Má se ke mně stěhovat a já přemýšlím o rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 18:20
Má se ke mně stěhovat a já přemýšlím o rozchodu

Ahoj, ženy, potřebuji radu, názor, zkušenost…tluču se do hlavy a nemůžu si pomoct. Je mi 29 a mám rok a půl přítele. Je to pohledný chlap, hodný, chytrý, pracovitý…ideální parťák pro život. Má mě rád, a to moc, rozkrájel by se pro mne. Já si ho moc vážím, je nám spolu moc dobře a mám ho moc ráda. Ale připustila jsem si, že ho nemiluji. Je teď po měsíci pryč na týden a 10 dní a mě se vůbec nestỳská. Nezahnula bych mu, ale sex s jiným si dokážu představit. Když potkám někoho, kdo mě přitahuje, rozumově vím, že „můj“ chlap je výhra, ale emočně mi toho druhého nezastiňuje a i tak přemýšlím, jaký by s tím druhým byl život…achjo. A to nejsem úplně zkušená, ale už jsem v životě milovala víc…přítel se má ke mně stěhovat a já nevím, jestli to utnout teď nebo tomu dát ještě šanci. Zároveň mu nechci lhát, nezaslouží si to a také mě to celé mrzí, že mě potkalo takové štěstí a já ho nedokážu uchopit…občas se teď i rozbrečím, když si uvědomím, jak mu tím rozchodem ublížím…mám to seknout rovnou anebo radíte počkat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 13.07.19 18:25

Není to třeba jen tím, že po roce a půl už opadla původní prudká zamilovanost a pomalu se přetavila v něco trochu jiného, v jinou formu lásky? Plus trochu strach že společného bydlení?

Helca83
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 13.07.19 18:25

Rovnou, na co cekat? Jen mu ublizis a zjevne si jeste potrebujes neco dokazovat/ujasnit/najit jineho co se k tobe bude hodit lip… tohle na dlouhodoby vztah ve Tvem veku nestaci, mozna muze pozdeji, ale ne ted :nevim:

7.straka
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 13.07.19 18:31

Jaký je rozdíl mezi milovat a mít rád? Že nemá „motýlky“ když se přiblíží, nic neznamená. Když přejde počáteční hormonální poblouznění, je stav, který tazatelka popisuje v úvodním příspěvku vlastně ideální pro život, má ho ráda, může se na něj spolehnout, váží si ho, je pro ní parťák do nepohody. Motýlčení vždycky přejde. Já bych tomu dala šanci, jednou by mohla litovat.

Psisuchar
Stálice 97 příspěvků 13.07.19 18:34

Víc mu ublížíš, když mu to neřekneš a budeš na něj hrát komedie. Jestli ho máš rada a važíš si ho tak mu to řekni.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15044 příspěvků 13.07.19 18:34

A on kvuli tobě poušti byt? Nebo jak to mate s bydlením - abys mu po měsíci neřekla finito a on nepřišel o zázemí. Mne to přijde v pohodě vztah, nějakou zamilovanost k fajn partnerství nepotřebuji. Ale to je na tobě

Lainaire8
Závislačka 2872 příspěvků 13.07.19 18:34

Rovnou, nečekej. Tohle není láska, tak ho nech pro nějakou, která ho bude milovat ;) ty řeči o zamilovanosti beru jako kec, čím jsem s chlapem dyl, tím je to lepší.. momentálně už pátým rokem. Teď je na víkend pryč a já nemůžu ani spát, když není se mnou v posteli :lol: :oops: nedokážu si představit, že bychom spolu nebyli nebo že bych ho podvedla 8o :poblion:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 13.07.19 18:34

@7.straka No tak presne tohle je pro me zralejsi uvaha, ale na to mi zakladatelka nepripada; kdyby to mela jasne, tak se tu nepta. A je pomerne mlada, tak mam obavu ze to stejne neklapne, akorat chudaka potrapi. Ale kazdy at si dela co chce, ze :)

Alušáček
Závislačka 3805 příspěvků 13.07.19 18:40

Vztah bez lásky nemá cenu, taky jsem to kdysi zkoušela z rozumu s fajn chlapem, neslo to..

Mamazkoncesveta
Kecalka 289 příspěvků 13.07.19 18:50

Láska se precenuje, teda ta, která je všem podsouvána, jako ta pravá nefalšovaná, milovat druhého lze na mnoha úrovních, já mám svého muže ráda, vážím si ho, jsem nesmírně ráda za jeho šikovnost, za to že vím, že je na něj spoleh. Jasně na začátku jsem že pár měsíců poletovala s hlavou v oblacích, ale teď už jsem pevně nohama na zemi a po předchozích zkušenostech, vím, že jsem byla dříve do jiných zamilovaná víc než jsem dnes. Jenomže už taky vím, že to není všechno. Když muž není doma, tak já si to užívám, dělám věci, které s ním anebo před ním normálně nedělám. Jsem ráda občas sama se sebou. Tobe doporučuju zamyslet se, jestli náhodou taky nemáš strach z dalšího posunu vašeho vztahu a nehledáš něco, co ani najít nejde, ta chemická reakce mozku při prvotním zamilovaní je časově omezená, pak se to většinou pretavi ve vzájemnou důvěru, respekt a lásku v jiném balení.

7.straka
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 13.07.19 18:51

@Helca83 mně přijde jako slovíčkaření „mít rád x milovat“ Změřit se nedá ani jedno. Uvažuju v pojmech jako „chci s ním mít děti? Chci a ním zestárnout? Chci se po zbytek života budit vedle něj“ Po mým mužským se mi taky nestýská, když odjede, spím úplně normálně, máme problémy a stejně kufry nebalím.

ivašot.
Echt Kelišová 8303 příspěvků 13.07.19 18:54
@Lainaire8 píše:
Rovnou, nečekej. Tohle není láska, tak ho nech pro nějakou, která ho bude milovat ;) ty řeči o zamilovanosti beru jako kec, čím jsem s chlapem dyl, tím je to lepší.. momentálně už pátým rokem. Teď je na víkend pryč a já nemůžu ani spát, když není se mnou v posteli :lol: :oops: nedokážu si představit, že bychom spolu nebyli nebo že bych ho podvedla 8o :poblion:

Tak nedokázat ani spát bez partnera, když je na 2 dny pryč, bych zrovna jako důkaz zdravého vztahu nevytahovala :nevim:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 13.07.19 18:59

@7.straka Jasne, souhlasim, ale mam dojem ze zakladatelka si k tomu teprve musi dojit, a doporucenim at to s tim soucasnym zkusi, tomu podle me nepomuzeme, protoze si to musi sama
zazit.

Odhaduji ze ho stejne drive ci pozdeji odkopne, at ji tu radime co chceme, par let bude hledat, trosku se u toho sama vyskoli, az ji nekdo udela totez, a pak treba najde nekoho velmi podobneho jako je ten soucasny, ale uz to bude umet ocenit :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 45156 příspěvků 13.07.19 19:04

Pokud pochybuješ tak do společného bydlení nechod a řekni to hned, aby nezrušil svoje bydlení a co potom :? Ted by jsi měla být na vrcholu zamilovanosti. třeba v tom vztahu něco chybí a sama to cítíš že to tak být nemá.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3271 příspěvků 13.07.19 19:11

Rekni mu to. Je evidentni, ze se necitis na vazny vztah. Jste spolu relativne kratce, mela by ses tesit na to co bude a planovat, a ty misto toho premyslis, jaky by to bylo s jinym chlapem.

On Ti doma nechybi a vlastne ho tam ani nechces, jen je tak fajn, ze si kvuli tomu ted pripadas jako krava.

Rekla bych, ze je mozny, ze toho casem mozna budes i litovat, ale ted proste nejsi ve fazi, abys to co on Ti nabizi, skutecne ocenila. Potrebujes neco jineho no, to se stava. Nejsi prvni ani posledni.

Rozhodne je lepsi to utnout ted, nez abys mu pak s detma a hypotekou na krku utekla k prvnimu zajimavejsimu, co Ti prebehne pres cestu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama