Má to někdo stejně? Chvíli klid a pak dusno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.03.18 21:07
Má to někdo stejně? Chvíli klid a pak dusno

Dobrý večer. Chtěla bych vědět, jestli to má někdo doma stejné jako já. S přítelem jsme spolu 5 let, z toho rok a půl spolu bydlíme. Máme období, kdy jsme spolu štastní, jsme na sebe hodní, často se milujeme, jsme prostě jak čerstvě zamilovaní. Ale pak přijde nějaká věc (dle mně i malichernost) a vše se otočí. Moc spolu pak nemluvíme apod.Za pár dní se to zas urovná. Ale poslední dobou se tyto stavy objevují čím dál častěji. A těch hezkých chvil je tedy čím dál méně. Přítelovi vadí, když jdu třeba si někam posedět s přáteli nebo mám večírek od práce. Přitom chodím takhle bez něj někam jen občas (někdy se to sejde 3× za měsíc, ale pak třeba 2 měsíce žádnou akci nemám). Podle něj je občas 2-3× do roka. Na mě by to bylo málo. Vím, že jsem tvrdohlavá a když si usmyslím, že někam chci jít a nemáme jiné společné plány, tak tam půjdu. :(, je mezi námi i velký věkový rozdíl-19 let. Mě je 25 let. A hlavně mi při každé možné příležitosti vyčte kde, kdy a s kým jsem všude byla a že on byl zas doma sám. Vadí mi, že se k tomu takhle pořád vracím. protože já s k minulým problémům nevracím, Když se usmíříme, tak to beru jako vyřešené nebo se o tom maximálně zmíním ve srandě… Několikrát už padly i otázky rozchodu… Nevím zda má vztah budoucnost. Děti nemáme, ale chtěli bychom děti i dům. O tom si povídáme, když jsme spolu..za dobře"… :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 27.03.18 21:14

A nejvetsi pravdepodobnosti se rozejdete. Ja bych Vam doporucovala, aby to bylo co nejdřív. Nejen ten vekovy rozdíl, ale to, ze nerespektuje Vaši svobodu. Nejsme v Saudske Arabii, aby se takhle mohl chovat. Max. Vám může popřát, at se hezky bavite a nabidnout odvoz. Neztrácela bych čas s nekym, kdo má problemy se žárlivostí a nedokáže řešit konflikty normalnim zpusobem. Pokud byste spolu meli deti, bylo by to jiné. Ale takhle? RUN!!

darka15
Kecalka 188 příspěvků 27.03.18 21:15

20 let rozdílu je dost - on bude pomalu dědkovatět a bude chtít mít klid, ty přijdeš o život mladého člověka (už ty představy o akcích venku se rozcházejí), za chvíli on nebude chtít i dítě, natož stavbu domu, navíc čím dál víc se budou prohlubovat jeho horší stránky…

jenny.fields
Generální žvanilka 24140 příspěvků 27.03.18 21:18

Zdrhej. Je žárlivý už teď a ten věkový rozdíl je taky hodně.

Annanasova
Povídálka 42 příspěvků 27.03.18 21:19

A vis ze takhle se podle psychologu pozna tyran? Ze potrebuje mit pod kontrolou tvuj cas a snazi se te skrz vycitky svedomi izolovat :nevim:

Pipet
Generální žvanilka 24001 příspěvků 27.03.18 21:19

Nevím, jestli je to úplně odpověď, ale jako první mě napadlo - jak se asi budou cítit děti, až se k nim taťka takhle bude chovat? - Jasně ho nebude štvát, že chodí bez něj do hospody, ale děti si stoprocentně najdou jiný způsob, jak ho prudit (i tebe :nevim: - nejdřív nevědomky, posléze vědomě).

Anonymní  27.03.18 21:23

Když máme to klidné období tak je úplně v pohodě. A žárlivý přímo není…nevím, co přesně mu vadí. Vím, že se vždycky nezachovám čestně…jednou jsme měli jít na ples s partou známých z mé strany a měli jsme to domluvené několik týdnú dopředu. on pak onemocněl. myslel si, že s ním zůstanu doma. Ale já i tak šla, protože jsem nechtěla ničit něco, na co jsem se tak dlouhou těšila. Navíc nebyl hrozně nemocný, prostě jen nachlazen. ale chápu, že ho to mrzelo. Ale proč mi to připomíná ještě další 2 roky? Je to jinak dobrák od kosti a bojím se vzít kramle…

Anonymní  27.03.18 21:29
@Annanasova píše:
A vis ze takhle se podle psychologu pozna tyran? Ze potrebuje mit pod kontrolou tvuj cas a snazi se te skrz vycitky svedomi izolovat :nevim:

Já výčitky svědomí nemám…On nikam moc nechodí, tak proto mu to možná vadí. řikal že tedy začne někam chodit (na truc).

sediza
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 27.03.18 21:35
@Anonymní píše:
Když máme to klidné období tak je úplně v pohodě. A žárlivý přímo není…nevím, co přesně mu vadí. Vím, že se vždycky nezachovám čestně…jednou jsme měli jít na ples s partou známých z mé strany a měli jsme to domluvené několik týdnú dopředu. on pak onemocněl. myslel si, že s ním zůstanu doma. Ale já i tak šla, protože jsem nechtěla ničit něco, na co jsem se tak dlouhou těšila. Navíc nebyl hrozně nemocný, prostě jen nachlazen. ale chápu, že ho to mrzelo. Ale proč mi to připomíná ještě další 2 roky? Je to jinak dobrák od kosti a bojím se vzít kramle…

Typický citový vyděrač. On neni takovy dobrák od kosti, jak si myslíte. Jen se tak tváří a urcitě se opravdu cítí mizerne a snaži se ve vas vzbudit pocit, ze VY delate neco spatne. Proste citove vidirani. Kdybych ja byla nemocná a neměla 39,5 před odvozem na pohotovost, tak popřeji partnerovi, at si to užije. Neni to dítě proboha.

darka15
Kecalka 188 příspěvků 27.03.18 21:36
@Anonymní píše:

Hodně mi připomíná bývalého manžela od jedné kamarádky. S jeho kamarády to bylo v pohodě, pokud šli, dokonce ji občas nechal samotnou nebo si sedl s kamarády a nestaral se, kam si ke stolu v hospodě sedne ona. Jakmile však měli jít s jejími známými (říkala, že si to troufla asi jen čtyřikrát v životě, byli spolu 15 let), tak on buď scény (přitom neměl důvod) anebo předstíral nemoc - a když okamžitě nenechala kamarády kamarádama a nevěnovala se jemu (tehdy ho prý bolelo koleno, byli na horách, tak ho usadila do hospody a šla lyžovat), tak zase scéna a cholerické výstupy. A připomínal jí to asi tři roky. pak měli jet s někým z té party a on zase vyváděl, pak i nikam ze svého rozhodnutí nejel, jenže to se zase naštval a mstil se jí další roky - taková spirála trochu. Ona se v tom dlouho plácala, protože nechápala, ale pak zas po jedné scéně se to rozsekla a bylo.

dedrichov
Závislačka 2613 příspěvků 27.03.18 21:41

Spíš bych se zamýšlela, proč nemá ve svém věku dávno fungující rodinu, když je to takový dobrák

darka15
Kecalka 188 příspěvků 27.03.18 21:42

Jo a on si pak někoho našel, nějakou rozvedenou s dětmi, asi po čtyřech letech jejich známosti se poprvé uvolil, že její děti vezme (i s partou jeho známých s dětmi) na dovolenou na kola - a tam zas totéž - nemoc, takže ta nová musela kolem něj lítat a svoje děti nechala jezdit samotné s těmi pro ně cizími lidmi. Ta nová ho totiž moc chtěla, takže tolerovala snad ještě víc jak kámoška. Myslím, že s ním pořád je (tedy každý si bydlí ve svém a jen se občas potkávají, on kývne, ona přiběhne).

Tichošlápek
Echt Kelišová 8769 příspěvků 27.03.18 21:46

On byl chudák doma sám :mrgreen: promiň, ale to je u chlapa v jeho veku fakt vtipné. A bude hůř, jak bude stárnout.

Krychle
Povídálka 46 příspěvků 27.03.18 21:47

Zabal to. Je ti 25 a můžeš si dělat co chceš. Za pět let mu bude 50, opravdu chceš mít dítě s člověkem v tomhle věku?
Přečti si to po sobě a začni žít normálně.

Anonymní  27.03.18 21:48
@dedrichov píše:
Spíš bych se zamýšlela, proč nemá ve svém věku dávno fungující rodinu, když je to takový dobrák

měl vztah cca 19 let. a má 2 velké děti…ale ženatý nebyl

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama