Má to cenu, nebo hledám chyby?

Anonymní
9.2.21 22:17

Má to cenu nebo hledám chyby?

Jsme s pritelem 2 roky. Abych rekla prvni pozitivni vlastnosi - muzu se na nej spolehnout kdyz jsem napr nemocna nebo podobne vzdy se o mne postaral. Neni na me sprosty ani hadavy. Ja 28, on 41 let. Nechce nikam chodit na vylety, jen prijit z prace a k televizi nebo na tel. (Coz chapu po praci taky bych nemela silu ani naladu). On ale nechce nic podnikat ani o vikendech. 3 mesice uz s semnou nespi. Vi, ze mi to vadi a nic s tim nedela brecela jsem uz kvuli tomu a on ze vi, ze je to jeho vina, ale vzdy zustane jen u slibu. Posledne mi dokonce rekl, ze uz jsem ohrana deska (kdyz jsem s nim chtela resit proc se nechce milovat jestli je to zdravi ci tak). Proste je mi jasny, ze sex uz nebude. Posledni dobou zacal byt protivny, kdzy ho pozada jeho mamink ze chce odvezt jednou za 2 mesice vedle do mesta tak je to pro mej strasny problem. A mne uz zacal odrikavat taky vse, milion vymluv, ze pak nebude mit kam zaparkovat s autem az se vrati atd. to aby nas asi zastrasil abychom po nem nic nechteli. Zadny plany nema, zije tak nejak ze dne na den. O svatbe ani detech nemluvi. Zmeni se to nebo na nem hledam zbytecne chyby? Je to normalni? Kolikrat si rikam, ze muze byt i hur (coz predesle vztahy byly, na ne se nedalo v nemoci tedy spolehnout). Predem dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10105
9.2.21 22:21

Neeeeee.
Uz mas uplne zkreslene predstavy, jak ma vztah vypadat. Vzdyt tohle je prece uplne mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
9.2.21 22:26

Bohužel se už nezmění a naopak čím bude starší tím bude hůř a hůř.
Dokážeš si představit mít s ním děti a chtít po něm aby udělal něco navíc?
Třeba vozil na kroužky nebo aby si přivstal a dovezl do školy či ze školy? Jestli už je teď linej, tak děti ho budou"otravovat" budeš na vše sama a ještě poslouchat pindy. Další věc jak stvořit dítě bez sexu?
Po dětech nebude sex už vůbec a ty si buď budeš hledat milence a nebo budeš nešťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10288
9.2.21 22:30
@Anonymní píše:
Jsme s pritelem 2 roky. Abych rekla prvni pozitivni vlastnosi - muzu se na nej spolehnout kdyz jsem napr nemocna nebo podobne vzdy se o mne postaral. Neni na me sprosty ani hadavy. Ja 28, on 41 let. Nechce nikam chodit na vylety, jen prijit z prace a k televizi nebo na tel. (Coz chapu po praci taky bych nemela silu ani naladu). On ale nechce nic podnikat ani o vikendech. 3 mesice uz s semnou nespi. Vi, ze mi to vadi a nic s tim nedela brecela jsem uz kvuli tomu a on ze vi, ze je to jeho vina, ale vzdy zustane jen u slibu. Posledne mi dokonce rekl, ze uz jsem ohrana deska (kdyz jsem s nim chtela resit proc se nechce milovat jestli je to zdravi ci tak). Proste je mi jasny, ze sex uz nebude. Posledni dobou zacal byt protivny, kdzy ho pozada jeho mamink ze chce odvezt jednou za 2 mesice vedle do mesta tak je to pro mej strasny problem. A mne uz zacal odrikavat taky vse, milion vymluv, ze pak nebude mit kam zaparkovat s autem az se vrati atd. to aby nas asi zastrasil abychom po nem nic nechteli. Zadny plany nema, zije tak nejak ze dne na den. O svatbe ani detech nemluvi. Zmeni se to nebo na nem hledam zbytecne chyby? Je to normalni? Kolikrat si rikam, ze muze byt i hur (coz predesle vztahy byly, na ne se nedalo v nemoci tedy spolehnout). Predem dekuji

Jiná ženská? Má problémy v práci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
9.2.21 22:30

Uteč. Uteč od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6920
9.2.21 22:34

Rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 22:48

@TopSecret jiná žena ne, nemá kdy buď je v práci nebo doma. Už si ale při mě s dost slečnama psal, pokaždé se ohradil, že to jsou kamarádky (kdyby to byly takové kamarádky tak na jednu z nich denně nekouká na instagramu pořád jí sjíždí profil, nebo by mu aspoň popřály k narozeninám či svátku, to ale samozřejmě ony ani nevědí kdy on má). Problémy v práci sice teď řeší, ale s tim sexem konkrétně už to šlo do kytek i když byl v jiné práci

• Citovat
  • Nahlásit
1832
9.2.21 22:52
@Anonymní píše:
@TopSecret jiná žena ne, nemá kdy buď je v práci nebo doma. Už si ale při mě s dost slečnama psal, pokaždé se ohradil, že to jsou kamarádky (kdyby to byly takové kamarádky tak na jednu z nich denně nekouká na instagramu pořád jí sjíždí profil, nebo by mu aspoň popřály k narozeninám či svátku, to ale samozřejmě ony ani nevědí kdy on má). Problémy v práci sice teď řeší, ale s tim sexem konkrétně už to šlo do kytek i když byl v jiné práci

Proč ztrácíš s takovým chlapem čas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
9.2.21 22:53

Myslím že tohle co teď řešíš bys ve tvém věku vůbec řešit neměla.
Měla by sis užívat život. Život je krátký na to abys teď řešila impotenci nebo líného, protivneho chlapa zřejmě v přechodu :lol:
Moje rada zní měj se víc ráda a mysli na sebe a věř, že se ti to vyplatí.
Přeji hodně štěstí v novém a fungujícím vztahu. Tento vztah by ti štěstí nepřinesl a stala by se z TEBE brzo zabstkla baba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
9.2.21 22:58

Co je na tobe odstrasujiciho, ze nemas kule to ukoncit a najit si pohodovy, rovnoceny vztah s clovekem, ktery je pro tvuj zivot perspektivni? jsi hloupa? tlusta? skareda? ja kdyz vzdy toto ctu, rikam, si jaky ten clovek, co toto pise, asi je… mas uzasny vek, kdy uz jsi financne sobestacna, mas uz nejaky rozhled, muzes si mezi napadniky vybirat a ty zivoris s timhle dedulou (nemyslim vek, ale zpusob zivota)… prozrad, co te na nem tak imponuje, ze si toto vse na sobe nechas libit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4425
9.2.21 23:15
@Anonymní píše:
Jsme s pritelem 2 roky. Abych rekla prvni pozitivni vlastnosi - muzu se na nej spolehnout kdyz jsem napr nemocna nebo podobne vzdy se o mne postaral. Neni na me sprosty ani hadavy. Ja 28, on 41 let. Nechce nikam chodit na vylety, jen prijit z prace a k televizi nebo na tel. (Coz chapu po praci taky bych nemela silu ani naladu). On ale nechce nic podnikat ani o vikendech. 3 mesice uz s semnou nespi. Vi, ze mi to vadi a nic s tim nedela brecela jsem uz kvuli tomu a on ze vi, ze je to jeho vina, ale vzdy zustane jen u slibu. Posledne mi dokonce rekl, ze uz jsem ohrana deska (kdyz jsem s nim chtela resit proc se nechce milovat jestli je to zdravi ci tak). Proste je mi jasny, ze sex uz nebude. Posledni dobou zacal byt protivny, kdzy ho pozada jeho mamink ze chce odvezt jednou za 2 mesice vedle do mesta tak je to pro mej strasny problem. A mne uz zacal odrikavat taky vse, milion vymluv, ze pak nebude mit kam zaparkovat s autem az se vrati atd. to aby nas asi zastrasil abychom po nem nic nechteli. Zadny plany nema, zije tak nejak ze dne na den. O svatbe ani detech nemluvi. Zmeni se to nebo na nem hledam zbytecne chyby? Je to normalni? Kolikrat si rikam, ze muze byt i hur (coz predesle vztahy byly, na ne se nedalo v nemoci tedy spolehnout). Predem dekuji

O 10 let starsi, nesexujici lenoch, fakt kauf..rozejdi se s nim co jineho 8o 8o fakt kvalitni matros

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 23:19
@markytka3 píše:
Co je na tobe odstrasujiciho, ze nemas kule to ukoncit a najit si pohodovy, rovnoceny vztah s clovekem, ktery je pro tvuj zivot perspektivni? jsi hloupa? tlusta? skareda? ja kdyz vzdy toto ctu, rikam, si jaky ten clovek, co toto pise, asi je… mas uzasny vek, kdy uz jsi financne sobestacna, mas uz nejaky rozhled, muzes si mezi napadniky vybirat a ty zivoris s timhle dedulou (nemyslim vek, ale zpusob zivota)… prozrad, co te na nem tak imponuje, ze si toto vse na sobe nechas libit?

Mam strach abych si nenasla horsiho. Bydlim ve meste, kde je to same individuum. A do svych 28 let jsem poznala jen same fetaky, alkoholiky spod. Bojim se, abych toho pak nelitovala

• Citovat
  • Nahlásit
5639
9.2.21 23:35
@Anonymní píše:
Mam strach abych si nenasla horsiho. Bydlim ve meste, kde je to same individuum. A do svych 28 let jsem poznala jen same fetaky, alkoholiky spod. Bojim se, abych toho pak nelitovala

to zijes v jirkove ci chanove resp. na kladne? btw. tohle tema, presne s timhle duvodem tu kdysi bylo… co ti brani se odstehovat do nejakeho velkomesta? to tak k zivotu chlapa potrebujes? ty nedokazes zit chvili sama?… ja mam takovou teorii, ze clovek vzdy pritahuje k sobe takove partnery, co z ni vyzaruje… pokud jsi nesevedoma, seda myska, ktera roztece pri jakemkoliv pohledu chlapa, pak pritahuje takoveto macha… mozna se pletu,… ale to co tu predvadis, mi moc k cilevedome, samostatne zenske nezapada… napr. v mych ocich radeji zadny clovek nez takovyto zchatraly jedinec, kteremu ani tu matraci nedelas (fakt nemysleno nijak zle)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 23:41

@markytka3 je to pravda sebevedomi nemam, ale to diky nemu. Pripadam uz si nepritazliva, to byly i casy kdy ostatni zeny chvalil a jeste mi o nich vypravel jak jsou krasne, hodne atd. V severnich Cechach ziji. Neni to tu opravdu zadny med, ale stehovani neplanuju uz kvuli rodine. S nemas nejaky navod jak nekoho normalniho pritahnout? :(

• Citovat
  • Nahlásit
7912
10.2.21 06:59

Potrebujes mit vedle sebe 41 leteho chlapa? Clovek by predpokladal ze si te bude hyckat, on te srazi k zemi, 28 letou mladou holku? Kasli na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat