Má někdo zkušenosti z tímhle tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pomerančik123
Povídálka 16 příspěvků 13.08.19 21:49
Má někdo zkušenosti z tímhle tím?

Dobrý den, jsem tu nová a proto zakládám novou diskuzi. Mám dva dny zpoždění, a den před ms jsem si udělala tt, který višel slabě pozitivní, byl to mama test 10, :zed: druhý den to samé se my oběvila druhá čárka, a když testnu teď tak už jen duchy zítra mám jít na krev :roll:.Jsem z toho hodně nervozní i z tich testů už magořim :( Má někdo z vás z tímhle zkušenost? Že třeba měl jen duch na tt, abyl přesto těhu? Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 4042 příspěvků 13.08.19 21:58

Děláš jeden druh testů?

Julietk.
Povídálka 15 příspěvků 13.08.19 22:06

Já mam ted úplně to stejne, jen sem testovala po, st, pa a porad sem mela stejne duchy a v sobotu jsem začala krvacet. Zítra mam jit k doktorovi ale myslim si, že to bude jasné :(

Pomerančik123
Povídálka 16 příspěvků 13.08.19 22:09
@Julietk. píše:
Já mam ted úplně to stejne, jen sem testovala po, st, pa a porad sem mela stejne duchy a v sobotu jsem začala krvacet. Zítra mam jit k doktorovi ale myslim si, že to bude jasné :(

Třeba né, musíš tomu věřit držim palce :srdce:

Pomerančik123
Povídálka 16 příspěvků 13.08.19 22:11
@Ennny píše:
Děláš jeden druh testů?

No zkoušela jsem clear blue, ten vyšel negativně, dr my řekla abych zkusila zpátky mama test.

Julietk.
Povídálka 15 příspěvků 13.08.19 22:24
@Pomerančik123 píše:
Třeba né, musíš tomu věřit držim palce :srdce:

Děkuji, uvidíme zitra, ale tak nějak vnitřně to cítím.

Pomerančik123
Povídálka 16 příspěvků 13.08.19 22:33
@Julietk. píše:
Uviďíš furt je nějaká naděje.:relaxed:
P4ja
Extra třída :D 10596 příspěvků 13.08.19 23:23

@Pomerančik123 Uvidíš, krev ti řekne. Resp. chce to nabrat dvakrát, abys věděla jestli HCG stoupá.

Pomerančik123
Povídálka 16 příspěvků 13.08.19 23:28
@P4ja píše:
@Pomerančik123 Uvidíš, krev ti řekne. Resp. chce to nabrat dvakrát, abys věděla jestli HCG stoupá.

Asi máš pravdu, no ale stejně tomu moc nevěřim, sice je pravda že před tím, když jsem zkoušela tt, tak vždycky sněhobílo necháputo :roll:

P4ja
Extra třída :D 10596 příspěvků 13.08.19 23:41
@Pomerančik123 píše:
Asi máš pravdu, no ale stejně tomu moc nevěřim, sice je pravda že před tím, když jsem zkoušela tt, tak vždycky sněhobílo necháputo :roll:

Uvidíš. Ono síla čárky na testu nic moc nevypovídá. A pokud jsi nedělala stejnou značku, tak se to fakt moc srovnávat nedá. Myslím to, jestli je u jednoho duch a nebo čárka.

Pomerančik123
Povídálka 16 příspěvků 14.08.19 12:50
@Julietk. píše:

Ahoj tak jak si dopadla?

Julietk.
Povídálka 15 příspěvků 14.08.19 13:51
@Pomerančik123 píše:
Ahoj tak jak si dopadla?

Doktor rikal ze to vypada na regulerni menstruaci a ze nekdy ty testy to proste delaji, ze nahlasi neplatne tehotenstvi. Ale bral mi krev kdyby nahodou bylo mimodelozni tehu, coz by orej taky mohlo byt protoze to se nemusi hned objevit na utz. V patek budu vedet vic, mam si volat na vysledky. A ty si jak dooadla?

Pomerančik123
Povídálka 16 příspěvků 14.08.19 15:44
@Julietk. píše:
Doktor rikal ze to vypada na regulerni menstruaci a ze nekdy ty testy to proste delaji, ze nahlasi neplatne tehotenstvi. Ale bral mi krev kdyby nahodou bylo mimodelozni tehu, coz by orej taky mohlo byt protoze to se nemusi hned objevit na utz. V patek budu vedet vic, mam si volat na vysledky. A ty si jak dooadla?
:( Toje my líto no dr na ulz nic neviděla, tak my brala krev a zítra budou výsledky no, řekla my že si myslí že to bude negativní :(
Julietk.
Povídálka 15 příspěvků 14.08.19 15:53
@Pomerančik123 píše: :( Toje my líto no dr na ulz nic neviděla, tak my brala krev a zítra budou výsledky no, řekla my že si myslí že to bude negativní :(

Tak to sme na tom stejne. Ja si rikam ze to prijde priste. Prvni těhotenství jsem mela hned po vysazeni antikoncepce a ted si to dava načas :)

Pomerančik123
Povídálka 16 příspěvků 14.08.19 15:56

:) Asi jj, my už se snažíme rok o první mimi, a taky nám moc nejde

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama