Má smysl ještě zkoušet těhotenský test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adyna79
Povídálka 19 příspěvků 13.01.18 13:25
Má smysl ještě zkoušet těhotenský test?

Myslíte, že má smysl ještě zkoušet těhotenský test, když poslední MS byla 16.11? Délka cyklu nepravidelná 25-35 dnů… Naposled jsem test dělala 6.1. Byl negativni. Příznaky těhotenství… Takové jako k miliónům dalsich nemocí, takže žádný…bolest kloubů, únava chvilkama bolest jako na MS a po celou dobu výtok nebo spíš čistě průhledný hodně kluzký helen, nijak nezapáchá…

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 2 inzeráty 13.01.18 13:31

Ahoj, nejlogičtější by bylo zajíst za doktorem. Při poslední MS v půlce listopadu bys teď hypoteticky byla někde na začátku 9 tt? To by už na ultrazvuku bylo krásně vidět. Nicméně pokud je vícero testů negativních, moc bych na těhotenství nesázela.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 13.01.18 13:32

Udělala bych si ještě jeden test (nedalo by mi to) a objednala se tak jako tak k doktorovi. Už je to dlouho a příčina může být jinde, proč nepřišla MS.

Adyna79
Povídálka 19 příspěvků 13.01.18 13:36
@chaela píše:
Ahoj, nejlogičtější by bylo zajíst za doktorem. Při poslední MS v půlce listopadu bys teď hypoteticky byla někde na začátku 9 tt? To by už na ultrazvuku bylo krásně vidět. Nicméně pokud je vícero testů negativních, moc bych na těhotenství nesázela.

tak taky mě dr. napadl. Ale přeochodná sestra me objednala na 22.1. Volala jsem tam 2.1. :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.01.18 v 13:37

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 13.01.18 13:36

Zkusila bych test a pak volala k doktorovi.

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 13.01.18 13:37

@Adyna79 no tak už vydržíš těch pár dní

chaela
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 2 inzeráty 13.01.18 14:24

@Adyna79 No tak to je od ní hezké :) ona si nejspíš myslela, že sis udělala test a hned chceš letět na ultrazvuk, ono tam ze začátku není nic vidět a proto objednávají až na nějaký ten 8tt..nebo byla prostě mimo, tak jako tak, je to za týden, nezbývá než počkat (i když chápu, že to jsi slyšet nechtěla)

Adyna79
Povídálka 19 příspěvků 13.01.18 14:29

@chaela … No protože mě ty klouby hodně bolí a půjdu na rentgeny tak jsem jí řekla, že chci vyloučit případné těhotenství, i přes to, že test mám negativní. A ona mi řekla že test je 100% ať jdu na rentgeny a na prevenci přijdu 22.1…docela mě teda tímhle přístupem dostala.

chaela
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 2 inzeráty 13.01.18 14:35

@Adyna79 Aha, no to je na zabití. Test určitě není 100%. Pokud sis jich ale dělala víc a všechny byly negativní, přikláněla bych se k tomu, že těhotná nejsi. Jestli bych i tak šla na RTG ale nevím. Nejspíš bych byla nejistá, to bohužel neporadím. Leda zkusit jinou dr. a placený ultrazvuk.

Adyna79
Povídálka 19 příspěvků 13.01.18 14:40

@chaela …dělala jsem 2 od Dr. Maxe večer a ráno…na tom večer byl maličký duch jen při zkoumání a ráno byl viditelnější, už ho viděl i manžel, ale jen po limitu. Takže negativní. A potom asi za 2 dny Mamatest ten bych řekla negativní…

chaela
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 2 inzeráty 13.01.18 14:43

@Adyna79 já jsem dělala Pepino a vždy na mě vyběhly dvě jasné čárky ještě před neočekávnou MS. Normálně bych to neřešila a počkala na kontrolu, ale s tím RTG…nejde přeobjednat? Každopádně pořád je mi divné, že bys měla 3 testy falešně negativní.

Adyna79
Povídálka 19 příspěvků 13.01.18 14:48
@chaela píše:
@Adyna79 já jsem dělala Pepino a vždy na mě vyběhly dvě jasné čárky ještě před neočekávnou MS. Normálně bych to neřešila a počkala na kontrolu, ale s tím RTG…nejde přeobjednat? Každopádně pořád je mi divné, že bys měla 3 testy falešně negativní.
… právě. těm testům věřím, mám už děti 2 a testy také vždy pozitivní, tak proč by teď bylo jinak viď… Asi bych měla přestat číst diskuze, kde některé ženy píšou že byli negativní třeba až do 10tt. A prostě to pustit z hlavy a začít zobat prášky na bolest a rtg.
lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 13.01.18 15:43

Tak si dojdi na krev jako samoplatce.

Adyna79
Povídálka 19 příspěvků 13.01.18 15:46

@lachtanice86 …asi to bude nejrozumnější. V pondělí tam zajedu.

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 13.01.18 15:53

@Adyna79 chce to alespoň dvě návštěvy třeba s odstupem jednoho dne. Aby si věděla že to stoupá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >