Má někdo zkušenosti s nutriční ordinací pana Spilky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adelenka
Nováček 4 příspěvky 25.02.17 01:18
Ma nekdo zkusenosti s nutricni ordinaci pana Spilky?

Ahoj, rada bych nasla nekoho, kdo ma zkusenost s programem pana Spilky na trvale snizeni vahy. Potrebuji po porodu shodit par kilo a navstivila jsem proto nutricni ordinaci pana Spilky v Praze. Synovi uz bude rok, a proto si myslim, ze je vhodna doba. Tato ordinace deklaruje, ze je vse bez jakychkoliv potravinovych doplnku. Svou profesionalitou me pan Spilka ale zatim nepresvedcil. Dostala jsem lehce nacrtnuty tydenni detoxikacni plan a pote teprve potom budu objednana na kontrolu a dostanu jidelnicek.Vse si samozrejme platim. A tak v ramci detoxikacni kury varim restovane nejruznejsi druhy zeleniny a neni to nic moc. Takova repa ne a ne zmeknout a memu zaludku to take nedela moc dobre…Zvazuji, zda mam ve spolupraci s touto ordinaci pokracovat. Poradi mi nekdo? :D

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 25.02.17 01:25

@Adelenka Zkus STOB obezite…

-Evka-
Závislačka 3691 příspěvků 25.02.17 06:05

Ne každý snese všechny potraviny a většinou to zjistí jedině vyzkoušením.
Pokud chci řepu měkkou, tak ji musím vařit déle cca 1,5-2 hodiny dle velikosti. Řepa je jedlá i syrová nebo málo uvařená.

Adelenka
Nováček 4 příspěvky 26.02.17 21:27
STOB

Ahoj, a Ty máš se STOBEM nějaké zkušenosti? :D

Kazimíra Olejovka
Kecalka 307 příspěvků 20.03.18 19:34

@Adelenka Zrovna jedu druhý den jeho detoxikačního režimu. Nevím, jak tomu bylo v roce 2017, ale já dostala přesně co mám jíst…né množství, ale na oběd mám rozepsané suroviny a večeře, snídaně a svačinky mám na výběr. A třeba řepu nesnáším, tak si ji nedávám - dole se píše, že pokud ti nějaká zelenina nechutná, můžeš jí nahradit.

Zkoušela jsem STOB, ale já nad sebou potřebuju kontrolu, aspoň v začátcích, tak uvidíme.

A jak dlouho jsi vydržela u pana Spilky? Měla jsi nějaké výsledky?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >