Má to cenu? Nezkušenost s chlapy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajvn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 12:55
Má to cenu? Nezkušenost s chlapy

Ahoj holky,
chtěla bych se podělit o můj “příběh” s chlapem a chtěla bych znát vás názor popripadne rady ;)
Začnu od našeho prvního setkani o letních prázdninách, kde jsme se potkali a pracovali spolu. Jednou po práci jsme si dávali pivko a byli tam sami. Jsme se spolu vyspali. Řekl mi ze by to chtěl zopaknout a nebránila jsem se, hodně se mi líbil. Ale pokaždé když už jsme měli spolu spát musela jsem vždycky JÁ k němu chodit a začít, on mi většinou psal (občas i já ). Měl rad ten pocit ze ho někdo rajcuje. Hodně pracuje a je dost vysileny. Má 2 firmy a ještě závodně hraje sport. Přes to léto to nebyl takový problém se sejít, jelikož jsme spolu bývali skoro každý den. Ale nevěděla jsem jak to bere. Čekala jsem ze to bude letní románek a ze jak půjdu zpátky do školy tak to skončí.
Nastoupila jsem do školy a nedalo mi to se mu ozvat..parkrat jsme si vyměnili smsky a teď už je to pravidelně. Ale pořad nemá čas..Snažím se na něho netlacit. Už si písem takhle 3-4 měsíce a od té doby jsme se viděli 1×. Občas mi píše i ze je nás vztah duvernejsi a ze si mě váží nebo ze mi to sluší. Ale chybí mi u nej to, ze by mě někam vytáhl. Při tom jsem mu parkrat naznačila..Nebo celkově nějakou snahu. Mozna ze bere on snahu ze mi napíše a zajímá se ( ale tohle mi nestačí).Bud vždy napsal ze je nemocný nebo ze nemá čas ze pracuje, to chápu u nej. Ale když už má ten volný čas a místo toho aby se ozval mě tak jde na oslavu od syna jeho kolegy. Teď máme jet na welness a zase se neví jestli to vyjde..jsem hodně chápava ohledně jeho práce ale jak dlouho to bude trvat? Bojím se možná toho, ze když to ukončím ze on už se nebude snažit a proste to skončí.
Nevím co dělat.. mám ho rada ale.. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 01.01.18 13:00

Holka, on proste nema zajem. Chlap pokud stoji o to se s tebou videt, tak si ten cas proste udela, fakt…I kdyby musel jet 200 km daleko, jen kvuli peti minutam s tebou :nevim:

Příspěvek upraven 01.01.18 v 13:07

nostress
Extra třída :D 12700 příspěvků 01.01.18 13:01
@Ajvn píše:
Ahoj holky,
chtěla bych se podělit o můj “příběh” s chlapem a chtěla bych znát vás názor popripadne rady ;)
Začnu od našeho prvního setkani o letních prázdninách, kde jsme se potkali a pracovali spolu. Jednou po práci jsme si dávali pivko a byli tam sami. Jsme se spolu vyspali. Řekl mi ze by to chtěl zopaknout a nebránila jsem se, hodně se mi líbil. Ale pokaždé když už jsme měli spolu spát musela jsem vždycky JÁ k němu chodit a začít, on mi většinou psal (občas i já ). Měl rad ten pocit ze ho někdo rajcuje. Hodně pracuje a je dost vysileny. Má 2 firmy a ještě závodně hraje sport. Přes to léto to nebyl takový problém se sejít, jelikož jsme spolu bývali skoro každý den. Ale nevěděla jsem jak to bere. Čekala jsem ze to bude letní románek a ze jak půjdu zpátky do školy tak to skončí.
Nastoupila jsem do školy a nedalo mi to se mu ozvat..parkrat jsme si vyměnili smsky a teď už je to pravidelně. Ale pořad nemá čas..Snažím se na něho netlacit. Už si písem takhle 3-4 měsíce a od té doby jsme se viděli 1×. Občas mi píše i ze je nás vztah duvernejsi a ze si mě váží nebo ze mi to sluší. Ale chybí mi u nej to, ze by mě někam vytáhl. Při tom jsem mu parkrat naznačila..Nebo celkově nějakou snahu. Mozna ze bere on snahu ze mi napíše a zajímá se ( ale tohle mi nestačí).Bud vždy napsal ze je nemocný nebo ze nemá čas ze pracuje, to chápu u nej. Ale když už má ten volný čas a místo toho aby se ozval mě tak jde na oslavu od syna jeho kolegy. Teď máme jet na welness a zase se neví jestli to vyjde..jsem hodně chápava ohledně jeho práce ale jak dlouho to bude trvat? Bojím se možná toho, ze když to ukončím ze on už se nebude snažit a proste to skončí.
Nevím co dělat.. mám ho rada ale.. :nevim:

Prosím tě, kde je tvoje sebeúcta? TY ho od začátku kontaktuješ, píšeš, uháníš. On má spousty výmluv, a „pořád pracuje, nebo nemá čas“.Sorry, ale má tě jenom na sex. Vztah totiž vypadá úplně jinak. Nic bych za to nedala, že je ženatý, nebo zadaný.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 01.01.18 13:01

…delas mu madracku 8)

nostress
Extra třída :D 12700 příspěvků 01.01.18 13:02
@Ms.Ragdoll píše:
Holka, on proste nema zajem. Chlap pokud stoji o to se s tebou videt, tak si ten cas proste udela, fakt…I kdyby musel jet 200 km daleko jen kvuli peti minutam ss tebou :nevim:

Přesně tak. :palec:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 01.01.18 13:02

Nemá o tebe zájem :nevim: skonči to, než ztratíš důstojnost.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 01.01.18 13:03

Myslím si, že o tebe zájem nemá :?

PID
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 01.01.18 13:03

@Ajvn A co bys chtela slyset? Si to po sobe znovu precti, nekolikrat tu pises, ze nema cas, pracuje, sportuje nebo jde radeji na oslavu s kolegou a jeho synem… ctu tam, ze vicemene jsi vzdy byla ta aktivnejsi Ty…
Me z toho vyplyva, ze proste on nema nejaky velky zajem. Nechala bych ho byt… :kytka:

lachtanice86
Kelišová 5445 příspěvků 01.01.18 13:06

Nemá zájem

Detsa
Echt Kelišová 8516 příspěvků 01.01.18 13:08

@Ajvn Bohužel, pro něj to byl vážně jen krátký románek. Zájem vypadá jinak. Nechal bych ho úplně být :kytka:

Příspěvek upraven 01.01.18 v 13:10

vonajebohyne
Echt Kelišová 9122 příspěvků 01.01.18 13:09

@Ajvn Pletes si dojmy s pojmy. Pro nej jsi obcasne sexualni zpestreni, kdyz nema do ceho pichnout. Nema duvod se snazit, nejsi jeho partnerka.
Vybajila sis neco, co neni a nebude, protoze on evidentne nema zajem o jakykoliv posun.

Ketris
Echt Kelišová 9245 příspěvků 01.01.18 13:13

Nemá o tebe zájem, pouzel tě chtěl využít.. Je to hnus, ale je to tak.. :nevim:

generio
Kecalka 132 příspěvků 01.01.18 13:14

Uz si te uzil…
Mozna, kdyz ho nekdy popadne sentiment a ty budes zrovna pri ruce…

vonajebohyne
Echt Kelišová 9122 příspěvků 01.01.18 13:16
@Ketris píše:
Nemá o tebe zájem, pouzel tě chtěl využít.. Je to hnus, ale je to tak.. :nevim:

Proc proboha vyuzit? Ona mu po pivu dobrovolne skocila do postele a nasilim ji k sobe netahal ani ji vztah nesliboval. Ze si tam ona dobajila neco navic neni zadne vyuzivani.

opozice
Echt Kelišová 8291 příspěvků 01.01.18 13:18
@nostress píše:
Prosím tě, kde je tvoje sebeúcta? TY ho od začátku kontaktuješ, píšeš, uháníš. On má spousty výmluv, a „pořád pracuje, nebo nemá čas“.Sorry, ale má tě jenom na sex. Vztah totiž vypadá úplně jinak. Nic bych za to nedala, že je ženatý, nebo zadaný.

jo, jo, když to ženu svrbí, je to horší, než podebraná pata, říká se. Ty to neznáš, tedy to svrbění? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama