Má tu někdo základní vzdělání a má se dobře?

Anonymní
6.2.16 21:32

Má tu někdo základní vzdělání a má se dobře?

Anonym z osobních důvodu. Je tu někdo kdo má jen základní vzdělání že z nějakého způsobu školu nedodělal a má se dobře? Má dobrou práci, nemyslím ve fabrice ale slušnou a minimální plat 15 tisíc? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.2.16 21:37

Anonym X

Mám kamarádku, která má jen základní školu (x-krat nezvládla maturitu) a dělá za cca 17000… Jdou jim ale pláty dost dolů a ona se tam drží jen kvuly tomu že je rychlá, ucenliva a dost oodolná vůči stresu. Jinak by ji urcite nedrželi. Jinak prez známí má možnost v budoucnu povýšit za 18-20000.. není to špatný. Ja mám výuční list a makam za 13000 :lol:
Anonym kvuly tomu že nepisu jen o sobe, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
67
6.2.16 21:45

Moje mamka má jen základku a řekla bych, že se má víc než dobře. Plat má na náš kraj, pro ženu, nadprůměrný. A ve fabrice nepracuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
6.2.16 21:46
@Anonymní píše:
Anonym z osobních důvodu. Je tu někdo kdo má jen základní vzdělání že z nějakého způsobu školu nedodělal a má se dobře? Má dobrou práci, nemyslím ve fabrice ale slušnou a minimální plat 15 tisíc? :)

Mít se dobře s dobrou prací za 15.000,–?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.16 21:46

Já mám výuční list, ale pracuju v oboru, na který nemám kvalifikaci, vzali mě, že jsem učenlivá a šikovná, ostatní tam mají maturitu v oboru. Můj plat je 18500kč, základ plus možnost si přivydělat na přesčasu. takže jako samoživitelka celkem slušný, já jsem spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
23860
6.2.16 21:47

Pokud vím, tak prodavačky v Lidlu maj 19 hrubýho a že by byla požadována maturita, to teda asi není. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tatranka1
6.2.16 21:47
@Anonymní píše:
Anonym z osobních důvodu. Je tu někdo kdo má jen základní vzdělání že z nějakého způsobu školu nedodělal a má se dobře? Má dobrou práci, nemyslím ve fabrice ale slušnou a minimální plat 15 tisíc? :)

Já- teď jsem s druhým na MD. nedodelala jsem školu, kvůli klukovi. šla jsem jen na jednu zaverecnou zkoušku, v září na nový termín jsem se nedostavila. Pracit jsem měla stalou 10 let prodavačka ve sportu, pak 2 roky nic, odjela jsem do Anglie, pak jsem se na 3 roky do toho sportu vrátila, pak jsrm odešla do jiného sportu jako vedoucí prodejny, po roce jsem tam dekalat manazerku plat cca 33000,– čistého, velká sit prodejen, jako prodavačka 14-16 t tisíc čistého

Příspěvek upraven 06.02.16 v 21:48

• Citovat
  • Upravit
328
6.2.16 21:48

práce

A co přesně děláš? :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795

@Gina108 to jsou jen kecy a lákadla na plakátu :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860

Anebo prostitutky, ty si vydělaj daleko víc a maturita taky není třeba :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7163
@Gina108 píše:
Pokud vím, tak prodavačky v Lidlu maj 19 hrubýho a že by byla požadována maturita, to teda asi není. :nevim:

No, já bych za to moc nedala, že tu maturitu tam chtěj. Nebo aspoň vyučák. Pochybuju, že si ke kase posaděj někoho se základkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.16 21:51

Prosím anonym, protože je to dost osobní a ne o mě.. Přítel má jen základku, dokonce skoro i výučák, jen z poslední zkoušky utekl..zahodil všechno, měl hodně těžkou pubertu a dětství také žádný med no. Je ale velmi inteligentní a učenlivý (jinak by nedávalo smysl proč by ho chtěla hodně vzdělaná holka, dost intelektuálně založená), teď by si to i šel dodělat, ale už se musí postarat o rodinu. Každopádně schopný je, už před 20tinami zkoušel podnikat v oboru.. no nedopadlo to. :D Ono když máš v 19 vlastní hospodu, tak si umíte představit, jak si tu práci užíval…Teď má práci tedy vyloženě chlapskou, těžkou, celý den venku za každého počasí, dost přesčasů (na které prostě musí), ale v lepší měsíce donesl domů i 25 000. Což fakt není nejhorší. Ale ženská se základkou si podle mě tolik nevydělá jen tak, sakra musí být hbitá a ohánět se. Respektive dá se třeba sehnat něco za dobrý peníz, ale ty prac. podmínky, nároky a tak to si také patřičně oddře. Ono záleží na vlastních schopnostech člověka (zájmy, rozhled, inteligence.. on i s vejškou muže být fakt blb, co nepronese dveře futry a pro život nepoužitelný). Ale věřím tomu, že to možné je.

• Nahlásit
  • Citovat
67
@PetraJ píše:
No, já bych za to moc nedala, že tu maturitu tam chtěj. Nebo aspoň vyučák. Pochybuju, že si ke kase posaděj někoho se základkou.

Ke kase si klidně posadí člověka, co má jen základku :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795

@PetraJ posadí… A uprednostnui je ;) bohužel znám z vlastní zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7163
6.2.16 21:54
@zuzka131313 píše:
@PetraJ posadí… A uprednostnui je ;) bohužel znám z vlastní zkušenosti.

Jako kvůli platům? Maj menší výplaty? Jinak já mít krám, tak si k penězům nepustím někoho, kdo nebyl schopnej dodělat ani učňák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama