Má vliv vratka z daní na příspěvek na bydlení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jadulinka
Stálice 66 příspěvků 14.02.17 12:57
Má vliv vratka z daní na příspěvek na bydlení?

Milé mamči, mají mi vracet na daních cca 7 tis a chci se zeptat, zda to má vliv na příspěvek na bydlení až pujdu žádat v dubnu…vezmou mi ho? Počítá se to tam? Děkuji :) :)

Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:58

Určitě se to počítá, nevím jestli vezmou nebo jen omezí, mrkni do nějaké kalkulačky

Jadulinka
Stálice 66 příspěvků 14.02.17 13:00

Má s tím někdo konkrétní zkušenost? Jsem sama se synem a čekám miminko, tak je pro mě každá koruna důležitá a na bydlení mám nyní hezkou částku, tak proto se ptám, abych nepřišla o celou těmi daněmi…děkuji.

Popokatepetla
Závislačka 3217 příspěvků 14.02.17 13:03

Samozřejmě, že se to tam počítá. Příspěvek na bydlení se počítá z příjmů vers. výdajů. Pokud se ti jednorázově zvýší příjem, sníží se příspěvek na bydlení.

renduli
Závislačka 3097 příspěvků 14.02.17 13:06

Je to tvůj příjem. Zadej si do kalkulačky (na netu je jich plno) příjmy a výdaje za čtvrtletí a vyjde ti, o kolik se ti příspěvek sníží, příp. zda o něj přijdeš úplně.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 14.02.17 13:24
@Jadulinka píše:
Milé mamči, mají mi vracet na daních cca 7 tis a chci se zeptat, zda to má vliv na příspěvek na bydlení až pujdu žádat v dubnu…vezmou mi ho? Počítá se to tam? Děkuji :) :)

Ano počítá

Jadulinka
Stálice 66 příspěvků 14.02.17 13:38

Ok, děkuji :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >