Reklama

Má takový vztah budoucnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 17:57
Má takový vztah budoucnost?

Ženy,
mám dotaz, ano možná jsem mladá a naivní, tak mi nalijte čistého vína, ale prosím ve slušnosti a empatii.

Začala jsem si s fajn mužem, který mi však řekl, že mě musí ještě dost poznat, že zatím spolu nejsme, ale pouze se poznáváme. Dal mi prý jistou zkušební dobu, kdy se pozná jak u něj obstojím. Pak mi ale jednou řekl, že cítí, že i když spolu nebudeme dál partneři, můžeme zůstat přátelé. Pak jsem zjistila, že dál chodí na seznamky, i když prý ne aktivně, ale má mraky kamarádek, jedna mu píše, že ho miluje. On mě ubezpečuje, že jsme spolu, že mě miluje, ale přitom mluví o konci a testování.

Pak mi jednou naznačil, že si najdu bohatšího, že je přestupní stanice.

Dost mě tyto pochybnosti zranily, i když jinak se chová moc pozorně, dokonce mě podržel v nejtěžší chvíli tak, že jsem byla dojatá. Přišel se seznámit s mojí maminkou a donesl jí víno, bonbonieru nám oběma. Jsme z toho zmatená u něj :think: Všechno super, ale přitom mě testuje a má kamarádky, vypisuje si, nevěří vztahu.

Chci mu dokázat, že mi nejde o prachy, ráda mu i sama udělám radost. Jen by mě zajímalo - jak jste to měli v období chození s placením na rande? Platil automaticky vždy kluk nebo na napůl?

Děkuji zkušeným za názory a prosím o nerejpání, každý byl jednou mladý a naivní. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 16.08.18 18:01

Platil vždy muž. Ovšem dat mi někdo zkusebni dobu, tak v ní podám okamžitou výpověď :lol: zvláště když onen pan trajda po seznamkach

Uživatel je onlineterien
Kelišová 7393 příspěvků 16.08.18 18:04

Holka seber svou důstojnost a kopni ho někam. Copak seš nějaká věc aby tě testoval? Co si to vůbec dovoluje ti tohle říct???

levandule23
Kecalka 481 příspěvků 16.08.18 18:07

Myslím, že se boji vztahu a těmi řečmi a seznamkami si nechává otevřená zadní dvířka. Poslala bych ho hezky dál.

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 16.08.18 18:09
@Anonymní píše: Ženy,
mám dotaz, ano možná jsem mladá a naivní, tak mi nalijte čistého vína, ale prosím ve slušnosti a empatii.

Začala jsem si s fajn mužem, který mi však řekl, že mě musí ještě dost poznat, že zatím spolu nejsme, ale pouze se poznáváme. Dal mi prý jistou zkušební dobu, kdy se pozná jak u něj obstojím. Pak mi ale jednou řekl, že cítí, že i když spolu nebudeme dál partneři, můžeme zůstat přátelé. Pak jsem zjistila, že dál chodí na seznamky, i když prý ne aktivně, ale má mraky kamarádek, jedna mu píše, že ho miluje. On mě ubezpečuje, že jsme spolu, že mě miluje, ale přitom mluví o konci a testování.

Dost mě tyto pochybnosti zranily, i když jinak se chová moc pozorně, dokonce mě podržel v nejtěžší chvíli tak, že jsem byla dojatá. Přišel se seznámit s mojí maminkou a donesl jí víno, bonbonieru nám oběma. Jsme z toho zmatená u něj :think: Všechno super, ale přitom mě testuje a má kamarádky, vypisuje si, nevěří vztahu.

Chci mu dokázat, že mi nejde o prachy, ráda mu i sama udělám radost. Jen by mě zajímalo - jak jste to měli v období chození s placením na rande? Platil automaticky vždy kluk nebo na napůl?

Děkuji zkušeným za názory a prosím o nerejpání, každý byl jednou mladý a naivní. :kytka:

Jestli jsi ve „zkušebce“, tak to spolu nechodíte ještě ani tři měsíce? :) Ale teď vážně.Mě když by chlap řekl, že mě testuje, tak by letěl jako raketa.

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 16.08.18 18:11

Má problém se sebevědomím a snaží se ho nahnat všelijak. Leckdy dost nevhodně. Být tebou, tak si sama pro sebe taky výměřím zkušební dobu a pokud se stav nezmění, poslala bych ho kamarádkám.
Zpočátku za mě platil vždy chlap, až když se výdaje zmnožily, vídali jsme se často, tak platil ten, kdo co vymyslel.
Je správné, že zvažuješ, jak ho přesvědčit o svých kvalitách, ale ber v potaz, že i on by se měl snažit přesvědčit te o těch svých. Tj. když ty se mu snažíš občas udělat radost maličkostí, snaží se i on udělat radost tobě?

Halamka
Závislačka 3436 příspěvků 16.08.18 18:12

Souhlasím, sice nejsem top modelka, ale kdyby mi chlap řekl, že jsem ve zkušební době, tak papá…
Pan má asi sebevědomí až n půdu, ale uvnitř bude cosi shnilého. Zdravě sebevědomý člověk totiž nemá zapotřebí takové chování. :zed: :zed:

yse
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 16.08.18 18:18

Evidentne te ma pro jistotu nez najde nejakou vhodnejsi adeptku. Bud vsechno nebo nic. Nemohla bych byt s nekym kdo nevi co chce a jeste to rika nahlas.

PeknyVlasy
Kecalka 210 příspěvků 16.08.18 19:01

Já opravdu nechápu, že se na něco takového můžeš vůbec ptát, vždyť je to úplně jasné. Pán evidentně má čuch na ženy jako jsi ty, protože mu to z nějakého důvodu baštíte.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 16.08.18 19:07
@Anonymní píše: Ženy,

Děkuji zkušeným za názory a prosím o nerejpání, každý byl jednou mladý a naivní. :kytka:

Zkušební doba?? 8o no to je masakr!

Ondule
Kecalka 250 příspěvků 16.08.18 20:45

Mě přijde jeho chování dost manipulátorsky. Tím,že ti řekl,že si najdeš bohatšího doufal přesně v to,že se ho budeš snažit přesvědčit o opaku..a to,že si píše i s jinýma raději nebudu komentovat… Zkušební lhůta? Kde bere to sebevědomí ti dávat zkušební lhůtu? Nechápu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 21:02

V době randění jsme vždy platili napůl, jednou on, jednou já, ne že bychom to hlídali přesně, ale zkrátka jsme se tak nějak přirozeně střídali. A to se všema chlapama, se kterýma jsem kdy chodila. Asi jsem zkrátka typ, co nerad zůstává dlužen.
Kdyby se ke mě někdo choval tak, jak se chová ten pán k tobě, tak bych mu řekla, že se mi nelíbí, jak se ke mě chová a ať se vyjádří naprosto jasně, nemusí hned teď, ale zkrátka očekávám mít jasno.
Sebevědomá holka, vědomá si své ceny, by si nenechala říkat, že je v testování a nepovažovala by za normální jeho pokračování na seznamce. Pokud si to říkat necháš, necháváš se sebou manipulovat a v očích toho chlapa jedině klesáš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 21:04

Ještě doplňuji ke svému předchozímu příspěvku, že já osobně bych ho kopla někam.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 16.08.18 21:15

Upřímně - spíš symbolicky jsem většinou navrhla, že zaplatím za sebe, ale vždy platili muži.
Jinak k tomu tvému milému. Asi bych na tvém místě využila onu „zkušební dobu“ a vykašlala se na něj. :D Příliš otazníků, příliš podivné chování.

Lea L
Kecalka 305 příspěvků 16.08.18 21:46

Zkusebni doba? To je jak z nejakyho serialu.. tohle mi chlap rict v realu, tak ho kopnu do zadele at by to byl chlap jaky by chtel.. a myslim, ze bych v tom mela jasno i jako mlada naivka ve 20. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama