Má Vás taky partner na párku?

Anonymní
28.7.20 08:34

Má Vás taky na párku?

Ahoj holky, chci znát Váš názor a možná trošku nakopnout.
Mám chlapa, se kterým si rozumíme, je hodnej, pozornej, všechny tyhle věci…Ale jeho problém je… Čekáme dítě, je od rána do večera v práci, stará se nám o nové hnízdo… A když mu zavolají chlapi na pivo… Jde… Což ať si jde…Ale…
Ožere se, což taky není žádná novinka…Ale on se tak zpije, že pak sedne na kolo a jede trasu od nekud z prdelakova třeba 10,15 km domů, napíše mi, že mi už nebude volat, že nemůže ani mluvit…
Ráno na mě jakoby nic jak sem se vyspala, a co mi je, že na něj tak blbě koukám… Říkám čemu se divíš! Čekáme dítě, je ti skoro 40,já tě prosím ať nejezdis ozralej na kole, ty stejně jedeš, nemluvě o tom, že těm co jeli s tebou není ani 30,nemají rodiny, nic, tak mám starost…K jádru věci…Přijde mi, že mě má někdy úplně, ale úplně na háku. Je tu některá, kterou chlap taky ignoruje?
Přála bych si, aby mi byl taky jedno, neřešit to…Jak to mám udělat…
Podle mě je tak blbej, že kdybych mu dělala to samy, ani mu to nepřijde…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2137
28.7.20 08:38

A jak často to je? Jestli jednou za čas, tak ať si dělá co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16939
28.7.20 08:42

Čtyřicetiletého chlapa nepředěláš. A chovej se jako partnerka, ne jako matka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4945
28.7.20 08:43

Tak jezdit ožralý na kole se nesmí, že? Může přijít o papíry a jen tak mimochodem se taky může zranit a nebo zabít.. což je pro otce od rodiny nic moc vyhlídka. Jinak nejsem ta, co ji manžel ignoruje, ale třeba se některá přihlásí. :mrgreen: Tohle je problém a řešíš ho jako těhotná pozdě. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12713
28.7.20 08:43
@Anonymní píše:
Mám chlapa, se kterým si rozumíme, je hodnej, pozornej, všechny tyhle věci…Ale jeho problém je… Čekáme dítě, je od rána do večera v práci, stará se nám o nové hnízdo… A když mu zavolají chlapi na pivo… Jde… Což ať si jde…Ale…
Ožere se, což taky není žádná novinka…Ale on se tak zpije, že pak sedne na kolo a jede trasu od nekud z prdelakova třeba 10,15 km domů, napíše mi, že mi už nebude volat, že nemůže ani mluvit…
Ráno na mě jakoby nic jak sem se vyspala, a co mi je, že na něj tak blbě koukám… Říkám čemu se divíš! Čekáme dítě, je ti skoro 40,já tě prosím ať nejezdis ozralej na kole, ty stejně jedeš, nemluvě o tom, že těm co jeli s tebou není ani 30,nemají rodiny, nic, tak mám starost…K jádru věci…Přijde mi, že mě má někdy úplně, ale úplně na háku. Je tu některá, kterou chlap taky ignoruje?

Já pořád nějak nechápu, co nutí ženský pořizovat si děti s nezodpovědnými ožraly. Vůbec mu nedochází, že kdyby ho někde někdo srazil, zůstaneš sama s dítětem? Je tak zlitej, že nemůže ani mluvit, ale jet na kole ano?? :zed: Jak často se tohle děje? A kde přišel k přátelům o tolik mladším?-nemá žádné vrstevníky kolem sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
28.7.20 08:44

Ontar me ma na salamu, neni troskar a nesetri. S nejakym parkarem bych samozrejme nebyla ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
28.7.20 08:49

No neřekla bych, že mě má na párku :D, ale taky si neuvědomuje nějaký nebezpečí co já. Hlavně když má vypito. Taky by jel x km na kole a vůbec by mu to nepřišlo :roll:. Nepíše nevolá, když se zdrží, protože ho to prostě nenapadne :roll:. Někteří chlapi to tak mají a neznamená to, že na tebe kašle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
28.7.20 08:50

@unuděná
Vrstevníci mají nejspíš své vlastní rodiny a děti. A tak tento pán pochlastává s mladými kluky bez závazků. Ti mají plno času na zábavu. Takový člověk tu pomoc o dítě asi nebude přehánět. Třeba se pletu, ale ti starší bezdětní muži někdy nejsou bez závazků bezdůvodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4177
28.7.20 08:51
@Anonymní píše:
Že jezdí ožralý na kole, to je až ten druhý problém. První je, že chlastá. A jak jsi na tom párku? Nějak si to představuju a nejde mi to. :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.20 08:52

@unuděná Ahoj, no tohle moc často ne, opravdu jednou za čas, ale se*e mě že ze zodpovědnosti přeskočí na takovouhle hovadinu a ještě má kecy na mě, že kdy se mu tohle stane a kdy si takhle vyrazí. Kdyby byl někde u baráku, ať si chlastá jak chce a doleze si domů po čtyřech…Ale tohle na kole :zed: a ještě udělá vola ze mě :think: h

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.7.20 08:54

@Uslava No je mu úplně jedno můj názor a ještě je nas*anej, že o tom vůbec mluvím :lol:
Takovej velkej pan klobásník :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
16939
28.7.20 08:54

Dokud si na tom kole pořádně nenamele, nebude věřit, že by se mohlo něco stát. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4177
28.7.20 08:55
@Anonymní píše:
@Uslava No je mu úplně jedno můj názor a ještě je nas*anej, že o tom vůbec mluvím :lol:
Takovej velkej pan klobásník :lol: :lol: :lol:
:palec: :potlesk: :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.20 08:56

@Tejami :D Přesně tak, stejnej případ prostě… A já to tak chci taky, vypadnout s „limonádou“ někam do řiti a nenapsat mu půl dne :lol:…Já měla bejt s ženskou 8o :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.7.20 08:58

@divine woman
Já nevím, příště si to kolo vezmu taky, natajnačku pojedu po jeho trase a budu mu házet klády do cesty, :nevim: nebo nevím

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama