Má ten vztah smysl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 09:13
Má ten vztah smysl?

Hezky den přeji. Ani nevím jak začít psát… Možná bude text trochu zmatený :nevim:. Už půl roku se schazim s jednim fajn klukem. Poprvé jsme si spolu začali po jednom večírku a zustali jsme spolu asi měsíc a půl. Mě se začal pak ozývat bývalý přítel, se kterým jsem byla 5 let a nějak jsem z toho byla špatná, chtěl se ke mě vrátit apod. Proto jsme si dali asi na týden pauzu(chtěla jsem na delší dobu, ale zvrtlo se to po vínku). Pokracovali jsme další měsíc, pak na mě přišla zas nějaká depka. Pocit, že neni ten pravý apod. Pak zas pauza asi na měsíc a půl. Pořád mě k němu neco táhlo, tak jsme se sešli na vínko a od te doby jsme zas spolu (nyní to jsou 2 mesice a tyden). Je moc hodný, zajištěný, rodiče ma fajn a sexuálně mě přitahuje. Když mi nepise, tak mi to chybí, koukam po darkach pro nej. Myslím na nej. Vzala jsem ho i mezi sve pratele… Okolí si mysli, ze nam to spolu sluší a pusobime spokojene. Jenže u me stale nepřichází ten pocit, ze bych ho milovala… Myslim si, ze to neni ten pravy apod. Dnes se mame sejit a trochu si o tom popovídat… Mam ho moc ráda a nechci mu ublizovat. Rikam mu, co citim/necitim, on na to moc neni… Neumi i citech moc mluvit. Myslíte, že tomu mam dat ještě nejaky cas nebo to ukoncit hned? :,( děkuji za názory. Hezky den

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 07.11.18 09:19

Pauzy nefungují, nevím jaký jste k ním měli důvod. Pokud ho nemiluješ, tak to radši utní hned.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 09:27

Hele ono jsou ty zacatky zvlastni. Kamoska to ma tak ze je zamilovana az po usi po 2 rande a vi ze to je ono. Ja vzdycky „hm,nevim, racionalne by sel, ale laska a na vztah to podle me neni, co kdyz je nekde lepsi“ a pak bum („podvedla“ jsem ho) a az po tehle chybe mi doslo ze o neho doopravdy nechci prijit a ze ho miluju. Ale co je pro ten vztah lepsi nebo horsi-tezko rict. Me aspon nemaji sanci spadnout ruzove bryle protoze je ani nemam, jim zase mozna nespadnou nikdy :) treba to mas proste taky jen jinak nastavene…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 07.11.18 10:10

Takový vztah by mohl mít smysl, pokud by sis opravdu vážila toho, co pro tebe představuje. Toho ale budeš nejspíš schopná až si pořádně nabiješ pusu někde jinde. Je vidět že to ještě ocenit nedokážeš, viz ty pauzy, depky, bývalý.. Takto o cenu nemá.

KamisB
Kelišová 6830 příspěvků 07.11.18 10:16

ne každej se umí zamilovat hned na „první pohled“. Ale to musíš vědět ty jak to máš.
Asi Ti v tom vztahu něco chybí a tak proto asi váháš.

Ale upřímně nikde to není na 100 %.

K K
Kecalka 481 příspěvků 07.11.18 18:38

„Myslíte, že tomu mam dat ještě nejaky cas nebo to ukoncit hned?“

Ja si myslim, ze nevim… Dal bych tomu nejaky cas a pak to utnul.

Petra0009
Povídálka 33 příspěvků 07.11.18 19:16

Děkuji za názory… Mam chvili pocit, že s ním chci být a chvíli zas že to nemá smysl. Jsem nějak v koncích. Mluvila jsem s ním o tom… Chce se mnou být, ale taky mě nechápe proč mám takové nálady… :nevim: :nevim: :,(

Petra0009
Povídálka 33 příspěvků 07.11.18 19:18
@pikola píše:
Pauzy nefungují, nevím jaký jste k ním měli důvod. Pokud ho nemiluješ, tak to radši utní hned.

Důvod, že jsem měla pocit, že není ten pravý apod. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:40

Zakladatelka:tak jsme se rozešli a teď bulim jak želva. Ale už jsem fakt nemohla… Brečela jsem, kudy jsem chodila :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 22:14

Jak dlouho jste od sebe s bývalým, co se ti ozval? Rozešel se on? Možná jsi ještě podvědomě zaháčkovaná u něj?

Saulus
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 10.11.18 23:35

Ne. Dej mu sanci si najít nejakou normalni. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 01:04
@Anonymní píše:
Jak dlouho jste od sebe s bývalým, co se ti ozval? Rozešel se on? Možná jsi ještě podvědomě zaháčkovaná u něj?

Už několik měsíců… Myslím, že už zahačkovana nejsem… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 16:12
Vydatá a zadaný

Ahojte, zamotala som sa, velmi zamilovala…zacnem od zaciatku. S manzelom sme sa po 3 rokoch známosti vzali, kym neprišla rec o dieťati, bolo vsetko v poriadku. Idealne manzelstvo, kamarat, brat, milenec, vsetko. Kazdy nám závidel, aki sme pekní, veselí par. Ako sa dopĺňame a ľúbime. No, ked som chcela dieta, zacal stresovať, kazdy v okoli „na neho tlačil“ ze uz by sa patrilo. Dva roky po svadbe teda som otehotnela, …tu vetu nezabudnem nikdy, vraj som mu zničila narodeniny, ked som mu pred vsetkymi oznámila, ze cakame dieta. A ako roky plynuli, sa mi zacal vzdialovat. Prestal sa zaujimat, nekomunikoval. Z milovania aj 5× týždenne, bolo 1× týždenne, potom raz za dva tyzdne, 1× do mesiaca…raz ho bolela hlava, potom bol unaveny, raz som „bola dlho v sprche“ a presla ho chut. Potom davali futbal. Nepomáhalo zvadzanie, ani cas. Vytipoval si, kedy mam menzes a praaave vtedy mal velku chut, ale… Chudinka smola, mas kraaamy. Zase nic. Opýtala som sa ho, ci ma inu, poprel to. Ale bol zvláštny. Bez ducha. Az som si zvykla, ze spíme vedla seba a bal sa aj odkryť, aby som na neho neskoci… Asi…spoznala som sa s inym muzom. Pisali sme si dlho, on je zadaný. Ma zenu s ktorou si nerozumeli, dve deti. Zacali sme sa stretávať. Od zaciatku mi bol velmi blízky. Pekne vonia, ma krasne oci a vzdy vhodne slova s objatím. Pocas toho roku, co som sa s nim stretávala, sme zazili velmi vela. Plánovanie spoločnej budúcnosti ako odíde od zeny, ja od muza. Budeme spolu… Az kym na to neprišla jeho zena. Bola za mnou, za mojim muzom. Jeho vyhodila z domu, je v podnájme. Chceme byt spolu, ja s nim velmi. Som ochotná odist od muza a zit s nim…len problem je v tom, ze aj napriek tomu, ze je so mnou ked je sam… Akonahle je s detmi, vypne mobil, vobec ma nepozna. Ignoruje. Napise predtym… Miláčik, som s detmi, ahoj neskor. Ked ich odovzdá zene, zase som jeho laska a chce aby som prisla a plánuje zase ideálnu krasnu rodinkuvs detmi atd. Tak ja som asi blba, ale ako chce aby som bola s nim a pred detmi a zenou ma zatajuje? Ci ako si to predstavuje? Ze budem s nim byvat a ked bude mat deti, pojdem do pivnice? Aj som mu to povedala, vraj sa vsetko poriesi. Ale on dostal od zeny podmienku, ze ak bude so mnou , deti neuvidí. Som nestastna…neod­sudzujte ma. Len sa chcem vyrozprávať.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >