Má o mě zájem po prvním rande?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 07:56
Má o mě zájem po prvním rande?

Ahoj, jdu se tak trochu vypovídat a zároveň si jdu pro vaše zkušenosti. Jsem čtvrt roku po rozchodu a na diskotéce jsem poznala kluka, kterému jsem dala svůj facebook. Diskotéka proběhla v pátek a kluk se ozval ve středu s tím že mě chce pozvat na rande. Rande proběhlo v sobotu, bylo to krásné a nakonec jsme se políbili. Poté se mi ozval v neděli s otázkami jestli se mi to líbilo a jestli si to budu chtít někdy zopakovat. Jenže od neděle už se neozval. Nejsem na to zvyklá. Kluci kterým jsem se líbila se mi ozývali denně. Hlavně pokud se jednalo o psaní přes fb. Na konci rande sám říkal, že to bylo super a že se bavil. Tak jsem teď celkem zmatená a nevím co si o tom myslet. :roll:

Z osobních důvodů se omlouvám za anonym.

Reakce:
Qadra
Kecalka 164 příspěvků 28.11.18 07:58

A ty ses mu v tu neděli ozvala?

páájaa2
Kecalka 455 příspěvků 28.11.18 07:59
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 08:09
Zakladatelka

@Qadra
v neděli mi napsal on a já mu odepsala, když se zeptal jestli si to budu chtít zopakovat odpověděla jsem že ano a on že je rád :) tak já teda nevím :lol: :,(

Lev86
Povídálka 23 příspěvků 28.11.18 08:14

A proc mu nenapises ty? ;)

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 28.11.18 08:19
@Lev86 píše:
A proc mu nenapises ty? ;)

Princezna je zvyklá, že píšou jí. ONA přece nebude nikomu psát, není žádná zoufalka, ne? :lol:

Lev86
Povídálka 23 příspěvků 28.11.18 08:23
@TrueIsFalse píše:
Princezna je zvyklá, že píšou jí. ONA přece nebude nikomu psát, není žádná zoufalka, ne? :lol:

Vypada to tak no. Jakmile neodepisuje, je z toho na prasky. :roll:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 28.11.18 08:39

On odepsal posledni tak mu ted napis ty. Jezis to je dilema porad. :roll:

Konnny
Závislačka 2645 příspěvků 28.11.18 10:00

Tak mu napiš když tak něco neutrálního, vypust balonek. .Ale dobývat by měl chlap, si myslím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >