Reklama

Má někdo zkušenosti s nutriční ordinací pana Spilky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adelenka
Nováček 4 příspěvky 25.02.17 01:18
Ma nekdo zkusenosti s nutricni ordinaci pana Spilky?

Ahoj, rada bych nasla nekoho, kdo ma zkusenost s programem pana Spilky na trvale snizeni vahy. Potrebuji po porodu shodit par kilo a navstivila jsem proto nutricni ordinaci pana Spilky v Praze. Synovi uz bude rok, a proto si myslim, ze je vhodna doba. Tato ordinace deklaruje, ze je vse bez jakychkoliv potravinovych doplnku. Svou profesionalitou me pan Spilka ale zatim nepresvedcil. Dostala jsem lehce nacrtnuty tydenni detoxikacni plan a pote teprve potom budu objednana na kontrolu a dostanu jidelnicek.Vse si samozrejme platim. A tak v ramci detoxikacni kury varim restovane nejruznejsi druhy zeleniny a neni to nic moc. Takova repa ne a ne zmeknout a memu zaludku to take nedela moc dobre…Zvazuji, zda mam ve spolupraci s touto ordinaci pokracovat. Poradi mi nekdo? :D

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 25.02.17 01:25

@Adelenka Zkus STOB obezite…

-Evka-
Závislačka 3620 příspěvků 25.02.17 06:05

Ne každý snese všechny potraviny a většinou to zjistí jedině vyzkoušením.
Pokud chci řepu měkkou, tak ji musím vařit déle cca 1,5-2 hodiny dle velikosti. Řepa je jedlá i syrová nebo málo uvařená.

Adelenka
Nováček 4 příspěvky 26.02.17 21:27
STOB

Ahoj, a Ty máš se STOBEM nějaké zkušenosti? :D

Kazimíra Olejovka
Kecalka 300 příspěvků 20.03.18 19:34

@Adelenka Zrovna jedu druhý den jeho detoxikačního režimu. Nevím, jak tomu bylo v roce 2017, ale já dostala přesně co mám jíst…né množství, ale na oběd mám rozepsané suroviny a večeře, snídaně a svačinky mám na výběr. A třeba řepu nesnáším, tak si ji nedávám - dole se píše, že pokud ti nějaká zelenina nechutná, můžeš jí nahradit.

Zkoušela jsem STOB, ale já nad sebou potřebuju kontrolu, aspoň v začátcích, tak uvidíme.

A jak dlouho jsi vydržela u pana Spilky? Měla jsi nějaké výsledky?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama