Má vztah budoucnost i když létají facky?

Anonymní
31.10.19 00:28

Má vztah budoucnost i když létají facky?

S manželem spolu žijeme 8 let, máme roční dítě, po jehož narození začal náš vztah nabírat problémy. Neustále hádky, oba nervově v koncích z té změny, stavba domu a finanční problémy. Naše hádky začali poslední dobou gradovat, až došlo na fyzické napadení. Nejdříve kopanec, po druhé surové shození z vysoké postele a naposledy facka. Celkem tři takto velké hádky. Podotýkám, že můj muž je klidný člověk, vždy vyrovnaný. Vůbec ho nepoznávám a jsem kvůli tomu úplně na dně. Já jsem větší rapl, ale taková jsem od začátku, teď jen víc nervově labilní. Nevím co mám dělat, ráda ho mám a vím, že tohle nikdy nikomu nedokážu říct. Moje otázka zní, jak se z toho dostat, jak se znova zamilovat a jde vůbec na takové věci zapomenout? Momentálně k němu cítím vztek chci utéct a zároveň nedokážu odejít, protože bych chtěla zpátky, to co bylo dřív.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2324
31.10.19 00:43

A kdo napada? Me chlap dat facku tak leti, jednou do me trosku stouchnul a ja uklouzla a docela si dala do hlavy o operadlo, na tyden jsem sla k mame, pak to stejne slo do kopru, za tri dny si nasel jinou :nevim:. S manzelem se obcas porafem, ze jdem az do obratek, ze na sebe hystericky rveme, hlavne kvuli jeho praci, nebo me ujedou nervy kdyz neco zapomene koupit nebo koupi kravinu, ale to mu reknu, ze je fakt nepouzitelny a jdu si po svym a za hodinu slunickove, ale zadny fyzicke napady, ja si zalezu cist nebo varit, po hodine vetsinou jeden z nas prileze a obejme se a je to ok :srdce: Ale treba babina s dedou, vyrustala jsem s nimi to byly hadky na dennim poradku, mama zas nez aby se s chlapem pohadala tak zavede tichou domacnost bez servisu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 02:13

Při fyzickém napadeni - a zvlášť opakovaném - konec a pryč.
Chráníš sebe i svoje dítě. Najdi odbornou pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1752
31.10.19 03:40

Pro mě by budoucnost neměl. Fyzické napadení neuznávám. Dospělí lidé se mezi sebou snad nebijí. Už dětem přeci vysvětlujeme, že nemají nikoho bouchat a že se neubližuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
31.10.19 06:28

Ahoj. celkem chápu jak to doma máte. taky jsme stavěli dům svépomocí, manžel přetazeny, pořád se počítali peníze, hádky kvůli každé blbosti. kolikrat jsme na sebe rvali, nervy pracovaly.ale nikdy si nedovolil na mě sáhnout. vi že to bych nerozchodila a taky to že má sílu a mohl by mi ublížit. radeji se šel vyvztekat ven…takže za mě vztah nemá budoucnost. chlap co sáhne na svou ženu je ubožák a ty by jsi měla mít dost úcty k sobě samé aby jsi mu toto už nedovolila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15543
31.10.19 06:35

Jedině pokud je ochotný okamžitě jít řešit svou nezvládanou ageresi a paralelně s tím budete v párové terapii.
http://www.ilom.cz/…dani-vzteku/ - tohle bezpodmínečně + nějaká párovka ve vašem okolí. Poptej se v nejbližší poradně pro rodinu.

Ale odejít pryč minimálně na nějakou dobu, dokud nedokáže že sktuečně přehodnotil spoustu věcí a skutečně se snaží změnit je docela dost podmínka toho, aby mu došlo jak velkej průšvih způsobil.

Pokud zůstaneš kde jsi a jen se necháš uchlácholit řečmi, jako doposud, tak se to pochopitelně bude celé jako doposud zhoršovat.

Pravděpodobnější varianta ovšem je, že se ti při návrhu na řešení vysměje a vinu za to že tě mlátí hodí na tebe. Při nejlepším se ti vysmějě. NEbo ti taky rovnou jednu vrazí.

Potřebuješ ochránit především svoje dítě (jasně že dříve či později vztháne ruku i na něj a hlavně nechceš aby vyrůsalo v násilnické rodině - přesně to teď jste).

Pokud hodně nevíš jak z toho ven, začni volat na Dona linku a postupně si vytvoř plán jak a kam odejdeš a hlavně pak seber odvahu k tomu to udělat.

https://www.116006.cz/

Příspěvek upraven 31.10.19 v 06:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6948
31.10.19 06:36

No pise, ze je to klidny a vyrovnany clovek. Takze problem bude v zakladatelce, ze je hysterka a toho chlapa umi pri hadce dostat do stavu, kdy neni sam sebou. Sam od sebe to nedela, takze kdyz se zamysli nad sebou a nad svym pristupem, tak k tomu nemusi vubec dojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15543
31.10.19 06:37
@Cenarius píše:
No pise, ze je to klidny a vyrovnany clovek. Takze problem bude v zakladatelce, ze je hysterka a toho chlapa umi pri hadce dostat do stavu, kdy neni sam sebou. Sam od sebe to nedela, takze kdyz se zamysli nad sebou a nad svym pristupem, tak k tomu nemusi vubec dojit.

A ty si upadl na hlavu, ne?

Samozřejmě že oběti násilí mají pocit jaký je ten jejich skvělý a vše bylo dokonalé, protože tak trošku si potřebují realitu malovat na růžovo.

Bavíme se o člověku, který skopal ženskou s miminem a ona ho ještě omlouvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3506
31.10.19 06:40

Švagrová se švagrem se hádají dost a už taky došlo na facku z jeho strany. Jsem proti násilí, ale to jsem mu fandila. Je to strašnej kliďas, ona zase strašná hysterka. Měl popito a ona se začala navážet do jeho mrtvých rodičů. 8o No švagr nám to pak říkal a styděl se strašně, ale jsou spolu dál. Nemělo by se to stát nikdy, ale jsou i polehčující okolnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 07:10

No pises, ze jsi rapl, v jakem smeru? Neobhajuji nasili, ale taky chapu, ze ulitnou nervy, kdyz jsou lidi ve stresu, unaveni a druhy do nich jede.. Muj kamarad, jeho partnerka k nam prisla s modrinou na rameni, ze ji dal ve vzteku pesti, poprve pry ji dal facku, toto bylo podruhe, vsichni hned, nasilnik, hned od nej, ale jednou jsem k nim sla a meli otevrene domovni dvere a hluk, ja sla, pre se bala, ze ji mlati.. A co nevidim, on sedi na gauci a rve bud uz zticha nebo se neovladnu a dej mi ty klice od toho auta at muzu kuva odjet a ona, to by se ti libilo ty svie, odjet si, jsi chlap na nic, prachy nevydelas, v posteli jsi na hono.. Mame financni problemy jen kvuli tobe, kdybych si byvala vzala Petra, jak jsem se mohla mit, ajtak, prachy vydela a co ty, furt v praci a nic, fotr jsi taky na hono, mala s tebou ani nechce sama ven a on bud uz zticha a prestan me ponizivat ty krao, cos dokazala ty, jen si stezujes, tak se vrat do prace, kdyz mas malo penez, hypoteka se sama nezaplati, vis. A naval ty klice nebo si je vezmu sam a ona tak pojd ty curku, das mi facku, jen pojd, vse si nafotim a holku uz neuvidis. Koncis ty smejde, tak pojd, delej, vlep mi ji a neco po nem mrskla, to uz jsem se odvazila zaklepat. Jako toxicky vztah z obou stran, nicmene v tomto pripade si umim predstavit, ze ho provokuje a urazi tak dlouhi, ze by ji plesknul, neobhajuji to, ale myslim, ze neni vzdy chyba hen na hedne strane a pomud to dojde tak daleko, je lepsi jit id sebe..

Nedali to, narodilo se jim extremne drazdive a placici dite, nespali, do toho on prisel o oraci a nasel jinou, ale mene placenou, ji umrela maminka, kdyz byla v 6.m a dke me, tihle vse se naakumulovalo a tou extremni unaviu a odcizenim to zacalo. On rikal, ze to zacalo hadjami, kdo je vic ko, kdo vic a ta co utraci, pak vycitky, obvinovani, prestali spolu spat a pak se uz jen hadali, prijde mi ze jim preskocilo.. Asi byste to do nich nerekli, ale jinak slusni a fajn lidi.. Sli od sebe a srovnali se.. Ale bylo to teda bourlive a tr ali to, nez se urovnali, ted spolu kvuli decku jakztakz vychazi..

• Citovat
  • Nahlásit
2183
31.10.19 07:49

Jako budoucnost to má… ovšem hodně drsnou…
A je otázkou, jestli o takovou stojíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
31.10.19 08:06

Silne s nasilim na zenach sesouhlasim!!!Ale kolikrat se chlapum nedivim, ze vlepi facku. Zensky dokazou byt neuveritelny megery a kolikrat s utokem zacinaji ony samy. A to nemluvim o ponizovani a o tom, ze po te cuni schvalne chteji dostat, aby byly za chudinky a chlap za nejvetsiho hnusaka. Necojako pise anonymni. Jedni znami, co uz znami nejsou nastesti (ja tusila ze nebude normalni, ale seznamili nas svagrovci a jim pripadali v pohode :roll: )to co ona dokazala :roll:,ja ji jednou chytla za pacesy a za pazi a snazila ji odvlect zpet do jejich pokoje, kdyz nalita lezla po ctyrech po schodech temer naha a rvala na sveho takovy hruzy, ze jsem se fakt bala, ze on vyleti.Bylo mi z te holky oprovdu zle :poblion:.A to jsem je videla naposledy, s takovyma lidma nemam potrebu se stykat, ale ukoncili jsme to vsichni s nema uz. Takze podle me, je velka otazka jak to u zakladatelky vlastne cele bylo, ale to neznamena, ze by lide spolu meli zustavat, nebo se mlatit. A nebo okamzite zahajit nejakou lecbu z obou stran a zkusit to vratit, prijit na problemy atd.Jiny reseni neni, nebo to muze zacit gradovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 10:48

@Cenarius mas pravdu - presnetakhle to nekdy bylo u nas, manzel zlaty hodny ohleduplny a ochotny clovek, pri hadce (klidne kvuli blbosti) jsem byla schopna ho vytocit do ruda (jeho vytaceni me do jiste miry i bavilo) jenze jakmile jsem presahla urcitou mez, neslo to uz zastavit, ani omlouvanim, placem - nicim. Jednou me slehl uterkou, jednou rozbil nejake drobnosti doma a jednou do me strcil. Pokazde to byla moje vina a moc dobre jsem to vedela - ze hadky zbytecne graduji. Od te doby proste pri hadce neprudim a nevytacim ho zbytecne jeste vic - misto hadek a klasickeho rvani praktikujeme spise diskuzi a vymenu nazoru, pokud to nema reseni, kazdy se nekde uklidnime a s chladnou hlavou se pozdeji znovu k problemu vratime. Bylo by dobre, kdyby zakladatelka popsala celou situaci - je snadne rict: On me shodil, on me prastil - ale co prechazelo?

• Citovat
  • Nahlásit
1735
31.10.19 12:25
@Anonymní píše:
S manželem spolu žijeme 8 let, máme roční dítě, po jehož narození začal náš vztah nabírat problémy. Neustále hádky, oba nervově v koncích z té změny, stavba domu a finanční problémy. Naše hádky začali poslední dobou gradovat, až došlo na fyzické napadení. Nejdříve kopanec, po druhé surové shození z vysoké postele a naposledy facka. Celkem tři takto velké hádky. Podotýkám, že můj muž je klidný člověk, vždy vyrovnaný. Vůbec ho nepoznávám a jsem kvůli tomu úplně na dně. Já jsem větší rapl, ale taková jsem od začátku, teď jen víc nervově labilní. Nevím co mám dělat, ráda ho mám a vím, že tohle nikdy nikomu nedokážu říct. Moje otázka zní, jak se z toho dostat, jak se znova zamilovat a jde vůbec na takové věci zapomenout? Momentálně k němu cítím vztek chci utéct a zároveň nedokážu odejít, protože bych chtěla zpátky, to co bylo dřív.

A proč ho biješ? Násilí používá jen lidský odpad :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60296
31.10.19 12:31
@Anonymní píše:
S manželem spolu žijeme 8 let, máme roční dítě, po jehož narození začal náš vztah nabírat problémy. Neustále hádky, oba nervově v koncích z té změny, stavba domu a finanční problémy. Naše hádky začali poslední dobou gradovat, až došlo na fyzické napadení. Nejdříve kopanec, po druhé surové shození z vysoké postele a naposledy facka. Celkem tři takto velké hádky. Podotýkám, že můj muž je klidný člověk, vždy vyrovnaný. Vůbec ho nepoznávám a jsem kvůli tomu úplně na dně. Já jsem větší rapl, ale taková jsem od začátku, teď jen víc nervově labilní. Nevím co mám dělat, ráda ho mám a vím, že tohle nikdy nikomu nedokážu říct. Moje otázka zní, jak se z toho dostat, jak se znova zamilovat a jde vůbec na takové věci zapomenout? Momentálně k němu cítím vztek chci utéct a zároveň nedokážu odejít, protože bych chtěla zpátky, to co bylo dřív.

no užasnou budoucnost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat