Reklama

Má o mně kolega zájem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 21:05
Má o mně kolega zájem?

Ahoj, holky, potřebuju poradit. Nastoupa jsem do nové práce. Ob kancl sedí jeden kolega, je to docela sympaťák. Dost často se potkáváme v kuchyňce, pořád si děláme čaj a tak. Nikdy před tím jsme do kontaktu nepřišli, ale tak nějak to vyplynulo, že vždy čekáme jeden u druhého a rozcházíme se u jeho kanclu, který je blíž, baví ho mě lekat (dnes poprvé i s letmým dotykem), v pondělí se tvářil, že by rád do jistého muzea, ale že tam bude muset vzít nějakýho kámoše, že to žádnou slečnu nezajímá. Dneska mi pomohl umýt kávovar. Začal mi o sobě vyprávět, co dělá, každý den nějaký sport, na Velikonoce valí do zahraničí.
Myslíte, že se mu líbím? Je dost ukecanej, ale takhle se s každým nevybavuje. A ani nevím, jestli má přítelkyni, v přátelích na FB se nemáme, ale to co je viditelné, půl roku zpět nějaká slečna na fotkách je, ale poslední dobou nic. Co mám dělat? Asi to je sympaťák :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 21:06

Dle indícií bych řekla, že zájem má. Jestli zase zmíní muzeum, zkuste se navrhnout :)

Emimin7
Echt Kelišová 8157 příspěvků 28.03.18 21:07

Chtelo by to vic informaci. Tohle je malo.

unuděná
Kelišová 5383 příspěvků 1 inzerát 28.03.18 21:10

No me se zda, ze je otevreny novemu vztahu ;) Musis ale regovat pohotoveji. Pokud rekl, ze by rad sel do muzea, ale musi vzit kamose, protoze to holky nezajima, tak sakra prece hned reknu „ale me byto to zajimalo! Jestli neva, ze mam prsa, tak s tebou rada pujdu“ ;) Trosku si ver a uzivej si to ;)

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 28.03.18 21:24
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, potřebuju poradit. Nastoupa jsem do nové práce. Ob kancl sedí jeden kolega, je to docela sympaťák. Dost často se potkáváme v kuchyňce, pořád si děláme čaj a tak. Nikdy před tím jsme do kontaktu nepřišli, ale tak nějak to vyplynulo, že vždy čekáme jeden u druhého a rozcházíme se u jeho kanclu, který je blíž, baví ho mě lekat (dnes poprvé i s letmým dotykem), v pondělí se tvářil, že by rád do jistého muzea, ale že tam bude muset vzít nějakýho kámoše, že to žádnou slečnu nezajímá. Dneska mi pomohl umýt kávovar. Začal mi o sobě vyprávět, co dělá, každý den nějaký sport, na Velikonoce valí do zahraničí.
Myslíte, že se mu líbím? Je dost ukecanej, ale takhle se s každým nevybavuje. A ani nevím, jestli má přítelkyni, v přátelích na FB se nemáme, ale to co je viditelné, půl roku zpět nějaká slečna na fotkách je, ale poslední dobou nic. Co mám dělat? Asi to je sympaťák :oops:

s tím muzeem ses mohla chytit a bylo by 8)

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 28.03.18 21:25

Počkala bych na jeho iniciativu, t.j. pozvání. Nic bych mu nenadhazovala..
Je možné, že si jen zpestří pracovní dobu. Stahla bych se a pokud bude mít zájem, projeví se sám

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 21:31
@Everyone píše:
Počkala bych na jeho iniciativu, t.j. pozvání. Nic bych mu nenadhazovala..
Je možné, že si jen zpestří pracovní dobu. Stahla bych se a pokud bude mít zájem, projeví se sám

Já jsem právě život tak nějak naučená, že když chlap chce, kde i na hranice nemožného…a jestě tím, jak je to v práci. A vždycky, když jsem se chlapovi nacpala do rande, bylo to akorát fiasko.

zudina
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 28.03.18 21:40

Na to muzeum jsi mu mela rict ze ty bys sla. Podle me to byla hozena rukavice

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 21:44
@zudina píše:
Na to muzeum jsi mu mela rict ze ty bys sla. Podle me to byla hozena rukavice

Já vím. Jen je to pár dní zpět a já mám v těchto věcech bohužel dlouhé vedení. Došlo mi až teď že by možná stál o víc.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 28.03.18 21:52

Podle me zajem ma, ten letmy dotyk je jistota! :palec: muzeum byla taky sance, ale tak zas nezeptal se na primo, to uz neres ;) dej mu i ty najevo svuj zajem - usmivej se na neho, zajimej se o neho, a uvidis - podle me je to na dobre ceste :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 22:01

@Kočičí duše já se na něj usmívám a zajímám se vždy - ale to mám celkově v povaze, mám ráda lidi. Větší rukavici mu zas nemůžu hodit já:D ne že by to byl můj typ, vizuelně se mi tolik nelíbí, ale není ošklivý a má zajímavé koníčky, je příjemný, myslím, že je to hodný chlap a vyvolává ve mně ženskost, s čimž mám problém, jsem docela samorost:D tal bych ho ráda poznala blíž.

bigl
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 28.03.18 22:10

Tak nevím, kolik ti je, ale od určitého věku už ženská pozná, jestli se chlapovi líbí. Je pravda, že někdy se líbíš i zadanému a chce si jen zaflirtovat. Na rande bych se já sama necpala, povahu na to nemám, ale pokud by byla příležitost, tak třeba nějaká společná sportovní aktivita? Že by ses k němu přidala?

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 28.03.18 22:25
@Anonymní píše:
@Kočičí duše já se na něj usmívám a zajímám se vždy - ale to mám celkově v povaze, mám ráda lidi. Větší rukavici mu zas nemůžu hodit já:D ne že by to byl můj typ, vizuelně se mi tolik nelíbí, ale není ošklivý a má zajímavé koníčky, je příjemný, myslím, že je to hodný chlap a vyvolává ve mně ženskost, s čimž mám problém, jsem docela samorost:D tal bych ho ráda poznala blíž.

To zni nadejne :palec: hele, me se obcas taky nejaky chlap treba vizuelne az tak nelibi, nebo neni muj typ - ale pak se trochu pozname a zacne to jiskrit. Drzim palce, at se to vyviji podle tvych predstav :kytka:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 22:31

Děláš dobře, jestli má zájem, jen ať tě trochu uhání. Snad to nebude zadaný obsournik.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 23:52

Dík, holky, za názory. Asi to jen tak nebude a má intuice snad nemýlí, nicméně asi to fakt nechám ještě zrát (anebo uvadnout). Kdykoliv jsem v podobné fázi začala být iniciativní (a to jsem nebyla stíhačka, jen mám srdce na dlani), stala jsem se pouhou kratochvílí či záplatou na něčí bolavé srdce. A to pak dost bolelo.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama