Ma někdo zkušenost? Tetování obočí a očních linek

15
12.5.21 11:45

Ma někdo zkušenost tetování obočí a očních linek

Dobrý den máte někdo zkušenost tetovani obočí a očních linek metodou pudrovani mermanentni make up
Uvažuji ze by jsem si to nechala udělat aby jsem se nemusela líčit ocni linky mi jdou těžko namalovat a vite jak to pak vypadá kdyz si to nechám uděláte kosmetická mi řekla ze ma správně vydržet 2,5 az 3 roky a stoji to 2000 kc děkuji rady mi pomůžou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
796
12.5.21 12:15

Mám obočí metodou microblading. Jsem naprosto spokojená, výdrž byla na 1,5-2 roky. Teď to budou tři roky co to mám stále to vypadá pěkně. Je to už teda delší doba, dala jsem za to okolo 2000 kč. Teď má ceny okolo 3500. Aplikace se dala v pohodě vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.5.21 12:22

@Angry_birds děkuji a to jste byla na tohle tenhle způsob a nebo myslíte jinej?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
12.5.21 12:25

@Dana97

Ne byla jsem na microblading tj. vláskování. Vypadá to přirozeněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
12.5.21 12:31
@Dana97 píše:
@Angry_birds děkuji a to jste byla na tohle tenhle způsob a nebo myslíte jinej?

To, zda-li je pro vas vhodnejsi pudrove nebo tzv. vlaskovani by mela rozhodnout artistka. Kazda metoda je vhodna pro jiny typ pleti.

Ja mam oboci delane cca dva roky, ale uz by to chtelo obnovit.
Doporucuji nehledet na cenu, ale spise na recenze, protoze uz jsem videla plno oboci, ktery rozhodne nevypadalo hezky a zit s tim potom par let je docela na prd, jen kvuli tomu, ze zenska usetrila tisicovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.5.21 12:34

@janikema90 da se to vydržet?,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
12.5.21 12:35

Ahojky, mám pusu obočí i horní a dolní linky. Odkud jsi? Napiš klidně SZ. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.5.21 12:37

@Vanda 2 jsem z Pardubic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5041
12.5.21 12:44
@Dana97 píše:
Dobrý den máte někdo zkušenost tetovani obočí a očních linek metodou pudrovani mermanentni make up
Uvažuji ze by jsem si to nechala udělat aby jsem se nemusela líčit ocni linky mi jdou těžko namalovat a vite jak to pak vypadá kdyz si to nechám uděláte kosmetická mi řekla ze ma správně vydržet 2,5 az 3 roky a stoji to 2000 kc děkuji rady mi pomůžou

Taky nad tím přemýšlím, ale jen nad linkami, to tetování obočí se mi moc nelíbí..namalované husté obočí mi připadá hrozné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
12.5.21 12:46
@Dana97 píše:
@janikema90 da se to vydržet?,

Jako bolest? Zalezi co je pro vas bolestivy 🤷🏼‍♀️ 😀 Me to bolelo celkem dost a to jinak nemam problem ani s epilaci trisel nebo podpazi strojkem.

Maze se to znecitlivujici mastickou, ale me to bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.5.21 12:48

@lilith1 no já jsem chtela taky jen linky ale obočí ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.5.21 12:52

Asi hodně to boly a jak dlouho to trvá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4516
12.5.21 13:04

Mám linky už 10 let. Už tedy moc vidět nejsou a chci už přes rok jít znova. Sice to bolí, ale vydržet se to dá. Hned jak se vyléčím z covidu, budu po opera tak jdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53822
12.5.21 13:07

Nevím, jaká je to metoda. Ale mám 3r. vytetované tenké linky (horní i spodní). Byla jsem 2×. Platila jsem nějak 3 tis. Ještě bych chtěla 1-2× na přetetování.
Je to pohodlné. Ráno dám pouze jemné stíny, řasenku. Linky mám. Takže nemusím řešit, že se mi tužka teplem rozteče. Moje nadřízená má linky 12r. a pořád hezké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.5.21 13:20

@Kelsey mate Touhle metodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu