost se svítidly na podporu růstu rostlin?

13
25.1.21 19:02

Má někdo zkušenost se svítidly na podporu růstu rostlin?

Dobrý den, zjistila jsem, že existují lampy na podporu růstu rostlin v interiéru. Jelikož máme část bytu s okny na sever, tak mě napadlo, že bych si jednu takovou pořídila. Máte někdo nějakou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2183
25.1.21 19:32

@evieva Jsem si podle toho názvu myslela, že plánuješ pěstovat marjánu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13585
25.1.21 19:39

:mrgreen: :P :mrgreen: :P
Zkušenost nemam, ale trava se tak pěstuje běžne, verim ze to fungovat bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25866
25.1.21 19:50
..a pěkně to točí hodinama.
@Moringa píše:
@evieva Jsem si podle toho názvu myslela, že plánuješ pěstovat marjánu. :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
25.1.21 19:51

Mrkni na nějaké grow shopy. Hodně se tak pěstují chilli papričky a samozřejmě marihuana. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1495
25.1.21 20:15

Koupili jsme si truhlik se zavlazovanim a lampou (led)na bylinky a luxus. Normalne mi behem par dnu/ Max tydnu zahynou na nedostatek svetla, pod timto svetlem vydrzi mesice, vyrostou ze seminek a udrzi se i ty z obchodaku.
Rozhodne to funguje a rozdil poznas.
(take mame uvnitr malo svetla)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
26.1.21 17:26

Mám stejný problém s nedostatkem světla v obýváku a jsem milovnice kvítel, tak jsem si min. rok koupila takovou lampu, jak říkáš a jsem s ní opravdu spokojená. Kytka krásně roste a kvete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
28.1.21 16:37

Ahojte,

Já si kupovala ÚV lampicku na moje bylinky a je to super vec 😊 a to jsem na pěstování lempl :D vždy mi všechny zdechly… moc jsem jen nevěděla kde objednat, kde mi poradi co se mi hodí :D nakonec jsem se dostala sem https://www.ledmegrow.cz/ a super pomoc, pan mi hned poradil, takovou ochotu jsem už dlouho nezažila :mrgreen: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4030
28.1.21 16:44

;) v grow-shopech běžně ke koupi.. jen bych to necpala vyloženě do okna, aby ti náhodou díky nějakému všímavému sousedovi nezazvonila takhle někdy k ránu nezvaná návštěva s příkazem k domovní prohlídce :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.2.21 18:01

@Nicka35 a můžu se zeptat, jakou lampu sis koupila? Nějak se v té nabídce neorientuji. Nechce se mi za to zase dávat majlant. Díky za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
17.2.21 15:17

Tak já si koupila konkrétně toto:
https://www.obchodsvitidla.cz/…aulmann-5413
Tohle je stojací lampa. Mají i závěsné svítidlo a stolní. V obýváku vypadá luxusně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
22.2.21 09:12

Jeee, děkuji za link. Dívám se na to a vypadá to parádně. Už vím, co si budu přát k narozeninám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat