Má účast na oslavě tety manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 13:29
Má účast na oslavě tety manžela

Mám dotaz, asi hloupý, ale zajímá mne nezaujatý postoj. S maželem jsme spolu tři roky, máme 14ti měsíční dcerku. Jeho teta slaví v sobotu 70 let. Naplánovala oslavu, která bude začínat ve 12h obědem na bowlingu. Pak bude záskusek, káva a v podvečer se budeme přesouvat k ní na večeři. Naše dcera vždy přes den spinká cca od 12 do 14:30. Tak jsem manželovi navrhla, že prostě s dcerou přijdeme, až se vyspinká. To prý ale ne, že by se teta urazila, kdybych nepřišla na ten oběd. Tchýně pořad rika, at ji dáme do kocarku, ona ale v kocarku proste nikdy nespi. Manzel teda narrhl, ze se muze s tetou domluvit, ze prijedeme trosku pozdeji, treba ve 13h a malou zkusime rano hodne unavit a ulozit drive. Ale i tak se mi nelibi, ze ji budeme muset budit, mozna bude pak cely den protivna a z oslavy budeme mit prd. Prijde mi zbytecne to tak hrotit kvuli tety. nemame zadne nadstandardni vztahy, proste se vidame jen na rodinnych oslavach. pro mne je to prakticky uplne cizi clovek a nechci kvuli jeji oslave, ktera trva cely den narusovat rezim dcerce. myslite si, ze to zbytecne resim anebo souhlasite se mnou, ze by stacilo prijet, jak by se mala dospala? vim, ze je to blbost se takhle ptat, ze rozhodnuti je na mne, mne jen prijde automaticke prizpusobit se rezimu ditete, tak nevim, jestli jsem mimo ja nebo oni…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15069 příspěvků 04.04.19 13:30

Jela bych normálně a udrndala tam v kočárku. Pokud bude unavená, usne

Kriss Tina
Extra třída :D 11008 příspěvků 04.04.19 13:31

Jela bych až se malá vyspi. Pohodlí dítěte je pro mě důležitější než nějaká uražená teta… Pokud je teta aspoň trochu normální tak to snad pochopí.

Uživatel je onlineŠáruší
Závislačka 3453 příspěvků 04.04.19 13:32

A já bych normálně řekla, že přijedu, až se malá vyspí, že nebudu na oběd ale až ve tři. Pokud by se někdo urazil, jeho problém.

Kacenka.k8
Stálice 65 příspěvků 04.04.19 13:33

Moc to resis… nevidim duvod proc by nemohlo dite spat v kocaru :nevim: a nebo holt jednou spat nebude, aspon budes mit duvod jit treba driv domu :mrgreen:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 04.04.19 13:35

Já bych ji vzala s tím kočárkem. Ale možná by mi vadilo, že je to na bowlingu. Tam člověk neslyší vlastního slova, natož aby tam uspal dítě. No ale oslava sedmdesátých narozenin je pro mě velký důvod snažit se přizpůsobit.

Cerva1
Kecalka 101 příspěvků 5 inzerátů 04.04.19 13:36

Pokud v kočárku nespí, jela bych po spaní. Nevím co tam budeš dělat s nevyspanym, protivným dítětem. Některé asi nemají děti…

Uživatel je onlinehanka.br.
Generální žvanilka 20237 příspěvků 04.04.19 13:36
@Kacenka.k8 píše:
Moc to resis… nevidim duvod proc by nemohlo dite spat v kocaru :nevim: a nebo holt jednou spat nebude, aspon budes mit duvod jit treba driv domu :mrgreen:

A já zas nevidím důvod prudit sebe i dítě. Normální člověk pochopí, že malé dítě má nějaké potřeby a když to nepochopí, tak to má prostě blbý.

Kfětoslava
Závislačka 2886 příspěvků 04.04.19 13:37

Tak koukám, že je to půl na půl. Pokud by mi dítě nespalo v kočárku, pak bych dojela, až se vyspí. Manžel by to měl chápat. Protože budete to hlavně vy, kdo bude skákat kolem ukňouraného rozmrzelého dítěte, pokud se nevyspí, nikdo jiný. To není neslušnost, mít jistá omezení kvůli dítěte. Neslušnost by byla, kdybys byla bezdětná a šlofíka sis chtěla dát ty, že dojdeš pak :)

Lendeš
Kelišová 6493 příspěvků 04.04.19 13:37

Pokud bych věděla, že v kočárku spát nebude, tak bych jela až se vyspí.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23536 příspěvků 04.04.19 13:37

Jela bych tam tak, jak je naplánováno a malou bych zabavila předtím, dost možné, že jí to unaví i tam a usne v pohodě.Nedělala bych kvůli tomu humbuk.Taky naše děcko mělo spací režim a na svatbu známého jsme jeli.Děcko i všichni ostatní to přežili.Pro jednou se nic nezblázní.

Kfětoslava
Závislačka 2886 příspěvků 04.04.19 13:38
@hanka.br. píše:
A já zas nevidím důvod prudit sebe i dítě. Normální člověk pochopí, že malé dítě má nějaké potřeby a když to nepochopí, tak to má prostě blbý.

souhlasím, kdo se pak bude starat o uřvané dítě, co bude unavené, teta zcela jistě ne. Lepší si užít fajn odpoledne, na které dojde matka s dítětem později

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 2447 příspěvků 04.04.19 13:40

Kvuli nejake tete, ke ktere nemam vztah bych asi sla, az se dite vyspi.. Ale pokud by to byla příště oslava nekoho blizsiho, tak bych to tak nehrotila. Pokud by bylo dite hodne unavene, tak by usnulo v kocarku. A i kdyby ne, tak by ho jednou vynechane spani taky nezabilo. Nejhorsi je byt obeti rezimu.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21334 příspěvků 9 inzerátů 04.04.19 13:40

Já bych tetě zavolala a osobně se s ní domluvila. Řekla bych jí, že dcera běžně spí do půl třetí a že by ses chtěla omluvit, že byste s dcerkou přišli až se vyspí. Že to bude i lepší, protože když bude dobře naložená, tak můžete zůstat déla a popovidat si určitě bude dost času i od odpoledne do večera.

Lepší než to řešit přes pět lidí, který si k tomu přidají víc vlastníhch domněnek, než jak to doopravdy je nebo není a jak to teda bude nebo nebude brát.
Většina normálních tetiček bude radši, když jí u oběda nebude brečet přetažené batole, protože v kočárku prostě nezabere :nevim:

Cerva1
Kecalka 101 příspěvků 5 inzerátů 04.04.19 13:43

@Pajka89 tak jestli je to její jedine spaní, tak s ní už pak odpoledne moc nepořídí. Stejně budou muset jít domů a ve výsledku to bude horší než lepší. Je to jen oslava a nemyslím si, že lámat to přes koleno někomu prospěje…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama