Má smysl pořizovat golfky?

35
18.1.20 21:34

Ma smysl porizovat golfky?

Ahoj, prosim o radu. Mam moznost od zname zakoupit pekne golfky Elodie za priznivou cenu-4 tisuce. Mam 8mi mesicniho syna, uplne sam jeste nesedi, teprv jsme pred tydnem zacali pouzivat sportak, ten nas sportak co byl v trojkombinaci mi neprijde nic moc, ale sluzbu udela. Spis se chci zeptat, mam vyuzit nabidky a koupit golfky do budoucna? Bydlime ve meste, chodime hodne po meste, na nakup atd. A casto s nim jezdim vlakem do Prahy, kde pak chodime treba cely den po Praze. Presne nevim k čemu se golfky vyuzivaj, maj ty plastove kolecka, nevim jak je to vhodne na jezdeni po kostkach atd… co myslite, mam to vzit? Nebo mam radeji zainvestovat do lepsiho sportaku, kdyz by tenhle nevyhovoval? A jeste-jsou golfky vhodne i v zime? Moc si nedovedu prestavit, ze do toho nacpu dite i s fusakem treba pristi zimu… dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12285
18.1.20 21:38

A je to fakt dobrá cena? 4000? kolik stojí nové?
a jinak, ano má to smysl, já jsem měla golfky i bytelný sporťák - užila jsem oboje - podle příležitosti, kam se jelo
na dovolenou jedině golfky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3123
18.1.20 21:42

Ja mela britax bmotion 4+, bytelny sportak. A od dvou let valco snap sport, lepsi golfky, skoro sportak. Ja vzdy mela nafukovaci kola. Osobne golfky bych tak brala do obchodaku. Coz muzu i sportak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
18.1.20 21:43
@stinga píše:
A je to fakt dobrá cena? 4000? kolik stojí nové?
a jinak, ano má to smysl, já jsem měla golfky i bytelný sporťák - užila jsem oboje - podle příležitosti, kam se jelo
na dovolenou jedině golfky

Normalne stoji 8 tisic a je knemu jeste takova vlozka (ta nevim kolik stala)… je to znacka, ale predpokladam, ze se treba proda jeste se ztratou…;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5189
18.1.20 21:43

Za mě jsou golfky šílený bazmek. Nedají se řídit jednou rukou, neustále se tomu někde zasekávají kolečka, nic na to nenaložíš, prostě k ničemu. Používala jsem jenom tehdy, kdy jsem potřebovala vozit po obchoďáku nebo na nějaké nouzové situace.
Jinak mám terénní sporťák a spokojenost, jezdím s tím všude.

Edit: teď jsem koukala na fotku Elodie a myslím, že po celodenní chození po Praze to budeš chtít hodit do první popelnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 21:49

Jestli myslíš golfky opravdu takový ten hrkací divný malý kočár, to jsem nikdy nepochopila. Neměla bych na to nervy ani od domu k autu. :roll: Za mě má smysl tak od toho 3/4roku koupit kvalitní lehký sporťák, tedy ne z trojkombinace, ale typu Valco, Britax apod. S dobrými koly, prostorným sezením a velkým košem. To jsme využili do 3 let (na delší trasy, nákupy určitě). A teda za 4 tisíce máš nový kvalitní sporťák, předpokládám, že Elodie = značková stříška a 4× předražený kočárek. Nebo jestli se přesunujete tempem dítěte, někomu to vyhovuje, že dítě teda už od roku chodí a nevozí se, ale holt se pohybuješ 2 roky šnečím tempem do nejbližší sámošky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5416
18.1.20 21:57

Koupila jsme obycejne retro golfky za 400 kc jen na dovolenou k mori, to byl synovi 1,5 roku, to bylo naposledy co byl v kocaru.
Za me zbytecnost, ale je řada deti, co se vozi jeste ve 3 letech, coz je za me :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2779
18.1.20 22:05

Za mě nepoužitelné. Bydlím na vesnici a používám převážně na cestování lehký skladný sportovní kočár Joie. S golfáčem bych dítě natřásala, nic bych tam nedala, to je tak do nákupního centra na rovnou asfaltku. U nás jsou i chodníky někde jako tankodrom. Na trasy hodně terénní používám kocarek sportovní z dvojkombinace co jsem pořídila, ten fakt projede všechno a jsem s ním moc spokojená. Nevýhoda je jeho absolutní prostorová náročnost, takže na cestování nevhodný, proto jsem pořídila ten Joie, složím ho jednou rukou, má opravdu velký koš a je prostorný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5015
18.1.20 22:05
@Jogrr píše:
Koupila jsme obycejne retro golfky za 400 kc jen na dovolenou k mori, to byl synovi 1,5 roku, to bylo naposledy co byl v kocaru.
Za me zbytecnost, ale je řada deti, co se vozi jeste ve 3 letech, coz je za me :roll:

Jo tak na tříleté děti v kočárku taky koukám s otevřenou pusou. A že jich není málo, ale asi je to spíš o rodičích, že chtějí být někde rychleji než když jdou tempem dítěte. :nevim:

Jinak k tématu, klasické ty herky golfky bych nekoupila ani do obchodu. To už vážně spíš sporťák Britax nebo Valco apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14472
18.1.20 22:15

Já budu kupovat nějaké obyč pak pro syna tak od roka a pul, třeba na výlet, dovcu, prostě kam nebudem tahat celý velký sporťák, až bude malý aspoň částečně sám chodit. Ale 4000 bych za golfky nedala ani za nové když mám sporťák :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 22:15

4 tis mi taky nepřijde nijaka perfektní cena a jestli to chceš, jen protože je to Elodie, tak si je kup :nevim: my brali golfky ať s nima můžeme k moři a jsou polohovatelné do lehu, ať si v nich muže syn dachnout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22207
18.1.20 22:18
@Ivet18 píše:
Ahoj, prosim o radu. Mam moznost od zname zakoupit pekne golfky Elodie za priznivou cenu-4 tisuce. Mam 8mi mesicniho syna, uplne sam jeste nesedi, teprv jsme pred tydnem zacali pouzivat sportak, ten nas sportak co byl v trojkombinaci mi neprijde nic moc, ale sluzbu udela. Spis se chci zeptat, mam vyuzit nabidky a koupit golfky do budoucna? Bydlime ve meste, chodime hodne po meste, na nakup atd. A casto s nim jezdim vlakem do Prahy, kde pak chodime treba cely den po Praze. Presne nevim k čemu se golfky vyuzivaj, maj ty plastove kolecka, nevim jak je to vhodne na jezdeni po kostkach atd… co myslite, mam to vzit? Nebo mam radeji zainvestovat do lepsiho sportaku, kdyz by tenhle nevyhovoval? A jeste-jsou golfky vhodne i v zime? Moc si nedovedu prestavit, ze do toho nacpu dite i s fusakem treba pristi zimu… dekuji

Koupila bych lepší sporťák. Lehký a skladný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22207
18.1.20 22:19
@janickaIII píše:
Jo tak na tříleté děti v kočárku taky koukám s otevřenou pusou. A že jich není málo, ale asi je to spíš o rodičích, že chtějí být někde rychleji než když jdou tempem dítěte. :nevim:Jinak k tématu, klasické ty herky golfky bych nekoupila ani do obchodu. To už vážně spíš sporťák Britax nebo Valco apod.

Taky se přimlouvám za Britax. Rozhrkané golfky nemůžou být pro dítě vůbec příjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 22:27
@Jogrr píše:
Za me zbytecnost, ale je řada deti, co se vozi jeste ve 3 letech, coz je za me :roll:

To kroutis očima krásně, ale jsou děti, které začnou s prvními krůčky kolem toho roku a půl, to se pak utne kočárek těžko třeba do dvou let..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2347
18.1.20 22:30

Za mě jsou golfky zbytečnost. Všechny tři jsem odvozila ve sporťáku. Golfky jsou vejtřaska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama