Má radši orální sex než klasický

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 12:38
Má radši orální sex než klasický

Ahoj, tak jsem došla k závěru, že partner má raději orální sex než ten klasický. Když jsme byli ještě kamarádi, tak říkal, že mu oral nic moc neříká. Jenže to asi pramenilo z toho, ze ho žádná partnerka nedokázala přivést k orgasmu. No, ja s tím problém nemám, je z toho fakt nadšený a mam podezření, že ve finále to má raději než sex klasický. To jsem si teda dala. Když jsem to nadhodila a dělala si z toho legraci, tak mi se smíchem řekl, že to prostě umím, že je to skvělý. No, sikula ja. Jako klasický sex provozujeme taky, ale tam má problém s vyvrcholením.
Znáte to taky některá? A ne, není to tím, že bych byla v sexu marná. :nevim: :D

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 18.05.19 12:46

Některý chlapi jsou děsně líný. Než aby si trochu zasportoval, nechá si ho raději vykouřit :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 12:58

Jo, tak tohle by taky odpovídalo. :lol:
Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 13:02

Znám to ze své strany..bez sexu bych se obešla, bez orálu ne. A je na tom snad něco špatného? :think:

Tableta
Kelišová 5201 příspěvků 18.05.19 13:05
@Anonymní píše:
Znám to ze své strany..bez sexu bych se obešla, bez orálu ne. A je na tom snad něco špatného? :think:

A má to u tebe důvod? Nebo to tak máš „od přírody“?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 13:08
@Anonymní píše:
Znám to ze své strany..bez sexu bych se obešla, bez orálu ne. A je na tom snad něco špatného? :think:

Jeee, to určitě ne. Jen jsem se s tím nesetkala, tak zjišťuji, jak to kdo má. Me to naopak docela těší. Já sama taky mám menší potřebu sexu, takze mi to vyhovuje.
 Zakl.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 18.05.19 13:42
@Anonymní píše:
Jeee, to určitě ne. Jen jsem se s tím nesetkala, tak zjišťuji, jak to kdo má. Me to naopak docela těší. Já sama taky mám menší potřebu sexu, takze mi to vyhovuje.
Zakl.

Ty ses s tím nikde nesetkala, jen u sebe a u přítele. A co vlastně teda chceš? Chceš si psát o orálním sexu? Tak si o něm piš na nějakých amatérech, nebo na badoo. Nějak mi uniká smysl téhle diskuze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 13:59
@Tomkins píše:
Ty ses s tím nikde nesetkala, jen u sebe a u přítele. A co vlastně teda chceš? Chceš si psát o orálním sexu? Tak si o něm piš na nějakých amatérech, nebo na badoo. Nějak mi uniká smysl téhle diskuze.

Co to melete? Až si budu chtít s nekym psát o orálním sexu, budu si psát v přítelem. Já jsem tu zjišťovala, jestli je tohle běžné nebo ne. Kriste. :roll:

Hobitka
Kelišová 5566 příspěvků 18.05.19 14:29
@Anonymní píše:
Co to melete? Až si budu chtít s nekym psát o orálním sexu, budu si psát v přítelem. Já jsem tu zjišťovala, jestli je tohle běžné nebo ne. Kriste. :roll:

Hele pokud vam to obema vyhovuje, tak kde je problem :nevim:. Co je komu a koneckoncu i vam do toho, jestli je to bezne, kdyz jsou vsichni spokojeni :think:? Nemyslim to rypave, ale to je, jako by se nejaci SM ptali, jestli je bezne se pri sexu bicovat.

Venetia
Hvězda diskuse 43253 příspěvků 18.05.19 20:27
@Anonymní píše:
Ahoj, tak jsem došla k závěru, že partner má raději orální sex než ten klasický. Když jsme byli ještě kamarádi, tak říkal, že mu oral nic moc neříká. Jenže to asi pramenilo z toho, ze ho žádná partnerka nedokázala přivést k orgasmu. No, ja s tím problém nemám, je z toho fakt nadšený a mam podezření, že ve finále to má raději než sex klasický. To jsem si teda dala. Když jsem to nadhodila a dělala si z toho legraci, tak mi se smíchem řekl, že to prostě umím, že je to skvělý. No, sikula ja. Jako klasický sex provozujeme taky, ale tam má problém s vyvrcholením.
Znáte to taky některá? A ne, není to tím, že bych byla v sexu marná. :nevim: :D

Neznám, protože preferují klasiků…s milovníkem častého oralu by to neklaplo

Venetia
Hvězda diskuse 43253 příspěvků 18.05.19 20:29
@Anonymní píše:

No neni pokud to vyhovuje druhé straně, já to mám zase opačne. Je na tom něco špatného?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 20:43
@Tableta píše:
A má to u tebe důvod? Nebo to tak máš „od přírody“?

nevím..ono je to možná tím, že ze sexu nemám orgasmum, nijak nic mi to nedělá. tak asi proto :nevim: stačil by mi klidně tak 1× za 1-2týdny, zato orál bych mohla x krát denně, jak dělat, tak přijímat..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 20:44
@Anonymní píše:
Zakl.

pokud vám to oběma vyhovuje, tak super :) nám taky, nebo aspoň mě a partner nic neříká :D každý to má jinak no..

Karolinka99
Stálice 78 příspěvků 19.05.19 04:32
@Anonymní píše:
Moc krasne jsi to napsala drahousku
@Anonymní píše:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 10:44
@Anonymní píše:

Zakladatelko u nás je to stejné, manžel taky má raději oral, protože je línej a mě to také vyhovuje, protože nemám takovou potřebu sexu. Takže jsme spolu 23 let a orální sex provozujeme 1× týdne, klasický sex max 1× měsíčně.

Váš příspěvek
Reklama