Má to cenu? Je to normální?

Anonymní
3.5.21 00:07

Má to cenu? Je to normální?

Dobrý večer,

jdu se vypovídat a třeba pro nějakou radu.

Žijí s partnerem. Máme spolu syna a vychováváme společně mojí dceru z předchozího manželství.
Poslední dobou přemýšlím nad naším vztahem. Jasně, chápu nejsme spolu pár týdnů a ta velká zamilovanost opadla.
Přijde mi, že můj partner rezignoval. Spíše mu to tak vyhovuje.
Hezký večer jsme neměli ani nepamatuji. Usne vždy kolem deváté hodiny. Když není v práci, tak tráví čas svými koníčky.
Dost přibral. Já na něj nechci jen házet to špatné, ale já takhle už nemůžu. Chci trávit čas společně. Jsem jen doma. Momentálně na Home Office. Už mi také asi trošku hrabe, ale s dětmi chodím ven pouze já.
Když s ním o tom promluvím, tak mi řekne, že už mu není 20.
Jeho verze hezkého večera je dát si pár piv a usnout.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
3.5.21 00:36

Co na to napsat, typická česká rodinná idilka… Moc asi koukáš na výměnu manželek :*
Jestli máš nějaké své představy o tom jak by to mělo fungovat tak s tím něco udělej… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
3.5.21 05:12

Taky si najdi koníčky a nech ho žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
3.5.21 05:16

Hloupe se optam,
ale, prvni manzelstvi? Vek tebe a Muze? Zkusenosti? Delka vztahu?
holt jsem zvedavej :)
T. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
3.5.21 06:33

Ani když vymyslíš nějaký společný výlet nebo zábavu, tak by nikam nešel? Ono teď je to trošku horší, ale až se všechno otevře, tak myslíš, že by se to nezlepšilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
3.5.21 06:38

@KKikina Tak ve výměně manželek bývají nejhorší kousky a řádní exoti. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
3.5.21 06:42

Třeba si myslí, že máte hezké večery. :nevim: Nenapsala jsi svou verzi hezkého večera. Jestli myslíš, že ti po x letech vztahu několikrát týdně posype cestu do postele plátky růží a pak budete trávit několik hodin vášnivým sexem, tak spadni zpět na zem. Navíc ksou teď i lehce omezené možnosti. Tahle doba docela dost lidí hodila do jakési letargie a deprese.
Další otázka je, jestli tahle tvá nespokojenost nepramení jen z toho, že jsi pořád doma a máš nedostatek sociálních kontaktů, které chceš, aby ti kompenzoval. A on na to prostě rezignoval, protože to není v jeho silách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8314
3.5.21 07:03

A kolik mu teda je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14515
3.5.21 07:03

Proto už nechci chlapa doma… :mrgreen: Vždycky to končí takhle… zdomácní a zleniví :P Je to bohužel normální vývoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
3.5.21 07:14

Nenaplněné romantické představy žen, o kterých muži nemají ani páru neb nemají křišťálovou kouli, zahubily už nejeden vztah. Občas mi je těch chlapů fakt líto.
Zkus udělat program a v klidu se domluvte, že přeješ na dietní jídelníček, aby vám to zase slušelo. Tahle kovidova doba doléhá na všechny. Kolik vám je? A jasně, někdo s věkem zleniví, ale než půjdeš dál tak mysli na děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 07:18

Zakladatelka

Partnerovi je 33. Jsem pevně nohama na zemi a na výměnu manželek opravdu nekoukám.
Nečekám, že mí bude nosit květiny a svých koníčku mám také dost. Někdo se ale musí věnovat i dětem.
Aby ve chvíli, kdy má volno prostě odjeli třeba na ryby a když není počasí, tak akorát leží u TV a spí.
Tak jsem asi zvláštní, ale opravdu nechci takto existovat az do konce života.
Chtěla jsem znát jiný pohled m
Snažila jsem se o tom mluvit x krát.
Vždy odpověď, jak se vlastně máme dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 07:21
@Magical-eyes píše:
Nenaplněné romantické představy žen, o kterých muži nemají ani páru neb nemají křišťálovou kouli, zahubily už nejeden vztah. Občas mi je těch chlapů fakt líto.
Zkus udělat program a v klidu se domluvte, že přeješ na dietní jídelníček, aby vám to zase slušelo. Tahle kovidova doba doléhá na všechny. Kolik vám je? A jasně, někdo s věkem zleniví, ale než půjdeš dál tak mysli na děti.

To jsem udělala. Když pustím film, tak po půl hodině spí.
Pak si druhý den dělá legraci, jak to bylo hezké a že nespal.
Dietní jídla vařím a říkám, že do toho půjdeme spolu.
Ne, raději sní pytel brambůrek. Každý den čtyři piva.

• Citovat
  • Nahlásit
3937
3.5.21 07:26
@Anonymní píše:
Partnerovi je 33. Jsem pevně nohama na zemi a na výměnu manželek opravdu nekoukám.
Nečekám, že mí bude nosit květiny a svých koníčku mám také dost. Někdo se ale musí věnovat i dětem.
Aby ve chvíli, kdy má volno prostě odjeli třeba na ryby a když není počasí, tak akorát leží u TV a spí.
Tak jsem asi zvláštní, ale opravdu nechci takto existovat az do konce života.
Chtěla jsem znát jiný pohled m
Snažila jsem se o tom mluvit x krát.
Vždy odpověď, jak se vlastně máme dobře.

A než jste spolu začali, tak na ryby nejezdil? Nemůžete tam jet s dětmi s ním? Vídám kolem rybníka dost rodin, co jezdí všichni a tak nějak jsou spolu. Filmy na dívání večer vybíráte spolu nebo jen ty? Co nějaký zdravotní problém? Náročná práce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8314
3.5.21 07:27

Aha, jsem cekala ze mu je tak 50+ a ne 30. A 4 piva denně, to už je sluslnej náběh na alkoholismus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
3.5.21 07:32
@Anonymní píše:
Dobrý večer,

jdu se vypovídat a třeba pro nějakou radu.

Žijí s partnerem. Máme spolu syna a vychováváme společně mojí dceru z předchozího manželství.
Poslední dobou přemýšlím nad naším vztahem. Jasně, chápu nejsme spolu pár týdnů a ta velká zamilovanost opadla.
Přijde mi, že můj partner rezignoval. Spíše mu to tak vyhovuje.
Hezký večer jsme neměli ani nepamatuji. Usne vždy kolem deváté hodiny. Když není v práci, tak tráví čas svými koníčky.
Dost přibral. Já na něj nechci jen házet to špatné, ale já takhle už nemůžu. Chci trávit čas společně. Jsem jen doma. Momentálně na Home Office. Už mi také asi trošku hrabe, ale s dětmi chodím ven pouze já.
Když s ním o tom promluvím, tak mi řekne, že už mu není 20.
Jeho verze hezkého večera je dát si pár piv a usnout.

Máš dceru z předchozího manželství, takže s přestupem už zkušenost máš. Aspoň víš, jak to zhruba může probíhat, až dozraje to rozhodnutí z tohoto odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat