Má někdo zkušenosti se společností Ideální nájemce?

1
13.8.21 15:29

Má někdo zkušenosti se společností Ideální nájemce?

Zdravím, chtěl bych se Vás zeptat, jestli někdo nemá prosím zkušenosti se společnosti Ideální nájemce? Našli jsme přes tuto společnost krásný byt v Brně, ale četl jsem špatné recenze :nevim: tak váhám :) děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9727
13.8.21 15:32

No co se ke mě doneslo, tak jsou hlavně na straně lidi, jejichž byty dál pronajímají. Nejsou jejich. Ale pokud nejste problémoví apod. Tak by to mělo být v pohodě si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.21 16:04
@Domino95 píše:
Zdravím, chtěl bych se Vás zeptat, jestli někdo nemá prosím zkušenosti se společnosti Ideální nájemce? Našli jsme přes tuto společnost krásný byt v Brně, ale četl jsem špatné recenze :nevim: tak váhám :) děkuji za odpovědi.

Já s ní mám zkušenost jen jako majitel bytu. Myslím, že pokud chceš v bytě bydlet a platit, je to stejné, jako pronájem od přímého majitle.

Pokud plánuješ neplatit, vymlouvat se, hrát to na city atd. tak to je u nich pochopitelně mnohem těžší, než u přímého majitele. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.21 16:07
@Cenarius píše:
No co se ke mě doneslo, tak jsou hlavně na straně lidi, jejichž byty dál pronajímají. Nejsou jejich. Ale pokud nejste problémoví apod. Tak by to mělo být v pohodě si myslím.

Tak to je jejich práce, proto jim majitelé dávají ty peníze :lol:
Je to způsob, jak obejí extrémní ochranu nájemníků, která u nás platí. Kdy nájemník nemusí nic, měsíce ti neplatí, odvolává se a pak když ho po půl roce dostaneš ven, máš zničený byt a obří nedoplatky.

Slušný nájemník se nemá čeho bát.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.21 17:10

Já s nimi byt pronajímám a naprostá spokojenost. Nebála bych se jít u nich do podnájmu, pokud by bylo třeba. Pokud budete dodržovat smlouvu a platit včas, nemusíte se ničeho bát.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat