Má to s partnerem ještě smysl?

10
12.1.20 16:43

Má to s partnerem ještě smysl??

Zdravím, už si nevím rady, s partnerem jsem 2 a půl roku.
Je rozvedený má jedno dítě.
Ze začátku jsem to tolerovala, ale už mi to přijde divný.
Když je pracovní týden a dítě má školu tak je partner s dítětem u partnerovi matky pokud není dítě se svou matkou. Partnerova matka dítě vodí do školy. Ale přece, takto to nejde dal. Hlavně je šílený jak muže chlap bydlet u své matky, když by mohl bydlet se svou přítelkyni. Chci aby jsme žili normálně, jako každý normální par. Chci mít společnou domácnost. A když má partner dítě u sebe i přes týden, tak by jsme měli byt spolu všichni si myslím. Nebo jak to mate vy?? Pokud jste v podobne situaci. Já bydlím v jiným městě přítel taky. Když přítel nema u sebe dítě tak je semnou. Opravujeme barak, pomáhal mi s opravami, za to jsem vděčná. A myslela jsem si ze když se dokončí oprava, že začneme řešit co bude dal. A bohužel nic :-(
Pořad čekám, že někdy začne mluvit o budoucnosti, chci s nim dítě. Ale bojím se ho na to zeptat. Nikdy mi nedává city najevo.. nevím jestli mě miluje. Jednou v životě mi řekl ze mě má rad. To je vše. Neobjima mě. Kolikrát si přijdu jako bychom byli sourozenci a ne partneři. :-( tak se bojím, co mi na to řekne. Co si o tom myslíte??
Přesto všechno jak to spolu máme, tak ho neskutečně moc miluji. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25947
12.1.20 16:52

Tak když bydlíš v jiném městě, jak by to dítě pak asi vodil od vás do té školy? Teď s ním k tobě jezdí, zná tě vůbec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
12.1.20 16:52

Jak se projevuje, že máte vztah? Spí s tebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
12.1.20 16:53

@pikola tak by dítě voziL autem do školy. Když jede taky přítel do práce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4056
12.1.20 16:53

Nemáš dítě, tak bohužel zatím nevíš, jaký to je. Dítě bude vždy na prvním mistě pro tátu i babičku. A když chodí do školy, tak jsou v místě, kde ta škola je. Promluv si s nim, jak to plánuje dal. A kolik tomu malému je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
12.1.20 16:54

@Permon ano, spime spolu, pravidelně. V tomto žádný problém nemáme. Jen chci nějakou jistotu ze o mě doopravdy stojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
12.1.20 16:55

@Zuzka.zuza A to dítě znáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25947
12.1.20 16:56
@Zuzka.zuza píše:
@pikola tak by dítě voziL autem do školy. Když jede taky přítel do práce

Asi záleží jak je to daleko. Máš jeho dítě ráda, chceš s ním bydlet? Tak to nakousni sama co bude dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
12.1.20 16:56

@Permon ano. Vídám ho pravidelně… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
12.1.20 16:57

@pikola cca 19km. Od školy. Má jeho dítě rada. :-) máme spolu super vztah

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
12.1.20 17:00

Kdyby byla snaha, tak už jste dávno spolu. A chlap může ráno dítě odvézt do školy, pokud by bylo u vás. 20 - 30 km není problém. Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá výmluvy. Byla bys ochotná barák prodat a koupit třeba byt nebo jiný dům v místě, kde bydlí partnerova ex a jeho matka? Předpokládám, že bydlí ve stejném městě. Jenže to musí chtít oba řešit budoucnost. V tomto případě to tak není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
12.1.20 17:04

@Lerista taky si myslím ze to problém není, jen chci vědět názor druhých :-( jestli to jen já nevidím tak špatně. Děkuji za reakci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61305
12.1.20 17:05

Pokud plánuješ rodinu, našla bych si na to někoho bez dětí.
Tenhle asi ani tu péči nezvládá, když musí mít pomoc matky a ve společném soužití by to přehodil na tebe.
A jestli jsi nejistá, jestli tě vůbec miluje, tak bych nic neplánovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
12.1.20 17:07

@Venetia on se stará vzorně, jen spoléhá na to že má možnost od matky, že ku dítě zavede do školy.. tak toho jen využívá, aby mohl byt brzo v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
12.1.20 17:21

Když se bojíš se s ním otevřeně bavit, je jasné, že nevíš, na čem jsi. Může toho být tolik. Napadá mě: může mít strach se zeptat jako první, jestli se k tobě může nastěhovat (je to neslušné, ne?), možná se mu vzhledem k dítěti prostě nechce nic měnit, protože zkrátka dítě má prioritu, možná se bojí nového vztahu, jestli má za sebou nějaký složitější rozvod, možná to s tebou opravdu nemyslí tak vážně jako ty s ním (i když to si nemyslím, to by mu nevonělo ti opravovat barák), možná se mu nechce se stěhovat do cizího kvůli závazkům a pocitů ztráty nějakého soukromí/pohodlí, které mamahotel nabízí…

Na mě z toho krátkého popisu on nepůsobí jako chlap neschopný ve vztahu fungovat, jen už má něco za sebou, je možná opatrnější, uzavřenější. Jediná cesta pro tebe bude si s ním promluvit, ale hlavně na něj nenaběhni hned s výčitkami, jestli doteď nemá tušení, že z tvého pohledu je něco špatně, mohl by to být fakt blbý start diskuze o budoucnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat