Reklama

Má příjmení po otci, ale chci aby měl i moje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

caira1991
Povídálka 48 příspěvků 24.09.18 14:36
Ma prijmeni po otci,ale chci aby mel i moje

Zdravim s tatinkem maleho nejsem, ale ma prijmeni po tatinkovi.no jo ale rada bych aby mel i moje prijmeni. nepujde to k tomu jen pripsat? ale nesmi o tom vedet jeho táta.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4717 příspěvků 24.09.18 14:37

@caira1991 Nepůjde.

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 24.09.18 14:37

No bez toho aby s tím souhlasil otec to nepůjde. Co kdyby chtěl takhle bez tvého vědomí něco připsat otec?

tininas
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 24.09.18 14:41
@caira1991 píše:
Zdravim s tatinkem maleho nejsem, ale ma prijmeni po tatinkovi.no jo ale rada bych aby mel i moje prijmeni. nepujde to k tomu jen pripsat? ale nesmi o tom vedet jeho táta.

Příspěvek upraven 24.09.18 v 14:43

kruel
Kecalka 227 příspěvků 24.09.18 14:42

Naštěstí tohle nejde ;)

rozand
Závislačka 2947 příspěvků 24.09.18 14:42
@pikola píše:
No bez toho aby s tím souhlasil otec to nepůjde. Co kdyby chtěl takhle bez tvého vědomí něco připsat otec?

Nešlo by to ani se souhlasem, u nás nejde dát dítěti příjmení obou rodičů.

Lekninka91
Extra třída :D 10275 příspěvků 24.09.18 14:47

Na to jsi mela myslet driv :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 24.09.18 14:48
@rozand píše:
Nešlo by to ani se souhlasem, u nás nejde dát dítěti příjmení obou rodičů.

Proto já bych dítěti nedala nikdy příjmení po otci..

rozand
Závislačka 2947 příspěvků 24.09.18 14:49

@pikola Já taky ne. Nemá chuť si mě vzít? Smůla, nebudu se kvůli tomu všude nechávat oslovovat jeho jménem a opravovat lidi. Ale já bych s takovým ani neměla dítě.

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 24.09.18 14:50
@rozand píše:
@pikola Já taky ne. Nemá chuť si mě vzít? Smůla, nebudu se kvůli tomu všude nechávat oslovovat jeho jménem a opravovat lidi. Ale já bych s takovým ani neměla dítě.

No po mé zkušenosti v zahraničí bych vyškrtla i -ová :lol: a měli bychom všichni jen jedno příjmení

rozand
Závislačka 2947 příspěvků 24.09.18 14:52

@pikola Jo tak do toho bych se svým českým příjmením (způsobem tvoření podobným jako třeba „Pospíšil“) nešla :lol: .

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 24.09.18 14:58

Jedina možnost jak docílit stejného příjmení u Tebe a syna, je nechat přejmenovat sama sebe. To lze z těchto důvodů i bez svatby. Ovšem budeš mit stejne příjmení jako ex. Což nevím, jestli pro tebe bude akceptovatelne.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 24.09.18 14:59
@Monchichik píše:
@caira1991 Nepůjde.

Proč tahle odpověď nestačí?

magdickakocicka
Kecalka 492 příspěvků 24.09.18 18:45

@caira1991 Mas, co si chtela :palec: S tímhle si musela počítat, když svatba byla u Vás sprostý slovo :mrgreen:

Gosi
Kelišová 5645 příspěvků 24.09.18 19:20

Dite nemuze mit dve prijmeni… A rozhodne mu nemuzes menit prijmeni, aniz by se to tatinek dovedel…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >