Má prosím někdo zkušenosti s TT sluníčko?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verbit
Stálice 79 příspěvků 11.07.18 19:45
Má prosím někdo zkušenosti s TT sluníčko?

Prosím nevíte jestli dělají tyto testy falešné duchy? moc děkuji :) :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3346 příspěvků 11.07.18 19:54

Hcg buď je, nebo není. Nechápu, kam pořád chodíte na tyhle bludy o falešně pozitivních testech :nevim:
Pokud se dělá test podle návodu, v termínu, kdy má a neráchá se půl hodiny celý v kelímku, ukáže buď jednu, nebo dvě čárky. Pokud je testovací čárka slabší, bude za pár dní sílit (prosperující těhotenství) nebo slábnout (neprosperující, neb biochemické těhotenství)
Toto samozřejmě platí u všech značek těhotenských testů

saphire
Kelišová 6630 příspěvků 11.07.18 20:21

@Celina na tohle se asi neptala že :lol: mimochodem někomu tt reaguje i na lh hormon pokud dotyčná má posunutou ovulaci a ona přitom už vyhlíží podle aplikace ms

@verbit dělá, měla jsem ho jednou tak rok zpět..udělal divnou čárko-rysku našikmo… i v jiné diskuzi jsem zahlédla, že někomu falešňák udělal.

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3346 příspěvků 11.07.18 20:38

@saphire přesně na tohle se ptala, stejně jako dalších deset týdně. LH detekuje ovulační test, ne těhotenský. Jediná možnost pozitivity kromě hcg (což je těhotenství, nebo aplikace látky obsahující hcg) jsou onkomarkery, ale to je jiné téma. A pokud nevěříš, ověř si to na SUKL.

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 11.07.18 20:47

@Celina jsou značky testu, které udělají slabou čárku prakticky vždy. Napr cemio gravitest, u někoho wondfo a nový lady max. Pokud nevěříš, kup třeba ten cemio a zkus si to. Ten je fakt hodně nekvalitní

@verbit zrovna tato značka mi vyhovovala a falesnaka neudělala nikdy ;)

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 11.07.18 20:49
@verbit píše:
Prosím nevíte jestli dělají tyto testy falešné duchy? moc děkuji :) :srdce:

Me vcera v den ms udělal ducha.Večer sem dostala krámy.Za mě jsou nespolehlivy.Stalo se mi to už několikrát.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 11.07.18 20:51
@Celina píše:
Hcg buď je, nebo není. Nechápu, kam pořád chodíte na tyhle bludy o falešně pozitivních testech :nevim:
Pokud se dělá test podle návodu, v termínu, kdy má a neráchá se půl hodiny celý v kelímku, ukáže buď jednu, nebo dvě čárky. Pokud je testovací čárka slabší, bude za pár dní sílit (prosperující těhotenství) nebo slábnout (neprosperující, neb biochemické těhotenství)
Toto samozřejmě platí u všech značek těhotenských testů

Takový jako ty miluju úplně ze všeho nejvíc :think: :mrgreen:

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3346 příspěvků 11.07.18 20:56

@Dojcanis i v den ms může test detekovat biochemické těhotenství, nevím, co je na tom divného

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 11.07.18 21:05
@Celina píše:
@Dojcanis i v den ms může test detekovat biochemické těhotenství, nevím, co je na tom divného

I půl rok v kuse? Dle dr sem zdravá.Takže podle me to fakt divny je.U jinych testu se mi tohle nestalo

saphire
Kelišová 6630 příspěvků 11.07.18 21:11

@Celina a kolik že měsíců a cyklů máš odtestováno? ;) já dost bohužel a na diskuzích jsem viděla ledacos… šťastná to žena, která napoprvé otěhotní a bez komplikací donosí a to myslím zcela upřímně

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3346 příspěvků 11.07.18 21:12

@Dojcanis chceš mi tvrdit, že půl roku testuješ touto značkou testů, i když ti detekuje (podle tebe) falešnou pozitivitu každý měsíc? :think:

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3346 příspěvků 11.07.18 21:17

@saphire odtestováno mám dost a tyhle hlouposti se najdou většinou jen v diskusích…
Nevím, jestli ta, co otěhotní napoprvé je šťastná, spíš si ani neuvědomí, jaký zázrak ji potkal…ale to už asi mluvíš na úplně jiné téma a nevím o kom.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 11.07.18 21:30
@Celina píše:
@Dojcanis chceš mi tvrdit, že půl roku testuješ touto značkou testů, i když ti detekuje (podle tebe) falešnou pozitivitu každý měsíc? :think:

Mela sem tech balení snad 6 chytroline.Dos­tala sem je.Do toho zaroven testovala s lady max.Viděla jsem krásnej rozdíl- bud to bylo rozpity i po zaschnuti a nebo falesna druha carka ;)

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3346 příspěvků 11.07.18 21:41

@Dojcanis v první řadě se uklidni a chytrolíne si říkej svojí mámě, ano?
Rozpitý testy jsou přesně případ těch, co mají desítky testů, ráchají je půl hodiny apod. Přece pokud by ti ukázal falešně pozitivní výsledek, nebudeš ho používat příští měsíc znovu a další znovu…jen proto, že ti je někdo věnoval.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 11.07.18 21:43

@Celina byla sem prostě zvědavá a moji mamu si neber ho huby :andel:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >