Má tu někdo také zpoždění a čeká na //?

574
6.12.19 16:45

Ma tu nekdo take zpozdeni a ceka na //?

Ahoj, najde se tu nekdo, kdo ma take zpozdeni a ceka na vytouzene dve carky? Ja mam dnes zpozdeni 5 den, vcera rano tt negativni, dalsi chci udelat v nedeli nebo pondeli.. Je na tom nekdo podobne? Pojdme kdyztak cekat spolu a mezi tim se podporit ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

306
6.12.19 16:48

@Katulik29 Ahoj, ja teda necekam. Ale pokud mas zpozdeni 5 den tak carka by uz mela jit krasne videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
6.12.19 16:57

5. den zpoždění jsem měla dálnici… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
6.12.19 16:57

@Mikea to jsem si myslela taky, ale zkousela jsem tt vcera rano a byl negativni.. :pensive: proto dalsi chci zkusit az tak v nedeli nebo v pondeli.. A pak se asi objednam na gyndu nebo ja nevim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
6.12.19 17:00

@krysoleta dekuji za odpoved, ale ja se neptala, kdy muze vyjit pozitivni test, protoze nekomu muze vyjit jeste pred ms a nekomu treba az 14 po vynechani.. A vzhledem k tomu, ze nevim kdy jsem mela ovulaci, muzu patrit do te druhe skupiny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
6.12.19 17:02

@Katulik29 Ano, samozřejmě. Já jsem to nemyslela tak, že je to marné čekání, nebo něco podobného. Přeji hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
6.12.19 17:06

@krysoleta Dekuji. Uvidim co bude. Ja tuhle diskuzi zalozila hlavne proto, jestli tu je nekdo s podobnym problemem jako mam ja, protoze ve svem okoli nemam nikoho, s kym bych si o tom mohla promluvit.. Manzel to nechape a zatim nechci, aby to kdokoliv z okoli vedel..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
6.12.19 17:15

@Katulik29 To chápu. Snad se někdo najde. Mému manželi ani pořádně nedocházelo, že jsem těhotná, dokud jsem nebyla v půlce těhotenství. Držím pěsti. Ať už to dopadne teď nebo potom, bude to krásné :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
6.12.19 17:19

@krysoleta dekuji za podporu :hug: muj manzel spis nehraje na to, jestli mam nebo nemam zpozdeni, pro nej bude asi smerodatny popripadne pozitivni test ne-li rovnou tehu potvrzene od doktora, pac i pri zpozdeni muze ms dorazit a on proste jen nechce byt zbytecne zklamany.. Z jedne strany ho chapu, ale.na druhou stranu kvuli nemu dusim v sobe svoje pocity, coz mi moc neprospiva.. Abych se priznala, ackoliv bych byla stastna, kdyby to bylo tehotenstvi, momentalne bych brala klidne i tu ms, jen abych vedela na cem jsem konecne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
6.12.19 17:27

@Katulik29 Tvůj muž to bere prakticky. Muži takhle reagují. A mají v tom často výhodu oproti nám :D My většinou řešíme, co by mohlo být, aniž by byla jistota, že to bude.
Věř, že nic není věčné. Ani tohle čekání nebude věčné. Užijte si s manželem víkend a v pondělí budeš moudřejší. Šetři nervy, budeš je pak s dítětem ještě potřebovat :) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
6.12.19 17:35

@krysoleta tak troufnu si rict, ze pri sve praci mam nervy pevnejsi nez ze zeleza :joy: jinak jak jsem psala, je mi jedno, jestli to u me bude tehu nebo uej zpozdena ms, me spis ubiji ta nejistota, ze nevim co mam cekat.. Ale do nedele to utece a pak uvidim co bude dal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 15:37

@Katulik29 Jsem na tom stejně. Minulý cyklus jsem měla zpoždění skoro 3 týdny. Teď zatím mám zpoždění 2 dny, příznaky ms zatím nemám, což je fajn. Test 7.12. negativní. Minule jsem byla víc jak 3 týdny oteklá, spavá, nafouklá s bolavýma prsama a břichem, fakt jsem se těšila, až ms dojde a uleví se mi. Test byl tehdy zcela negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 15:38

@Katulik29 Co děláš za práci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
8.12.19 19:21

@Dracunculus me ve finale nic neni, jen citim ten podbrisek, nekdy vic, nekdy min.. Jinak delam pecovatelku v domove pro seniory, na oddeleni „domov se zvlastnim rezimem“.. Ja bych ted taky rada uz klidne brala i tu ms nez tuhle nejistotu, kdy nevim na cem jsem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 20:11

@Katulik29 Jo, tohle vakuum je děsný. Taky bych koncem cyklu prostě chtěla buď ms nebo //. Minule jsem byla po nemoci, myslim, že zpoždění bylo tim, to je u mě klasika :roll: Teď mám za sebou vcelku dobrý měsíc, tak nevim proč meškám. Fakt mě to neba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama