Ma někdo zkušenost ve vztahu s ADHD poruchou?

Anonymní
17.5.21 14:09

Ma někdo zkušenost ve vztahu s ADHD poruchou?

Ahoj, mám pár měsíců přítele který má ADHD poruchu OCD poruchu.
Zajímá mě jestli s tím má někdo zkušenost a jak vám to klape, snažím se přítele chápat ale občas je to velice těžké.
Netušila jsem že je to tak náročné.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26348
17.5.21 14:11

Tak záleží jak se to projevuje. Muž má OCD, ale dá se s tím žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 14:16

@pikola Řekla bych že je to až moc přehnané u toho OCD je velice velice pečlivý na úklid, rozhodí ho menší drobek nebo v autě prach 🙊

• Citovat
  • Nahlásit
26348
17.5.21 14:21

Tak u nás naštěstí jen kontrolování zamknutí třeba u auta, spíš to má spojené s prací a je to horší když je ve stresu. Doma jen leští kuchyni :lol: ale mně do ničeho nekecá ani dětem.
Kdyby mě někdy omezoval v čemkoliv co dělám nebo nedělám já to by mi hodně vadilo. Sama musíš vědět kdy je ta hranice kdy už to obtěžuje jeho nebo okolí. Chodí s tím někam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8393
17.5.21 15:08

Tak záleží i jaká si ty, Ted to nemyslím zle, ale pokud si bordelářka, tak s tímto budeš asi bojovat.. asi by k tobě potřeboval někoho, kdo je taky,,, ujetý na uklid, aby se doplňovali..
jinak si myslím, aže o ničem toto nevypovídá.. Já znám nějaké chlapy blbce a žádnou diagnozu nemají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21186
17.5.21 15:16

Tohle je celoživotní boj, máš to zapotřebí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15024
17.5.21 23:26

Já mám nejspíš nediagnostikovane adhd, starší dítě i s diagnózou, žít se s námi nedá.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.6.21 16:08

Ahoj! jsem sice zena, ale mam, mimo jine, obe poruchy. pokud by ses chtela na neco zeptat, rada ti odpovim. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6442
3.6.21 16:17
@allanpoe píše:
Ahoj! jsem sice zena, ale mam, mimo jine, obe poruchy. pokud by ses chtela na neco zeptat, rada ti odpovim. 8)

Jak probihaji obe poruchy dohromady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.6.21 16:26

@Pavlik Morozov copak presne by te zajimalo? resp. jake aspekty nebo oblasti koexistence ADHD a OCD? nevim, od ceho se odpichnout, aby to nebylo rozvlacne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6442
3.6.21 16:31
@allanpoe píše:
@Pavlik Morozov copak presne by te zajimalo? resp. jake aspekty nebo oblasti koexistence ADHD a OCD? nevim, od ceho se odpichnout, aby to nebylo rozvlacne.

V jake mire u tebe probiha OCD co te nuti delat atd. Co dela ADHD dospely clovek vyjimajici se z normalu? Nezapasi spolu tyhle dve poruchy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat