Má to s ním cenu?

Anonymní
31.3.21 00:04

Má to s ním cenu?

Ahoj,

poznala jsem jednoho pána, je mu 39, super práce, zajímavé koníčky, kamarádi…za sebou 2 leté vztahy a jeden desetiletý, skončil loni.

A čím víc ho poznávám, tím víc si říkám, že je asi workoholik…každý den mě informuje, kolik toho má, že je unavený, že práce hrůza (ale baví ho, spíš myslí kolik toho má) a pracuje od 9 do 22 každý den, většinou přijde v 19h a pak jede ještě dalších x hodin, často jde spát v 1 v noci. Já si říkala že to je jen období, ale je to tak furt a je to tak prý už 15 let. Často dělá i o víkendu třeba 2-4h.

Volný čas tráví bud výlet anebo rád fotí anebo je v dílně a tam dělá ty svý chlapský věci :)

Občas si jde zaběhat s kámošem.

Přijde mi to nějaký celý o ničem a moje „to se změní, nebo až budou děti“ začíná mít trhliny.

Co si o tom myslíte?

Jinak je moc fajn chlap, ale já nevím, jestli se s nim nebudu nudit, jestli ten jeho pracovní zápřah jednou poleví, jestli není tak trochu sobec a nejede si svou lajnu a nejede přes to vlak. Jako ano, když chci tak udělá co si přeju, ale mega to trvá. Na vše je odpověď „vždyť víš jak to mám v práci náročný“ a pak prostě odpočívá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
717
31.3.21 00:59

Zase další moc fajn chlap. Kde na ty exoty chodíte? Takže začátky randění a on už ted nemá čas? Pochopila jsem to správně? Nepíšeš nic, jak trávíš volný čas s ním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10466
31.3.21 02:18

Mam pocit, ze cim vic chlap mluvi o tom, kolik ma prace a jak nestiha a nema cas, tim spis je to jenom vymluva.
Opravdovi workoholici furt makaji, ale moc o tom nemluvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
31.3.21 02:59

Vykašli se na to.

Když už teď vidíš taková negativa, nemá to smysl.

Kde jsi ho poznala?

Přesně, řečí o nestíhání jsou výmluvy, vždyť vidíš sama, že už teď vše odkládá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3991
31.3.21 05:10

Hele čas je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou může muž ženě dát. Tomuhle už je skoro 40, jede takhle 15 let, nepočítej, že se něco změní a s příchodem dětí už vůbec ne. Předpokládám, že ty předchozí vztahy mu krachly na tom nedostatku času. Odpověď na tvou otázku, ne, nemá to cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
31.3.21 05:12

Nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
31.3.21 06:33
@Lucie_Sx píše:
Mam pocit, ze cim vic chlap mluvi o tom, kolik ma prace a jak nestiha a nema cas, tim spis je to jenom vymluva.
Opravdovi workoholici furt makaji, ale moc o tom nemluvi.

Presne tak, muj muz miva obdobi kdy je v pracovnim zaprahu od 6 do 20 i vikendy, ale nikdy o tom nemele, maximalne to na nem sama vidim, ze toho ma az nad hlavu, ale on to neokecava, ze toho ma moc a ze je unaveny a prace ho nebavi,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
31.3.21 06:50
@Anonymní píše:
Ahoj,

poznala jsem jednoho pána, je mu 39, super práce, zajímavé koníčky, kamarádi…za sebou 2 leté vztahy a jeden desetiletý, skončil loni.

A čím víc ho poznávám, tím víc si říkám, že je asi workoholik…každý den mě informuje, kolik toho má, že je unavený, že práce hrůza (ale baví ho, spíš myslí kolik toho má) a pracuje od 9 do 22 každý den, většinou přijde v 19h a pak jede ještě dalších x hodin, často jde spát v 1 v noci. Já si říkala že to je jen období, ale je to tak furt a je to tak prý už 15 let. Často dělá i o víkendu třeba 2-4h.

Volný čas tráví bud výlet anebo rád fotí anebo je v dílně a tam dělá ty svý chlapský věci :)

Přijde mi to nějaký celý o ničem a moje „to se změní, nebo až budou děti“ začíná mít trhliny.

Co si o tom myslíte?

Jinak je moc fajn chlap, ale já nevím, jestli se s nim nebudu nudit, jestli ten jeho pracovní zápřah jednou poleví, jestli není tak trochu sobec a nejede si svou lajnu a nejede přes to vlak. Jako ano, když chci tak udělá co si přeju, ale mega to trvá. Na vše je odpověď „vždyť víš jak to mám v práci náročný“ a pak prostě odpočívá.

Ze zkušenosti : pokud o práci mluví tak jsout o výmluvy, workoholici nemluví, ale dělají.

Za další běh? S touto jeho pracovní dobou, pokud je pravdivá, :jazyk: Opravdu jsem se zasmála. To by musel pokaždé začínat… Protože tímto stylem opravdu fyzičku nevybuduje. Běhat jednou týdně je o ničem. A on tomu dává ještě menší… Optimální je 3×, aby to k něčemu bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 07:31

No výmluvy to nejsou. Je to můj kolega :)
My se vidíme skoro denně (no tak 5× týdne) a telefon mu zvoní nonstop a často u mě pracuje. Ale o to nejde, spis si rikam ze to není ze by to neslo změnit, ale ze nechce, ze takhle funguje 15 let a proste to normální člověk kterého to nebaví takhle žít nedá.

Ano kromě toho 10 leteho vztahu to často skončilo na jeho absenci volného času.

A s tím během to nechápu, já neříkám ze běhá maraton, jde běhat jednou týdně aby přišel na jiný myšlenky; sportovec není a nikdy nebude. Jen rekreační.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 07:43

Jako ano, je to asi i o čase, ale především o tom, jak čas, který mu zbývá dokáže využít a upřímně i o tom, jestli to pracovní vytížení nese nějaké ovoce/odpovídající peníze. Můj muž je taky pracovně vytížený. Ale hned jak v praci končí, věnuje se rodině. Sport zvládá pred prací nebo v době, kdy se to hodí v rodinných plánech. Pak pracuje ještě po večerech a taky se vzdělává. A taky je ochotný se přizpůsobovat. Věnuje se dětem, nestěžuje si a maká a já ho za to obdivuju.

• Citovat
  • Nahlásit
2372
31.3.21 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj,

Co si o tom myslíte?

Jinak je moc fajn chlap, ale já nevím, jestli se s nim nebudu nudit,jestli ten jeho pracovní zápřah jednou poleví, jestli není tak trochu sobec a nejede si svou lajnu a nejede přes to vlak. Jako ano, když chci tak udělá co si přeju, ale mega to trvá. Na vše je odpověď „vždyť víš jak to mám v práci náročný“ a pak prostě odpočívá.

Nezmění a nepoleví.

Možná je čistokrevný workoholik a možná taky má tu práci i jako prostředek nenechat se tahat do věcí, do kterých se mu nechce.

Jestli s tím můžeš žít, tak dobré, ale mimísek chlapa (zvlášť v jeho věku) NEZMĚNÍ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
31.3.21 08:43
@Anonymní píše:
My se vidíme skoro denně (no tak 5× týdne) a telefon mu zvoní nonstop a často u mě pracuje. Ale o to nejde, spis si rikam ze to není ze by to neslo změnit, ale ze nechce, ze takhle funguje 15 let a proste to normální člověk kterého to nebaví takhle žít nedá.

A s tím během to nechápu, já neříkám ze běhá maraton, jde běhat jednou týdně aby přišel na jiný myšlenky; sportovec není a nikdy nebude. Jen rekreační.

Me by zajimalo, kam zensky furt chodi na ty napady, ze chlapa zmeni :think: To se nekde uci nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3991
31.3.21 16:20
@Anonymní píše:

Pokud si paní našla milence v tom 10 letem vztahu, je to nedostatek času. :D holka, rozhodnutí je jen na tobě. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10466
1.4.21 01:01
@aquarian píše:
Nezmění a nepoleví.

Možná je čistokrevný workoholik a možná taky má tu práci i jako prostředek nenechat se tahat do věcí, do kterých se mu nechce.

Jestli s tím můžeš žít, tak dobré, ale mimísek chlapa (zvlášť v jeho věku) NEZMĚNÍ.

Tohle je zajimavy postreh.

Proste sedi u toho pocitace mozna i proto, abys po nem nemohla chtit cokoliv jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.21 04:30

Na tom nic nehledej, prostě a jednoduše nemá o tebe takový zájem, aby si na tebe udělal čas, kdyby tě opravdu chtěl, tak se kvůli tobě třeba i přetrhne, aby byl co nejvíce s tebou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat