Má to ještě pořád cenu?

Anonymní
16.10.19 23:35

Má to ještě pořád cenu?

Dobrý večer, máme z partnerem 3 měsíční holčičku, přítel mě začal asi 3 měsíce před mim porodem podvádět o 2 roky mladší babou, já to zjistila teprve když malí byli 2 měsíce. :zed:.. Pořád mi říká že si za to muzu sama protože jsem na něho byla zlá když jsem byla tehotna protože jsem byla strašně náladova a nechtěla jsem ho mít u sebe.. Ale bylo toho na mě moc cokoliv sem udělala bylo špatně neměla jsem doma klid jenom hádky… Ale k věci tahá se sní do teď, ona o mě i o malé ví a i přes to sním pořád je..
On sice říká že se zmeni že ji nechá apod. Ale až budeme mít společné zázemí.. A i přes to že jsem mu říkala a rikam do teď že mu to odpustim a že sním rodinu chci mít, tak se sní nerozejde Za malou 2× do týdne sice jezdí ale když přijede jenom se hádáme ja bych mu tu nevěru dokázala odpustit už jenom kvůli té malé.. Ale nevím jestli to má ještě cenu.. :,( a nového partnera nechci.. Bojím se že by malou nebral jako vlastní nebo by jí neměl rád :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29182
16.10.19 23:40
@Anonymní píše:
Dobrý večer, máme z partnerem 3 měsíční holčičku, přítel mě začal asi 3 měsíce před mim porodem podvádět o 2 roky mladší babou, já to zjistila teprve když malí byli 2 měsíce. :zed:.. Pořád mi říká že si za to muzu sama protože jsem na něho byla zlá když jsem byla tehotna protože jsem byla strašně náladova a nechtěla jsem ho mít u sebe.. Ale bylo toho na mě moc cokoliv sem udělala bylo špatně neměla jsem doma klid jenom hádky… Ale k věci tahá se sní do teď, ona o mě i o malé ví a i přes to sním pořád je..
On sice říká že se zmeni že ji nechá apod. Ale až budeme mít společné zázemí.. A i přes to že jsem mu říkala a rikam do teď že mu to odpustim a že sním rodinu chci mít, tak se sní nerozejde Za malou 2× do týdne sice jezdí ale když přijede jenom se hádáme ja bych mu tu nevěru dokázala odpustit už jenom kvůli té malé.. Ale nevím jestli to má ještě cenu.. :,( a nového partnera nechci.. Bojím se že by malou nebral jako vlastní nebo by jí neměl rád :(

Vy máte dítě a nežijete spolu? Já bych rozhodně na nic nečekala a rodinu s ním nebudovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1124
16.10.19 23:55

To jako vážně? On tě podvede když jsi byla těhotná a řekne, že si za to můžeš sama? 8o úplně prvotní problém vidím v tom, že spolu máte dítě a nežijete spolu. Teď už bych s ním ani žít nechtěla, obvzlášť jestli se pořád tahá s jinou a říká, že ji nechá až spolu něco vybudujete… Najdeš si někoho lepšího :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6718
17.10.19 05:53

@Lucius08 zakladatelka opravdu ale muze byt takova semetrika, ze to borec nedal a chudak bude kazdej co s ni bude a jeste bude vychovavat cizi dite. Dite/tehotenstvi z zeny automaticky kvalitni partnerku nedelaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32708
17.10.19 06:47

Nemyslim si, ze to ma cenu :nevim: at chodi za ditetem a ty se zkus od nej odstrihnout, jinak se utrapis :,( na noveho partnera mas cas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1578
17.10.19 07:24

Ne cenu to nemá. Vyprdni se na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 14:41

@Cenarius on si na nic nemohl stěžovat a nikdy neměl ani důvod :palec:. A to p že si našel ze dne na den jinou tak s toho vyplývá možná to že není ještě vyzralej na to mít rodinu a potřebuje si pořád něco dokazovat. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat