Má po tom, co jsem udělala, náš vztah ještě cenu?

Anonymní
17.3.17 06:32

Má po tom, co jsem udělala, náš vztah ještě cenu?

Dobré ráno,

vím, že mě tady spousta z vás asi ukamenuje, ale i tak se potřebuju někomu svěřit a dostat nějakou radu. S manželem jsme spolu 2 roky a teď čekáme miminko. Jsem 10.tt. Těhotenství bylo plánované a největší radost z toho měl manžel, pořád něco plánuje. Mně je 30 a jemu 32. Oba máme VŠ, nejsme sociální rodina, ale to co se u nás včera stalo, tak to vypadalo fakt jak někde u ci. kánů :-(((

Bavili jsme se trochu o budoucnosti a já jsem jen řekla, že bych asi chtěla, až budu v šestinedělí, tak aby byl manžel se mnou doma a trochu mi pomáhal. Má se to narodit na podzim a on na mě začal, takže jako nebudu moct jít ani na firemní večírek jo? Tak říkám příklad, že kdyby byl ten večírek třeba 14 dní po porodu, takže by ho mohl třeba vynechat, že teda teď fakt nevím. Na to on se urazil a odešel na hodinu a půl. Když potom přišel, ptal se, jestli jsem naštvaná, tak říkám, že ne, ale že mě to mrzí, že už teď se mnou kvůli takový blbosti nemluví. Na to on se zase naštval a šel si ubalit jointa ( ví, že to nesnáším, ví, že mě to strašně rozčílí), šla jsem za ním, ať toho laskavě nechá.
A on začal, že jsem nehorázná kráva, že se chovám jako kráva…A ai 5× mi řekl, že jsem kráva, tak jsem to nevydržela a vrazila mu facku :-((( On mi potom přiskřípl ruku a celou mi jí sedřel.

Vůbec nevím, co se to se mnou stalo. Nikdy jsem chlapa neuhodila, nikdy se mi tohle nestalo. Ale já už nemohla poslouchat to kráva, kráva, kráva…Spala jsem v jiným pokoji, ráno utekla do práce. Teď tu sedím v práci, mám sedřenou ruku, jsem ubrečená a mrzí mě, že jsem mu dala tu facku.
Snažím se, vařím denně, chodíme na procházky. Když mi je špatně, tak ani nepípnu a raději jdu s ním na chvíli ven…

Co mám dělat? Má tohle ještě smysl? Jsem na vině jen já??? Jak to mám odčinit?

Moc se omlouvám, ale musela jsem to někomu říct. :-(

Hezký den

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2687
17.3.17 06:42

Na vine jste oba. On ti nemel rikat, ze jsi krava a tys ho nemela uhodit. Ale jeho reakce, ze tehotne sedre ruku je uplne přes caru! Rozhodne se neomlouvej, to by měl on. A ja teda nevim, jestli bych s nim zustala. Protoze mam zkusenost z rodiny, ze takhle to zacina a pak se to stupňuje. Nemuzes na par dni nekam odjet? Ja bych se na neho nemohla ani podívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.17 06:44
@ProfZav píše:
Na vine jste oba. On ti nemel rikat, ze jsi krava a tys ho nemela uhodit. Ale jeho reakce, ze tehotne sedre ruku je uplne přes caru! Rozhodne se neomlouvej, to by měl on. A ja teda nevim, jestli bych s nim zustala. Protoze mam zkusenost z rodiny, ze takhle to zacina a pak se to stupňuje. Nemuzes na par dni nekam odjet? Ja bych se na neho nemohla ani podívat.

Já se cítím na vině za tu facku…Přijdu si úplně nemožná. Přemýšlím, že mu aspoň napíšu, že se omlouvám.
Já fakt nevím, jsem psychicky úplně v háji. Kdybych nebyla těhu, tak bych si mohla aspoň něco zobnout, ale takhle musím fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
5740
17.3.17 06:47

Já Tě kamenovat nebudu.
Jasně, facku jsi mu dávat neměla, na druhou stranu, pokud šlo o ojedinělý exces, tak se k tomu měl postavit nějak rozumněji a ne Ti sedřít ruku. Nadávat do krav ženě a navíc těhotné, je hodně přes čáru.
Já bych se neomlouvala, čekala bych omluvu od něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.17 06:50

Nechápu proč ti nadával do krav, když si na něj ty mluvila slušně a nechtěla po něm bůh ví co.
To mi nepřijde normální, ode mě by ji asi držel taky. Vůbec se nemáš za co omlouvat a potom, že ti sedřel ruku, to je vrchol.Ty máš být naštvaná a právem. Že se nestydí blbec jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
17.3.17 06:52

Ted to ctu znova. Prosim te prestan mu podlizat! To je cesta do pekel. Nebud hrdinka, on pak bude ocekavat, ze budes porad pripravena byt k dispozici, ze vse zvladnes, nebude ti pomahat, kdyz budes nemocna, tak ti nepomuze a pak si najde nejakou nanynku, ktera si nebude umet ani zavazat botu. Je to jak vystrihnuty z nejakyho filmu. Otevri oci a zacni si sebe vazit! To, ze je pritel VŠ nic nehnamena. Kourit v jeho veku travu mi prijde uplne mimo, jeste mi chybi veta, jak to ma v praci narocne a potrebune se odreagovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3858
17.3.17 06:55

Podle mě je stěžejní, jak jsi mu řekla, ze po porodu na večírek nepůjde. Jestli jsi byla jako semetrika nebo nebo jste se normálně bavili. Těhotenství je holt jiný stav- těla i mysli. Facku bych asi nedala, ale ty nadávky vy hodně dlouho žehlil. Jednou do mě ryl brácha a já mu pak chrstla do obličeje čaj. Taky nejsem dokonalá, no :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.17 06:56

Dobré ránko,

připomíná mi to scény z mého prvního těhotenství s ex partnerem, až mě zamrazilo :(.

Zkus počkat, jestli manžel napíše / zavolá jako první. S nadávkami začal on, vyprovokoval Tě. Chytl ho amok? Už Tě tak někdy oslovil? Já sama jsem akce reakce, takže bych zřejmě taky vybouchla, diplomacii dala stranou a prostě mu jednu vrazila jako Ty. :roll:

No a s rukou je to psycho úplně. Prosím buď obezřetná, tyhle věci se často opakují, ne-li stupňují. Já svou první facku v těhu po jeho omluvách přešla a odpustila - teď vím, že jsem měla mít okamžitě sbalené kufry.

Jsi jeho TĚHOTNÁ MANŽELKA, na rukou by Tě měl nosit.

Držím palce a zkus se uklidnit, věnuj se práci, obrať myšlenky jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.3.17 06:57

Jenže já jsem psychicky tak v háji, že nedokážu teď vůbec nic dělat. Já nevím, co se to stalo. Nedokážu to pochopit. :-(( Já tu facku snad ani nepřežiju :-(

• Nahlásit
  • Citovat
15437
17.3.17 06:59

Tý jo, takhle se pohádat kvůli něčemu, co bude za půl roku 8o
Ne, za facku bych se mu neomluvila, pokud by se neomluvil za ty krávy. Protože těmi ta přehnaná reakce začala. A s tou rukou bych si zašla na ošetření, aby jsi do toho nechytla ještě infekci. A aby byl zápis pro případ, že tohle nebyl poslední úlet 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.17 07:00
@brisco píše:
Podle mě je stěžejní, jak jsi mu řekla, ze po porodu na večírek nepůjde. Jestli jsi byla jako semetrika nebo nebo jste se normálně bavili. Těhotenství je holt jiný stav- těla i mysli. Facku bych asi nedala, ale ty nadávky vy hodně dlouho žehlil. Jednou do mě ryl brácha a já mu pak chrstla do obličeje čaj. Taky nejsem dokonalá, no :oops:

Řekla jsem to v klidu. Že bych asi chtěla, aby mi byl potom oporou. A on začal, takže to jako nikam nebudu moct? Říkám, jasně že jo, jen ty začátky budou asi těžký…A bylo zle

• Nahlásit
  • Citovat
5740
17.3.17 07:00
@Anonymní píše:
Jenže já jsem psychicky tak v háji, že nedokážu teď vůbec nic dělat. Já nevím, co se to stalo. Nedokážu to pochopit. :-(( Já tu facku snad ani nepřežiju :-(

Ty jsi nějak psychicky labilní?
Protože tyto Tvé reakce jsou dost hysterické, vzpamatuj se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.17 07:02
@ProfZav píše:
Ted to ctu znova. Prosim te prestan mu podlizat! To je cesta do pekel. Nebud hrdinka, on pak bude ocekavat, ze budes porad pripravena byt k dispozici, ze vse zvladnes, nebude ti pomahat, kdyz budes nemocna, tak ti nepomuze a pak si najde nejakou nanynku, ktera si nebude umet ani zavazat botu. Je to jak vystrihnuty z nejakyho filmu. Otevri oci a zacni si sebe vazit! To, ze je pritel VŠ nic nehnamena. Kourit v jeho veku travu mi prijde uplne mimo, jeste mi chybi veta, jak to ma v praci narocne a potrebune se odreagovat.

Ta tráva mě taky rozčiluje. A přesně je to tak, že si dá jen občas, třeba 1× za 14 dní, protože má stresy v práci a protože přeci všichni manažeři občas hulí…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.3.17 07:02
@Adinal píše:
Ty jsi nějak psychicky labilní?
Protože tyto Tvé reakce jsou dost hysterické, vzpamatuj se.

Nejsem. Říkám, že se mi to stalo poprvé a proto nevím, co mám dělat!

• Nahlásit
  • Citovat
5740
17.3.17 07:04
@Anonymní píše:
Nejsem. Říkám, že se mi to stalo poprvé a proto nevím, co mám dělat!

Neomlouvat se, to už ti tady napsali všichni.
Prostě počkat na jeho reakci a popřemýšlet o vašem vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama