Má to cenu zůstat ve vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 20:01
má to cenu zůstat ve vztahu?

Dobrý den,
chtěla bych se jen zeptat.
jsem s přítelem 5měsíců, a cely náš vztah je skoro o hádkách
vždy na mě něco nejde. furt mi vyčítá že můj bývalý byl romského původu atd.
furt mi nadává,
a furt dokolq mi vyčítá zr jsem mu lhala nevím co mám dělat :,(
uz skoro nemohu ke svym rodičům.
už jsem přemýšlela nad rozchodem ale nedokážu mu dát konec. strašně i potom všem ho miluju a nechci o něj přijít ale takové chování jen jen tehdy když on je v práci a já doma, a když jsme spolu je úplně v klidu a nehadame se.
ted nastupuji do stejné prace jako je on a rika mi že ať nezkouším se tam bavit s žádnými chlapy atd. jinak mi dá konec (to bych nezvládla)
prosím o radu co mám dělat aby jsme se nehadali už je toho na mě příliš :,( :,( :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 30.05.19 20:05

Ted se hádáte, za pár měsíců dostaneš pár facek, pak si pořídíte mimíska na usmířenou, pak ti rozbije hubu, no a založíš diskuzi už nemůžu pomozte mi

Payus
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 30.05.19 20:13
@Anonymní píše:
Dobrý den,
furt mi nadává,
už jsem přemýšlela nad rozchodem ale nedokážu mu dát konec. strašně i potom všem ho miluju a nechci o něj přijít ale takové chování jen jen tehdy když on je v práci a já doma, a když jsme spolu je úplně v klidu a nehadame se.
ted nastupuji do stejné prace jako je on a rika mi že ať nezkouším se tam bavit s žádnými chlapy atd. jinak mi dá konec (to bych nezvládla)
prosím o radu co mám dělat aby jsme se nehadali už je toho na mě příliš :,( :,( :,( :,( :,(

Proc nemuzes k rodicum? Ti to zakazuje? To se na me nezlob, ale jestli te takhle ovlada po 5 mesicich nevahala bych ani minutu…kam to chces dopracovat? Typickej manipulant co te chce vlastnit a beda jestli nebude po jeho. To budes mit peknej zivot… Nezavidim :hug:

Diana69
Kecalka 495 příspěvků 30.05.19 20:14

On tě ponizuje a ty ho miluješ…to je další skvělý vztah :D Jen tak dál.. za chvíli jednu schytas..pak nečekaně otehotnis a pak už se z toho nedostaneš…
Nikdy bych s takovým člověkem nebyla…

Lucius08
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 30.05.19 20:15

Prober se!!! Nemáte děti, utíkej od něj! Zakazovat ti k rodičům? Zakazovat se bavit s jinama chlapama? Jako vážně si tohle necháš líbit? :zed: :zed: :zed: co by ti on řekl na to kdybys mu ty zakázala se bavit s jinými? A s rodiči?

truelly
Závislačka 3269 příspěvků 30.05.19 20:18

Nemá ti co zakazovat!!!

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 30.05.19 20:22

Pomocnou ruku hledej na konci svého ramene, ne na diskuzi na internetu. Nikdo Ti tu nenapíše, jak z magora udělat normálního chlapa, protože to dost dobře nejde.
Takže tou pomocnou rukou mu udělej pá pá. Napíšu to drsně, je určitě dobře, když se takovej chlap někde zaháčkuje a aspoň zmizí ze seznamovacího trhu, ale fakt to chceš být ty, co si s ním zkazí život???
Co na něm miluješ? Vypiš nám to prosím, docela by mě to zajímalo. Nic hezkého o něm nezaznělo.

Moni0101
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 30.05.19 20:23
@Anonymní píše:
Dobrý den,
furt mi nadává,
prosím o radu co mám dělat aby jsme se nehadali už je toho na mě příliš :,( :,( :,( :,( :,(

Snad si prectes vsechny komentare jinych. Tohle neni vztah, ale normalni psychicke tyrani. Skoda, ze to nevidis. Cim si on zaslouzil, ze ho tak milujes? Koukni na nejake video nebo si neco precti o manipulatorech. Neni rada jak se nehadat v tomto pripade. TY NEDELAS CHYBU. To on si VZDY NECO najde. A bude to horsi. Obcas je dobre, kdyz on vyciti, ze uz chces odejit. A to te nejspis drzi to neudelat… Clovek do toho mechanizmu spatne vidi, ale kdyz si o tom poctes, mozna se ti rozsviti… Hodne stesti.

vjerunqa
Závislačka 3429 příspěvků 30.05.19 20:29

Tak tady snad není co řešit.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 1 inzerát 30.05.19 20:30

Zakazovat mi mone rodice??? Ten by teda jel :pocitac:

Azeretereza
Závislačka 2881 příspěvků 30.05.19 20:30

Po pěti měsících… No nějak nemám slov, co všechno jsou ochotný ženský akceptovat, to mi hlava nebere…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 20:55

Ono je o to že my se třeba jeden den hádáme a když je druhy den doma tak si to u mě rádoby vyžehlí nebo jak to říct
on je úplně v pohodě prostě fajn kluk když je doma ale když je v práci tak je na pěst. :tired_face: :tired_face: :tired_face:

pikola
Generální žvanilka 21386 příspěvků 1 inzerát 30.05.19 20:57
@Anonymní píše:
Ono je o to že my se třeba jeden den hádáme a když je druhy den doma tak si to u mě rádoby vyžehlí nebo jak to říct
on je úplně v pohodě prostě fajn kluk když je doma ale když je v práci tak je na pěst. :tired_face: :tired_face: :tired_face:

A jak se hádáte, když je v práci? Ne, tenhle vztah vůbec není dobrý, proč se třeba hádáte?

Payus
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 30.05.19 21:00
@Anonymní píše:

A jak si myslis, ze to je u tyranych zen? Prez hubu, pak zehli co muze a dokola. Hele nam tady je to v podstate jedno tak si ho omlouvej a miluj :srdce:…to je tvuj zivot. Nejdriv o nem nakydas spinu a pak se ho snazis ocistovat a hajit…typicke a nezapomen dodat, ze si za to vzdy muzes sama :) promin za uprimnost.

pannda
Kelišová 7019 příspěvků 37 inzerátů 30.05.19 21:00
@Anonymní píše:

neomlouvej ho…prosímtě..Takhle se lidi k sobě nechovají a ty jsi hloupá nána, která to všechno snáší…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama