Má někdo zkušenosti s přípravkem Rhinogermina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marťanA
Nováček 2 příspěvky 12 inzerátů 01.01.18 19:02
Má někdo zkušenosti s přípravkem Rhinogermina?

Bylo mi doporučeno, ale je mi záhadou, že ač malý trpí na záněty uší, 3krat za 4 měsíce, naposledy po měsíci, nám nebylo nebidnuto. Toto mi doporučila známá.
Je to na obnovu mikroflóry nosní sliznice a tak.

Reakce:
Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 01.01.18 19:34

Tak bud rada, ze ti o tom znama rekla a vyzkousej to. Resit, jestli nekdo nabidnul nebo ne je asi mimo.

marťanA
Nováček 2 příspěvky 12 inzerátů 01.01.18 19:37
@Halamka píše:
Tak bud rada, ze ti o tom znama rekla a vyzkousej to. Resit, jestli nekdo nabidnul nebo ne je asi mimo.

Stojí 500 Kč, ne že bych litovala těch peněz, ale uvažuji, že pokud to je taková bomba, a může to řešit problém, proč ho lékaři nenabízí nebo nezmíní že by mohlo pomoci.

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 01.01.18 21:53

@marťanA Ja u dcery taky hledala a vyzkousela x veci, ktere druzi nemohli vynachvalit. Casto to byli vyhozene prachy, nekdy po konzultaci s dr rekla, ze by to mohlo pomoc a nepomohlo a pak radila klasiku.
Ono neco pomuze jednomu a druhenu nemusi, protoze nemaji stejny problem.
Ale taky jsem zkousela mozne i nemozne a nakonec ponohl az cas :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >