Má o mně kluk ze seznamky zájem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 22:20
Má o mně kluk ze seznamky zájem?

Ahoj holky. Asi řešim blbosti, ale potřebuji trochu uklidnit možná. Necelých 14 dní zpět jsem se přes seznamku setkala s klukem, měl v hlavičce profilu napsáno, že hledá vážný vztah, ale i flirt apod. To rande bylo nad přes veškerá (ne)očekávání fajn, celou dobu se bylo o čem bavit, láska na první pohled to teda jakože nebyla, ale bylo mi s ním docela dobře a přišel mi jako zajímavý člověk. Rozhodně bych ho chtěla potkat znova.
Od té doby jsme se neviděli, já jsme byla zaneprázdněná a on pak odjížděl na dovolenou, kde bude ještě několik následujících dnů, takže se uvidíme nejdříve příští týden (když). On se po našem rande ozval jako prví o den později, píše nenuceně, kamarádsky, a pak od té doby ještě dvakrát, vždy tak po dvou až třech dnech a píšeme si tak namátkově den, dva. Teď se neozve, říkal, že napíše, až se vrátí z výjezdu a že se pak můžeme setkat, už před tím měl konkrétní nápad.
Co myslíte, má o mně zájem? Na seznamce je stále pravidelně aktivní dle informací o posledním přihlášení:/

Reakce:

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4168 příspěvků 6 inzerátů 06.08.18 22:24

jo vypadá to, že zájem má, ale svatební šaty ještě neobjednávej :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 22:28

@stinga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dík, to ani nemám v plánu! chvilková slabost, omlouvám se.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 22:35

O jakou seznamku jde? A kolik je tobě a jemu? To je docela důležitý pro posouzení situace.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4168 příspěvků 6 inzerátů 06.08.18 22:35

no jo, oni někdy ani neví, co chcou :nevim: prostě uvidíš, až přijede a setkáte se, třeba to bude pokračovat třeba ne :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 22:36
@Anonymní píše:
O jakou seznamku jde? A kolik je tobě a jemu? To je docela důležitý pro posouzení situace.

Je nám oběma plus minus třicet.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10938 příspěvků 06.08.18 22:41

Neboj se, ono je to vcelku normální si tam dát všecko (vážný vztah, flirt, nezávazně). Ze začátku jsem tam taky měl jen, že hledám vážný vztah, ale po čase jsem zjistil, že je lepší si tam dát všecko. Důležité je, že ten vztah si připouští tím, že to tam vůbec dal. A zájem se zdá má velký. Myslím, že to je na dobré cestě.
Hodně štěstí, ať to dopadne :kytka:.

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 07.08.18 18:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Asi řešim blbosti, ale potřebuji trochu uklidnit možná. Necelých 14 dní zpět jsem se přes seznamku setkala s klukem, měl v hlavičce profilu napsáno, že hledá vážný vztah, ale i flirt apod. To rande bylo nad přes veškerá (ne)očekávání fajn, celou dobu se bylo o čem bavit, láska na první pohled to teda jakože nebyla, ale bylo mi s ním docela dobře a přišel mi jako zajímavý člověk. Rozhodně bych ho chtěla potkat znova.
Od té doby jsme se neviděli, já jsme byla zaneprázdněná a on pak odjížděl na dovolenou, kde bude ještě několik následujících dnů, takže se uvidíme nejdříve příští týden (když). On se po našem rande ozval jako prví o den později, píše nenuceně, kamarádsky, a pak od té doby ještě dvakrát, vždy tak po dvou až třech dnech a píšeme si tak namátkově den, dva. Teď se neozve, říkal, že napíše, až se vrátí z výjezdu a že se pak můžeme setkat, už před tím měl konkrétní nápad.
Co myslíte, má o mně zájem? Na seznamce je stále pravidelně aktivní dle informací o posledním přihlášení:/

Nedělá náhodou u vojáků? Jak pises o tom výjezdu, vzpomněla jsem si na jednoho s takovými výrazy.
Pokud se ti tedy nyni už cca týden neozval, ač se na seznamku přihlašuje, dle mě z tebe není úplně poprdeny, je mi lito. Moje zkušenost na seznamce je jiná než píše Detsa- zaškrtnute vazny vztah i flirt/sex, nezavazne měli často i chlapi vážný vztah nehledající. Protože v jejích rubrice flirt/sex bylo žen na výběr moc málo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 22:37

@jankajj ne, ozval se mi s tím, že se ozve po týdnu, až se vrátí. Nicméně ano, to přihlášení na seznamku opětovně i po tom, co jsme se seznámili,mi nepřijde úplně košér…a to s tou hlavičkou profilu dává smysl, jak jsi řekla.
No, asi půjdu o dům dál.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10938 příspěvků 07.08.18 22:41
@jankajj píše:
Nedělá náhodou u vojáků? Jak pises o tom výjezdu, vzpomněla jsem si na jednoho s takovými výrazy.
Pokud se ti tedy nyni už cca týden neozval, ač se na seznamku přihlašuje, dle mě z tebe není úplně poprdeny, je mi lito. Moje zkušenost na seznamce je jiná než píše Detsa- zaškrtnute vazny vztah i flirt/sex, nezavazne měli často i chlapi vážný vztah nehledající. Protože v jejích rubrice flirt/sex bylo žen na výběr moc málo.

To jest taky fakt :think:. Já to beru z úhle žen, ty hledají vážný všude. Muži to asi budou mít celkem opačně. Já se setkal s tím, že i když ženy hledají nezávazně, většinou dodaly, že vážnýmu či něco víc se nebrání

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >