Má někdo zkušenosti s dom.belenim zubu?

14.11.19 11:49

Má někdo zkušenosti s dom.belenim zubu?

Ahoj, chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s belici pastou swissdent a belicim perem? Zvažuji koupi. Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2840
14.11.19 12:10

Radši zajdi k zubaři. Ty domácí belici způsoby většinou noci sklovinu. A je lepší mít zuby žluté než zkažené nebo rozpadlé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2635
14.11.19 12:13
@Sabina1812 píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s belici pastou swissdent a belicim perem? Zvažuji koupi. Dekuju

Domácí způsoby jsou na dvě věci, jen Ti zničí sklovinu..Dentistka mě varovala před sodou, oblíbený bělícím prostředkem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 12:57
@Sabina1812 píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s belici pastou swissdent a belicim perem? Zvažuji koupi. Dekuju

Byla jsem u dentistky. Ta zuby zkoukla a doporučila mně Opalascence pastu. Ale jen jednou týdně. Říkala, že víckrát by to mohlo ničit zuby. Že je nemám úplně ok. Tak bych spíš šla takhle. Nechsi zuby ošetřit a uvidíš. Třeba ani nějaké extra bělení potřebovat nebudeš. Já to mám taky ok. Jen se mně hodně dělají skvrny od kafe a čaje. A na to fakt ta pasta a 2* ročně ošetření stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
254
15.11.19 09:09

Jo no, abys jednou nelitovala, že sis vodpálila sklovinu. To si raději připlať za dentální hygienu. Udělá ti pískování nebo nějakou chemickou cestou, ale pořád bude mít produkty, které vážně fungují a nemusíš zbytečně vyhazovat peníze za pokusy z „drogérky“. A taky to podle mě déle vydrží. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama