Má to cenu? Chci to vidět z pohledu Vás zkušenějších.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 11:08
Má to cenu? Chci to vidět z pohledu Vás zkušenějších.

Ahoj, je mi 20 a příteli 26. Mám problém nevím zda s přítelem nadále byla nebo ne. Tady je pár + a - (předem se omlouvám za gramatické chyby + +Stále ho naplno miluju už 11měsíců +Je hodný +Sex +Mysli na rodinu, že chce jednou mít, protože sám ji neměl, když byl malý +Charisma +Vtipný +s žádnou holkoubmu to nevydrželo tak jako semnou +cítím z něj že chce do budoucna to co já, ale nijak nic pro to nedělá

-

Mám strah že budu jednou vydělavat víc než on a on se poveze. Protože dřív říkal, že nechce jednou prý nikde pracovat pod někým a být jeden ze systému( na druhou stranu řekl že by nesnesl kdybych vydělavala víc než on= bude se snažit? ). ——Po 3měsících říká = od té doby co mu jeho podnikání moc nejde říká, že podnikání dá ještě 2mesice a když to nepůjde, že si dodělá maturitu a začne pracovat (nevím ale zda je to jen slib aby si mě déle udržel, protože mě to už dost nebaví a dávám mu to docela najevo)…zároveň ho moc miluju

• Komunikace stojí za nic, věci co já beru automaticky, tak on ne
  • Když je nervózní, zvyšuje hlas
  • Aktuálně máme každý jiné potřeby (já chci cestovat, chodit na večirky, něco budovat,, ON-být doma v klidu, pracovat z domova, pro něj romantický večer je vařit doma a pak se kouknout na film což mám také ráda ale občas člověk někam chce jít, chce dlouho spát klidně do 13;00, nikam nechodit ven na výlet, nebo si našetřit peníze na prodloužený vikend, chce jít maximálně s kamarádem na pivo a občas když už fakt jsem nepříjemná, že někam chci jít tak semnou jde, ale nikdy nic sám od sebe nic nevymyslí)..chápu má už jiné priority
  • je lenoch
  • celá rodina ho nemají moc v lásce protože jsem vlastně celé prázdniny po maturitě seděla na zadku a nikde se nepodívala, nikam nejezdila jen sem trávila čas tím přemlouváním přítele aby někam semnou jel nebo vstal dříve než v 2odpoledne a vyjelo se někam ven než bude tma (Sama vidím že je to “blbý”, ale prostě ho nějakým záhadným způsobem miluju. Mám sice spoustu koníčku jak se zabavit sama. No jo… ale na co bych pak v tom případě měla mít přítele když on semnou tohle nechce sdílet. :roll:
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10467 příspěvků 29.11.18 11:11

To ma byt vtip? :lol: :lol: :lol:

Hroznej puberťák
Kelišová 5775 příspěvků 29.11.18 11:11

Nemá to cenu :mavam:

Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 2863 příspěvků 29.11.18 11:11
8o
arinecka
Kelišová 5508 příspěvků 29.11.18 11:13

Tak víš dopředu co chce a nechce. Tobě to nevyhovuje, děti nemáte tak to můžeš lehnce změnit :nevim:

terien
Echt Kelišová 8990 příspěvků 29.11.18 11:14

Nesnáším lemply takže za mě ne, nemá to cenu.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15078 příspěvků 29.11.18 11:15

Klapat vám to oběma bude jen v případě, že Ty si najdeš někoho živějšího a on ať hledá peciválku. Dohromady jste ale krutě nekompatibilní.

Daniela PB
Kecalka 226 příspěvků 82 inzerátů 29.11.18 11:16

Pošli ho dál …

Tichošlápek
Extra třída :D 11562 příspěvků 29.11.18 11:17

Je ti teprve 20 a on se chová jak šedesátiletý lenoch. Tak co myslíš, ma to cenu?

andelka83
Generální žvanilka 20422 příspěvků 29.11.18 11:17

Je to blbý a zdrhej. Co se ti teď nezdá jako významná minus,časem naroste do velkých rozměrů ale odcházet se ti bude čím dál hůř.
Jo a uvazujes špatně. To že by mu vadilo kdybys vydělávala víc neznamená že se bude víc snažit,ale že tebe bude víc srážet a deptat.

viky23
Neúnavná pisatelka 16579 příspěvků 29.11.18 11:18

Casem by te to uralo porad vic a vic. S detma budes taky chtit jezdit po vyletech a on bude sedet doma na zadku. Nema to cenu ;)

Káťa19
Echt Kelišová 8209 příspěvků 19 inzerátů 29.11.18 11:19

no s jedním takovým lenochem jsem chodila 4 roky, naštěstí jsme neměli děti, takže jsem to už nevydržela a ukončila… jako já nepotřebovala vymetat večírky, ale on nechtěl ani na výlet do přírody, za kamarády, nikam… hrozný
byl to prostě pecivál a neklapalo by to, srovnej si priority a pokud tě to vadí už te´d tak to nepřejde, ale naopak :think:

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 29.11.18 11:37

On podniká a zároveň vstává ve 2 odpoledne 8o tak tedy pokud pak do noci fakt nemaká jako že o tom pochybuju (když píšeš že se mu moc nedaří)tak je to lempl a s takovým se fakt nikdy nikam nepodíváš prchni dřív než bude pozdě ;)

zoidberg
Extra třída :D 12232 příspěvků 29.11.18 11:43

Už to, že se na to musíš tady ptát jasně značí, že jsi nespokojená a že to klapat nebude. Jsi ve věku, kdy máš možnost hledat spokojenost stoprocentní, ještě nemusíš z ničeho slevovat. Nepokoušej se ho změnit a nepodváděj ho, ale férově se rozejdi pro nesoulad názorů a hledej někoho akčnějšího.

Uiii
Povídálka 48 příspěvků 29.11.18 11:51

Evidentně si nesedíte. Už teď máte rozpory a jiné představy o tom, jak trávit volný čas. A to se nezmění, ba se to zhorší. Tak ho nech a najdi si někoho kompatibilnějšího ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >