Roční syn, velké dluhy, jde po mně exekutor, co mám dělat?

Anonymní
27.8.20 14:42

ma situace je zavazna a nevim si uz rady

Dobrý den je mi 23 let mam nadhernyho za chvilku rocniho syna pritel me kdysi byl a bojim se odejit ale jsme oba zadluzeny brala jsem si kuli nemu pujcku kdyz jsme se poznaly ano vim ma blbost ale jelikoz pul roku dela pak treba rok ne nemohla jsem splacet jde po me exekutor na majetek a bojim se ze mi vezme vse a co s malym? v takovem byte nemuze vyrustat mam pouze rodicovsky prispevek a ten mi uz takhle nestaci bojim se aby me nezavrely apd jsem uz opravdu bezradna nevim na co mam nemam pravo bojuju s myslenkou ze malemu by bylo lepe u jine rodiny kde bude mit vse snazim se mu dat vse ale nestacim na to ????a pritel je flegmaticky zase bez prace a vybusny a moje rodice mi nepomuzou mama fetacka a alkoholicka a tatovi jsem byla vzdy ukradena a jeho rodina o maleho nejevi zajem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
488
27.8.20 14:43

Sbal se a jdi do azyláku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960
27.8.20 15:14

Najdi si praci a zacni splacet pujcku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5296
27.8.20 15:15

Pokud jsou pujcky na tebe, resenim je asi jen oddluzeni, ale to musis mit stabilni prijem. A nakonec ani netusime, kolik dluzis. Uprimne rikam, ze tohle bych resila s nejakou obcanskopravni poradnou, ktera se tim primo zabyva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.20 15:20

@hani28 a kam s klukem kdyz bych zrusila rodicak a nasla si praci 😏

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.20 15:22

@hani28 navic splatky mi nechteji umoznit

• Citovat
  • Nahlásit
540
27.8.20 15:30

Přítel je zapsaný v rodném listě? Jak vysoký je dluh ( jsi anonym, tak to klidně napiš). Bydlíte kde? V podnájmu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31678
27.8.20 15:32
@Anonymní píše:
@hani28 navic splatky mi nechteji umoznit

Existují i dětské skupiny dotované městem nebo z různých evropských sociálních fondů. Berou děti od jednoho roku. Před COVID měli i oběd zdarma, teď si rodiče pro děti zajišťují celodenní stravu.

Půjčka je na Tebe, tady není moc co pomoci. Na insolvenci musíš mít příjem, do toho se započítává RP a všechny dávky kromě dávek hmotné nouze. Ty jsou nezabavitelne.
Kontaktuj nadaci, která provozuje sociálně aktivizacni služby pro rodiny s dětmi. Měli by mít kontakt na odborníky ohledně dluhového poradenství.
Držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.20 15:34

@anahry ted uz 100000 ano pritel je v rodnem liste a ano jsme v podnajmu

• Citovat
  • Nahlásit
5296
27.8.20 15:38
@Anonymní píše:
@anahry ted uz 100000 ano pritel je v rodnem liste a ano jsme v podnajmu

A jak dlouho jsi ty dluhy neresila a nekomunikovala? Pujcka je bankovni ci nebankovni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.20 16:10

Vyhledej odbornou pomoc! Internet máš, takže si můžeš někoho najít - nějakou proklínanou neziskovku, kde ti poradí zdarma a nabídnou řešení. Anonymně se ptát lidí na radu v problémech dost neurčitě popsaných je prostě jen další blbost. Držím palce - všechno má řešení :srdce: :hug: :srdce:
Jsou i poradny, kde pracují anonymně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13685
27.8.20 16:15
@Anonymní píše:

Proc by si rušila rodičák?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
27.8.20 16:38

Insolvence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3749
27.8.20 17:02

Proč by tě zavřeli? To by byla v base třetina republiky kvůli dluhům. Exekutor ti též nezabaví vše. Podívej sena stránky ex. komory je tam soupis co smí a co ne. Pokud začneš s nimi komunikovat, možná se domluvíte na splátkách po pár stovkách. Pokud přítel nepracuje, ať je doma s dítětem a do práce jdi ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960
27.8.20 19:08
@Anonymní píše:

Tak pritel je doma a nepracuje, on se nepostara? Nebo jesle. Kdyz mas az takove dluhy, az se bojis, ze te zavrou, tak to asi musis zacit resit, a ne cekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama