Má někdo zkušenosti s probio. tampóny v těhotenství u moře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

raflik
Povídálka 36 příspěvků 07.08.18 17:28
Má někdo zkušenosti s probio. tampóny v těhotenství u moře?

Ahojky, je tu nějaká osůbka, která má zkušenosti s ochranou před jakoukoliv vaginální,, potvůrko" z moře či bazénu v těhotenství. Jsem ve 13tt. a vše bývá na doporučení lékařem.

Reakce:

kristyn.g
Závislačka 2841 příspěvků 07.08.18 17:33

I ten tampon do vody nasakne zahřeje se a je to ještě horší… Já do bazénu chodím normálně a do moře bych taky šla ale ne do řeky a rybníka, spíš hrozí když zůstaneš v mokrých plavkách

Adušaa
Stálice 54 příspěvků 07.08.18 17:39

Já si beru taky k moři tampony ;) víc lidí mi to doporučilo.

Fjodorka
Extra třída :D 11237 příspěvků 07.08.18 17:40

Pokud nemáš sklony k nějakým zánětům, je tampon zbytečný. Já se koupu neustále, celé léto v bazénech i v řece a nic si dolů nestrkám a jsem zcela bez potíží. Nikdy jsem neměla žádný zánět, takže nemám ani jako těhotná.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8482 příspěvků 07.08.18 17:43

Já na to tedy netrpěla ani před těhotenstvím, ale ani u jednoho těhotenství jsem nic nepoužívala, teď u druhého jsem chodila a opět od září budu chodit se synem na plavání, koupeme se v bazénu u našich a úplně v pohodě (jsem v 17tt) spíš bych nebyla extra dlouho v mokrých plavkách :)

Adušaa
Stálice 54 příspěvků 07.08.18 17:44

@Fjodorka já taky nikdy neměla, otěhotněla jsem a udělal se mi :)

zuzikka
Kecalka 333 příspěvků 07.08.18 17:50

Taky jsem zvažovala, ale doktor mi řekl, že nic dávat nemám. Koupala jsem se i v moři i v přírodních nádržích a všecko je ok.

Katus44
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 07.08.18 17:50

Ja si je koupila,a použila 2×. @kristyn.g Tampon rozhodně nenasakne,je napusteny vazelinou. Ale me bolelo to zavádění,tak jsem se na to vykaslala a chodila na koupak bez. A co jsem četla,tak moře je pro těhotné „nejčistší“ koupání,takže tam bych to vůbec nehrotila ;)

raflik
Povídálka 36 příspěvků 07.08.18 17:51

já právě trpěla, kvůli zánětu tenkého střeva a už bych to zažít :-(. Nějaké mazivo kdyby náhodou? Chci být připravená na vše :-)

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 2 inzeráty 07.08.18 17:52

@raflik používám tampony napustene vazelinou. Nepřipouštějí vodu dovnitř, hned po plavání ho vyndam a večer před spaním si dám gynocaps (probioticka globule). Doktor mi to takhle schválil. Ty tampony si beru do veřejných bazénu, do českého rybníka bych v tomhle počasí a tehotna nešla. U more nevim, je tam slana voda, ktera desinfikuje.

raflik
Povídálka 36 příspěvků 07.08.18 17:53

*zažít nechtěla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 18:24

Koupila jsem si je a pouzila zatim 2×, jelikoz se koupu porad v piskovne, jezeru i rece. Nevim, jestli to ale neni nakonec lepsi bez toho :think: . Doktorka mi rekla, ze driv se taky tak vsechny koupaly a nikomu se nic nestalo. Jinak do rybniku bych nevlezla taky

creatif3
Stálice 85 příspěvků 07.08.18 19:27

Tak u me mimo tehotenstvi klidek..nic…ale v tehotenstvi trpim na mykozy atd.dost. ted chodim se synem casto do bazenu a zase mykoza. Gyndarka mi doporucila do bazenu tampony s vazelinou…a mam klid. V mori pry nic nemusim, je to prirodni…ale pokud je to nak extra spinavy tak taky s tamponem. To same rybniky. Musim.zatukat ze jsem.ted ok :palec:

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 07.08.18 19:54

@raflik moře ti žádný potvůrky nedá .. desinfikuje.Ale raději bych tam nechodila …predátoři no…
A do bazénu v pohodě

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >