Má to s ním smysl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 11:25
Má to s ním smysl?

Ahoj holky. Mám takový problém a jelikož bych si moc přála, aby tohle už byl opravdu ten chlap navždy, se kterým chci plánovat rodinu, chci se vás zeptat, zdali to má smysl. Jde o jeho ex.
Spolu jsme teprve dva měsíce, když jsme se začali dávat dohromady, pořád se snažil i o návrat k ní, nebyli od sebe prakticky dlouho, ovšem ona tehdy úplně nechtěla. Teď, když jsme spolu otočila - nicméně partner mě ujišťuje, že by si nedokázal návrat k ní představit, že mě má moc rád a totéž tvrdí i ji. Na druhou stranu s ní pořád bydlí a odstěhovat se nechce (tvrdí, že kdyby jej požádala ona, šel by), sleduje ji profil, žárlí když jde s někým jiným, schovává si její věci, téměř denně ji aspoň napíše jak se má, nebo na dobrou noc, volá ní kdy přijde domů, stará se o jejího psa, cokoliv potřebuje udělá, chová se k ní pořád krásně, tráví čas s její rodinou doma spolu řeší svůj vztah neustále, on ji sám řekl, že nebýt mě, vrátil by se už k ní, že ji neopustil protože ji přestal milovat, ale protože poslední měsíce byly vážně krizové. Často kvůli ní pláče, připadá mi že i začal popíjet ze žalu k ní. I přesto se snaží trávit čas se mnou a říká, že k ní už zkrátka ne… Ovšem nepřipadá mi to úplně uzavřené a bojím se, že se nakonec stejně vrátí. Co myslíte? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 03.05.19 11:26

Nepřipadá ti to zcela uzavřené? 8o Opravdu?
To bych teda řekla, že víc otevřené to být nemůže :nevim:

MP Krista
Kecalka 244 příspěvků 03.05.19 11:28

Bič a pryč. Nervově labilní jedinec, to není ten pan pravý!!!

SussieS
Závislačka 3863 příspěvků 03.05.19 11:28

8o 8o prakticky se nerozešli, porad jsou spolu

Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 03.05.19 11:29

Pane boze precti si to po sobe ještě trikrat a pak se majzni do hlavy zakladatelko, aby se ti rozsvítilo.

nemá to uzavrene, nemá ani nahodou a ty budes jenom prevoznice, dobra tak akorát na vyklepani pytliku a aby ti plakal na ramenou po exce…

Mas nejake sebevedomi a soudnost, zes ho uz neposlala davno nekam? Ten by letel jak namydlenej blesk…

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 03.05.19 11:32

Nevyřešená minulost. Jestli nějaký chlap není dobrá partie a dokáže ti přinést jen trápení pak je to tento.

Angll
Povídálka 39 příspěvků 03.05.19 11:38

Jste spolu dva měsíce, on pořád miluje svoji bývalou, udělal by pro ni cokoliv, snesl modré z nebe a ty přemýšlíš o tom, že by jsi s ním chtěla být navždy a mít s ním dokonce dítě…?

No jestli chceš být pořád ta druhá nebo dokonce zůstat s dítětem sama, tak s ním klidně budoucnost buduj..

ALE - nemá to s ním smysl. Pořád žije minulostí, je od něj sobecké, že se s tebou dal vůbec dohromady, když to v sobě nemá uzavřený.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8677 příspěvků 03.05.19 11:45

Vzdyt se vubec nerozesli a tobe to prijde ne uplne uzavrene??? 8o 8o Ten chlap ma dve zenske a ony o sobe vedi. Ten je fakt dobrej :mrgreen:

Dája999
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 03.05.19 11:50
@Rive píše:
Nepřipadá ti to zcela uzavřené? 8o Opravdu?
To bych teda řekla, že víc otevřené to být nemůže:

:) Stručně, přesně, výstižně :palec:

Zakladatelko, hraješ tam nepěknou roli rychlé náhrady, která má „ukázat“ milované bývalé, že on může mít „do týdne“ jinou.
Docela odpudivé chování a nefér vůči tobě :nevim:

edit:
Varianta č.2 - je to slaboch, který si pořídil náplast - tebe, aby ho měl kdo utěšovat… ještě odpudivější.

Jiné by bylo, kdyby jste byli spolu dohodnutí, ale on ti do hlavy valí klíny " o lásce k tobě" a že " s ní už nikdy" … výsledek vidíš sama. :nevim:

Příspěvek upraven 03.05.19 v 12:04

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 03.05.19 11:50

Zdrhej.
A hodně rychle. Ze dvou „neuzavřených“ vztahů jsem přešla do nových, mám pochopení pro ledacos, ale takhle to prostě nevypadalo. A) s ani jedním jsem dál nebyla, b) oběma chlapům jsem jasně řekla, že to nemám dořešené, ale vracet se nikam nechci, c) podle toho jsem se chovala, prostě veškerá pozornost novému člověku, i když mi třeba nebylo nejlíp z toho, že ztrácím něco, co trvalo několik let.
Ale abych brečela, žárlila a schovávala si jejich věci…? Přesně v tomhle období jsem je já vyházela z baráku :D

Sleduj činy, ne slova. Vždycky. Něco nakecat je strašně snadný. I když v tomhle případě se spíš přikláním k tomu, že chlap prostě jen není zralej na novej vztah, nemusí to být křivák, kterej si uvědomuje, jak v tom lítá.
Každopádně od něj… Buď na pár měsíců, než se srovná, nebo úplně. Tohle fakt nemá smysl.

zoidberg
Extra třída :D 12872 příspěvků 03.05.19 11:52

Pokud schvaluješ mnohoženství, pak to smysl má.

Freeandwild
Kecalka 182 příspěvků 03.05.19 12:00

Promiň, ale to není Tvůj přítel, ale její přítel. Nemůže to fungovat.

unuděná
Kelišová 7412 příspěvků 03.05.19 12:05

Tohle snad musí být troll, ne? Zakladatelka si plánuje budoucnost a rodinu s chlapem, kterej bydlí u „bejvalky“, kterou miluje, stýká se s její rodinou a venčí jí psa. A ještě po večerech chodí k zakladatelce pít a brečet :pankac: Jo, to je dobrá partie, pořiďte si rychle toho mimíska :mrgreen:

Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 03.05.19 14:21
@unuděná píše:
Tohle snad musí být troll, ne? Zakladatelka si plánuje budoucnost a rodinu s chlapem, kterej bydlí u „bejvalky“, kterou miluje, stýká se s její rodinou a venčí jí psa. A ještě po večerech chodí k zakladatelce pít a brečet :pankac: Jo, to je dobrá partie, pořiďte si rychle toho mimíska :mrgreen:
:mrgreen: :potlesk: :palec: :mrgreen:
Mart81
Závislačka 4709 příspěvků 03.05.19 17:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mám takový problém a jelikož bych si moc přála, aby tohle už byl opravdu ten chlap navždy, se kterým chci plánovat rodinu, chci se vás zeptat, zdali to má smysl. Jde o jeho ex.
Spolu jsme teprve dva měsíce, když jsme se začali dávat dohromady, pořád se snažil i o návrat k ní, nebyli od sebe prakticky dlouho, ovšem ona tehdy úplně nechtěla. Teď, když jsme spolu otočila - nicméně partner mě ujišťuje, že by si nedokázal návrat k ní představit, že mě má moc rád a totéž tvrdí i ji. Na druhou stranu s ní pořád bydlí a odstěhovat se nechce (tvrdí, že kdyby jej požádala ona, šel by), sleduje ji profil, žárlí když jde s někým jiným, schovává si její věci, téměř denně ji aspoň napíše jak se má, nebo na dobrou noc, volá ní kdy přijde domů, stará se o jejího psa, cokoliv potřebuje udělá, chová se k ní pořád krásně, tráví čas s její rodinou doma spolu řeší svůj vztah neustále, on ji sám řekl, že nebýt mě, vrátil by se už k ní, že ji neopustil protože ji přestal milovat, ale protože poslední měsíce byly vážně krizové. Často kvůli ní pláče, připadá mi že i začal popíjet ze žalu k ní. I přesto se snaží trávit čas se mnou a říká, že k ní už zkrátka ne… Ovšem nepřipadá mi to úplně uzavřené a bojím se, že se nakonec stejně vrátí. Co myslíte? 8o

Jste milenka zadaného muže procházejícího vztahovou krizí ve svém hlavním vztahu.

Je možné, že časem skončí s vámi - části milenek se to povede, takže pokud ho chcete získávat i za těchto podmínek, vaše situace není bez naděje. Ale zatím s vámi ještě není, pořád jste bokovka.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama