Má novou a já se můžu zbláznit

Anonymní
8.6.20 21:51

Ma novou a ja se můžu zbláznit

Dobrý den, prosím někdo mi poraďte ja už opravdu nevím jak si sama poradit jak se z toho dostat. Opustil mě přítel Tak před měsícem a už má novou, dneska jsem se do dozvěděla a proste mě to totálně zničilo nebyla jsem schopna se s tým smířit normálně už jsem byla klidná aspoň trochu, ale dnes mě to zase dostalo. Prosím někdo mi poraďte co mám dělat abych nebyla z toho tak neskutečně v pr****, teď furt akorát brečím a nejsem schopna se nejak zase odpíchnout od toho dna a je to jestě horší protože žárlim na člověka s ketrým už nejsem a on si může dělat cokoliv. :,( :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26
8.6.20 21:56
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím někdo mi poraďte ja už opravdu nevím jak si sama poradit jak se z toho dostat. Opustil mě přítel Tak před měsícem a už má novou, dneska jsem se do dozvěděla a proste mě to totálně zničilo nebyla jsem schopna se s tým smířit normálně už jsem byla klidná aspoň trochu, ale dnes mě to zase dostalo. Prosím někdo mi poraďte co mám dělat abych nebyla z toho tak neskutečně v pr****, teď furt akorát brečím a nejsem schopna se nejak zase odpíchnout od toho dna a je to jestě horší protože žárlim na člověka s ketrým už nejsem a on si může dělat cokoliv. :,( :,( :,( :,(

Pořád něco dělej abys na to nemusela myslet a hlavně nebuď furt sama a vyraž si někam s kamarádkami, myslím si že to je nejlepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
8.6.20 22:20

Jak jste spolu byli dlouho? Věř, že když se dva lidi rozejdou, tak je k tomu dobrý důvod a jednou si to uvědomíš a budeš ještě ráda. Žádného svého rozchodu nakonec nelituji a jak mě v té době bolely. Mimochodem s posledním ex jsme byli pár roků a novou měl po týdnu… Asi si umíš představit jak mi bylo :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
8.6.20 22:20

To je úplně normální reakce na takovou situaci. Já kdysi takhle potkala ex s novou přítelkyní asi měsíc po rozchodu, nastoupili do stejného autobusu MHD a já se musela otočit a zhluboka dýchat a málem jsem se tam složila. Pomáhá se zaměstnat čímkoliv, zkusit nové činnosti, koníčky, být s přáteli, pustit se do věcí co jsi dlouho odkládala. Klidně se vybreč, ale utápět se v tom nemá cenu. Bolí to, ale přebolí. Drž se, bude dobře :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 22:23

@Serpentini byli jsme spolu rok

• Nahlásit
  • Citovat
2070
8.6.20 22:53

Chodila jsem hodne cvicit a ven, taky jsem hodne spala. Do skoly jsem chodila jako robot, je fajn, kdyz clovek neco musi. Psala jsem si ty svoje bolesti do deniku, snad ho nekdo nenajde. Porad jsem se mucila prohlizenin fotek a brecela a vyla jako pes. Jsou to normalni faze. Mas moznost se ted na nej vic nastvat, klidne i na ni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 23:10

@tini nedokážu se na něho zlobit…jasné zlobím se ale z té zlosti mě chytne smutek kdy se mi vlastně vyplnili ty nejhorší sny…snazim se chodit ven, ale hned co se vzdálím od kamarádů, totálně mě to zruší :,(

• Nahlásit
  • Citovat
13929
8.6.20 23:25
@Anonymní píše:
@tini nedokážu se na něho zlobit…jasné zlobím se ale z té zlosti mě chytne smutek kdy se mi vlastně vyplnili ty nejhorší sny…snazim se chodit ven, ale hned co se vzdálím od kamarádů, totálně mě to zruší :,(

Dej tomu tak půlrok :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4524
8.6.20 23:54

Vím, že je to těžké :hug: Zažil si to asi každý z nás. V mém případě stoprocentně zabírala fyzická práce, zaměstnat ruce místo mozku :jazyk: Po jednom rozchodu jsem měla fantasticky vyšurovanej byt, to se leskly snad i stropy. Neboj, přejde to :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 00:32

To znám. Měla jsem jednou přítele. Nebyli jsme spolu ani půlrok. Byl to můj velký idol. Nakonec jsem ho poslala ho háje, protože se často choval jak pako… P. S: byl z Kladna.

• Nahlásit
  • Citovat
12
9.6.20 00:51
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím někdo mi poraďte ja už opravdu nevím jak si sama poradit jak se z toho dostat. Opustil mě přítel Tak před měsícem a už má novou, dneska jsem se do dozvěděla a proste mě to totálně zničilo nebyla jsem schopna se s tým smířit normálně už jsem byla klidná aspoň trochu, ale dnes mě to zase dostalo. Prosím někdo mi poraďte co mám dělat abych nebyla z toho tak neskutečně v pr****, teď furt akorát brečím a nejsem schopna se nejak zase odpíchnout od toho dna a je to jestě horší protože žárlim na člověka s ketrým už nejsem a on si může dělat cokoliv. :,( :,( :,( :,(

Chce to čas, já byla s přítelem 2 roky, rozešla se s ním a on za 3 měsíce měl jinou…mrzelo mě, že si někoho tak rychle našel, ale snažila jsem se pořád něco dělat, abych na to nemyslela. Našla jsem si nový byt, trávila čas s přáteli, ve fitku. Ale nejdůležitější je, aby si to začala brát tak jak to je a sama si uvědomila, že je definitivní konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
9.6.20 01:19

Jde o to, že ho pořád máš asi hodně ráda. Na tu holku se vykašli. Mně po jednom rozchodu teda brutálně pomohlo, že jsem měla dítě, o který jsem se musela od rána do večera starat. Jasně, bolí to furt, brečíš furt, jsi na dně. Měsíc po rozchodu si vůbec nepamatuju. Nevim, co jsem dělala, kde jsem byla, ale syn žije, takže jsem se o něj asi starala :) Tohle vyléčí jen čas, já teda chodila i na psychoterapie… Je to šest let a jsem šťastná po boku úžasného partnera. Vyplakej se, breč, pusť to ven, ale zbytečně se v tom neplácej a fakt pomůžou všelijaké činnosti, hlavně cvičení, běhání atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
9.6.20 01:45

No, nevím, ale ty rady „vyraž někam s kamarádkami“ mi přijde, že může dávat jen někdo, kdo nezažil nikdy těžký rozchod. Protože když jsem byla před pár lety po hrozném rozchodu totálně v háji, fakt by mi nepomohlo trajdat někde s kámoškama po nákupech nebo kafíčkách.
Bohužel jsou situace, kdy pomůže jenom čas. Já se tenkrát snažila zaměstnat čímkoli. Dokonce jsem ( :think: ) se snažila hned začít randit s novýma chlapama, ale bylo to kontraproduktivní. Stejně jsem furt myslela jen na ex a po každém takovém nepovedeném rande jsem hodiny brečela do polštáře. Navštívila jsem i psycholožku, snažila se ponořit do svých koníčků nebo si hledat nové, ale nepomohlo prostě a jednoduše nic. Jenom si to odžít… Trochu jsem se zmátořila asi po 4 měsících, nového přítele jsem našla asi po 9 měsících… Ex už samozřejmě dáávno v té době měl nový vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.20 06:17

Přerušit veškerý kontak, zajímat se o svůj život než o život ex, stanovit si nějaký cíl a zkusit jít za tím cílem. To podle mě pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7177
9.6.20 06:22

Nejspíš ji měl, už když jste spolu chodili. Tak nebrec a buď ráda, že ses ho zbavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama