Reklama

Má štítná žláza vliv na spermie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusicek
Stálice 95 příspěvků 22.02.18 16:59
Má štítná žláza vliv na spermie?

Ahoj holky dnes mě napadla jedna věc a chci se optat jestli o tom z vás někdo něco neví. S přítelem se snažíme o miminko ale dnes mi došlo že přítel byl asi před 7 lety na operaci štítné žlázy. Měl na ní nádor tak mu museli půlku odebrat od ty doby je zdravý a jak to u mužů bývá jakmile zjistil po roce nebrani prášku že jsou výsledky v pořádku už na to kašle úplně, ale mě spíš napadlo jestli štítná žláza nemůže nějak ovlivnit kvalitu spermií? Nemáte s tím někdo zkušenost,?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10881 příspěvků 22.02.18 17:04
@Lusicek píše:
Ahoj holky dnes mě napadla jedna věc a chci se optat jestli o tom z vás někdo něco neví. S přítelem se snažíme o miminko ale dnes mi došlo že přítel byl asi před 7 lety na operaci štítné žlázy. Měl na ní nádor tak mu museli půlku odebrat od ty doby je zdravý a jak to u mužů bývá jakmile zjistil po roce nebrani prášku že jsou výsledky v pořádku už na to kašle úplně, ale mě spíš napadlo jestli štítná žláza nemůže nějak ovlivnit kvalitu spermií? Nemáte s tím někdo zkušenost,?

Plodnost ovlivňuje spíš u ženy. Ale po takovém zákroku a léčbě bych šla na vyšetření spermií každopádně :nevim:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 22.02.18 17:08
@Lusicek píše:

To spíš, kdyby podstupoval chemoterapii. Jinak nebrání prášků na š. ž. je potřeba zkonzultovat s endokrinologem. Ty prášky se obvykle užívají doživotně a nejde je přestat brát jen tak. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >