Má vztah cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 10:52
Má vztah cenu?

Jsme s přítelem přes dva roky.. máme spolu 11 měsíčního syna.
A zajímal by mě názor na náš vztah, jestli má cenu, případně kdo z nás by se měl změnit atak.
Když jsem se poznala s přítelem, hned jsem věděla, že měl vážně velký počet žen a že má dítě s bývalou.
Nevadilo mi to, naopak jsem byla ráda, že se na dítě nevykašlal a stále se o něj zajímá, nad ženami jsem mávla rukou a v té počáteční zamilovanosti jsem byla přesvědčená o tom, že mě nevymění, neužije si semnou a odkopne mě, nebo že mě nebude podvádět tak jako snad všechny za svůj život, pokud snimi byl déle, než jednu noc.(prostě ty růžové brýle)
Jenže čím dele jsme spolu tím víc mě zajímá jak to s určitými ženami měl, protože se obávám toho, že to udělá i mě, myslím si, že to nastalo i tím, že malý má 11 měsíců a vážně můžu říct, že není den, kdybych nebyla sním, moje rodina nefunguje, takže nějaké pohlídání není možné, přítel má rodiče na Slovensku, takže tam jedeme jednou měsíčně a ani tehdy nejsem bez malého, pokud nepočítám to, že si babička nebo děda malého chovají.
(Podle přítele všechno co řeším je proto, že jsem jen s malým a mám hodně času na přemýšlení tím pádem řeším blbosti a napadají mě kraviny)
On není jen můj přítel, mám ho i jako kamaráda, říkám mu fakt absolutně všechno, což ho může otravovat, ale z mého hlediska je to tak, že pokud mu povím všechno, vidí že před ním nemám tajnosti apod..(tohle jsem ale nezažívala dokud jsme se nedali dohromady, přestala jsem rozlišovat co je podstatné a není podstatné mu říct a proto mu raději říkám všechno, aby se pak nestalo, že se něco dozví a bude zbytečné zle a bůhví jaké teorie, proč jsem mu to neřekla)
Po 2 letech jsem se dozvěděla, že chvíli před tím, nez jsme se poznali jen tak prostě ojel i 50 letou ženskou, jen proto že přišla do práce jako zákaznice a na něčem se spolu zasmáli, jen to byla propustka do jejího klína…a mě to prostě vadí, přijde mi to nechutné i když vím, že to bylo před naším vztahem, ale tohle mi prostě nejde překousnout, když jemu bylo 25 let…
Mě je 19,když se na sebe nečertíme tvrdí jake jsem pro něj krásný mladý masíčko, když je nějaká mladá a má pár kilo na víc, tvrdí jak je to nechutné a jak je rád, že já jsem taková hubenoucka, hlavně i po dítěti, nemám jedinou strii, sex je stejný jako byl před otěhotněním (žádná moje nechuť, nebo tak)
Nebo když je jeho kolegyni 36,tak mi řekne, že panebože vždyť je stará, i když na ten vek nevypadá. A já mám pocit, že jsou to jen kecy, aby mě uchlacholil, když nemel problém ve 25 ojet 50 letou, která možná nevypadala, ale z principu co mi vždy tvrdi nechapu, jak se mu tedy mohl vůbec postavit. Proto žárlím, podezíram ho, když něco nesedí nebo se mi nelíbí, protože prostě nechci být za blbku, která mu věří, miluje ho, brání si ho, je mu věrná, stará se o naše dítě a on mezi tím mě bude podvádět? O to nestojím
Je normální pokud na sebe lidi žárlí..nebo mají strach…
Jenže já ho musím mít ne jen z pěkných holek, ale ze všech.
Mladé, staré, hubené, tlusté, bílé, žluté, černé(neberte to rasisticky) všechno to si on zkusil, ať už znal tu holku dele, nebo 5 minut někde v klubu, ojel ji klidně i na nějakých pochcanych záchodech(jak mi sám řekl),klidně mi řekne že a co? Tak byla škaredá, ale snažila se, tak se mi postavil a bylo…
Další věc je ta, že jeho bývalá je pěkná svně, využívá ho, namlouvá malé věci jako že ji nemá rád (protože ji do teď štve, že se na ni vykašlal a myslim, že když se dozvěděla o malém tak dostala skoro infarkt..)
On si to však nechává líbit a skáče jak ona piska a mě to vadí, namísto toho aby ji řekl dost, nebude to už takhle tak se zastává ji a my se na tom hádáme…
Neuvědomuje si totiz, že kvůli ní riskuje, že přijde o nás, pokud se to už konečně nezmění…
Nejlepší je, že když se rozešli, dělala naschvály, dokonce jeho mámu tahala na soud, protože měla jeho máma zájem brát si malou a vydat se sní i jinak, než jen když přítel bude na Slovensku…na to ale všichni už zapomneli a stále poslouchám, jak je slečna dokonalá, co za školu si ještě nebude dělat, jaká je chudinka, že nemůže se svojí bomba školou najít práci a musí teď pracovat jako prodavačka, že kde spolu chrapali, když byli spolu, protože bydleli u rodičů a tak…no ale kdo to odnasi,? Jen náš vztah…
Doted je mi vycitano, že když jsme spolu začali(bylo mi čerstvé 17),tak že jsem nepracovala…přitom ne na dlouhou potom, jsem otěhotněla, ale je mi to předhazováno stále, dokonce i teď mi kvůli tomu tvrdí, že stejně v životě pracovat nebudu, protože jsem k ničemu a nic neumím…
Na druhou stranu když mu reknu, že bych šla do práce, tak se mu to taky nelíbí, protože tvrdí, že je malý ještě maly a nechce abychom ho někam strkali.
Na úkor toho mám pocit, že si ani nemůžu dovolit říct, že jsem unavená, protože by mi řekl, že no alespoň něco delas, když jsi se předtím flakala.
Ale já nemám na to chodit spát sním ve 2,3 ráno a v 6 začít fungovat se synem.
Ale problém je hlavně to, že už několikrát mi udělal to, že na místo aby přišel domů, šel chlastat, dokonce jsem zjistila že byl v bordelech (kde teď dva dny zpět údajně nebyl, ale jen jako super kamarád doprovodil jiného blbouna, který tam šel a ten muj šel domů)
Nevím jestli mu mám věřit, a toto chování se mi fakt nelíbí, protože jako hloupá čekám až přijde domů, tím že mám doma malé dítě ho nemůžu nahánět po Praze a musím doma čekat v nervech kde je(ještě jsem tak hloupá, že mám o něj strach)
A přijde třeba ve 4 ráno a nezajem, že už ani potom nejdu klidně spát, protože ještě já ho hlídám, aby se náhodou neudusil zvratkama…
Když se na něj za to zlobím, řekne mi, že si zato můžu sama…přijde vám normální a vyrovnané, aby toto dělal zato, že žárlím pokud vím to co vím, nebo se nepohodne kvůli bývalé (řeším ji proto, že sním zameta a já jako jeho partnerka a matka jeho syna přece nebudu držet hubu a krok a jen tomu přihlížet ne? )
A nebo prostě celkově kvůli kravine a on zato udělá tohle a nikdy se prostě neomluví, ještě to haza na mě?
Toto bych chápala tehdy, pokud bych já chodila pít, nebo se mu někde kur
ila)
Jenže já bych tohle v životě neudělala, jsem mu věrná, vždy kdyz jdu do obchodu mu nakoupím všelijaké kraviny co má rad, v rámci svých možností s mateřskou mu vždy koupím něco, co není za pár korun,(malému samozřejmě koupím vše co potřebuje i nepotřebuje, hlavně prostě aby měl) a já i kdybych měla jíst rohlíky, tak mu vždy koupím něco hodnotnejsiho, sexuální život je v pořádku, nejsem vůči němu frigidní ani nic podobného, po dítěti se to klidně může stát.
Ale to rozhodně není náš případ, připravím i romantický večer atak.
Prostě se o něj bojím, nebo mám na něco jiný názor než on, nepohodneme se kvůli tomu…tak je normální, aby on reagoval takto?!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Závislačka 2730 příspěvků 12.08.19 11:03

…aneb když děti mají děti. Škoda, že jste oba nestihli dospět, než jste si udělali dítě. Mohli jste si užívat, cestovat, pracovat na své kariéře a hlavně neřešit blbosti. Pardon.

Karleon
Kelišová 5792 příspěvků 12.08.19 11:22

Neváží si tě stejně jako si nevážíš ty sebe.

Lainaire8
Závislačka 2940 příspěvků 5 inzerátů 12.08.19 11:23

No je ještě docela mladej. Ta první část je, jak kdybys psala o mým muži. Ale já ho poznala když mu bylo už 37, takže se fakt hodně rychle zklidnil :lol: :nevim: ale jak popisuješ, jeho minulost plná žen, který většinou ani neznal, mladý, starý… Teď mi taky tvrdí o každý ženský nad 30, že je stará vrána a co by s takovou dělal?? :lol: (jsem od něj mladší o 15let). Že se mu nelíbí tlustý baby a tetování, přitom vím že chrapal s holkou, co byla potetovana od hlavy k patě a měla snad 100kg. O většině mluvil jako o pitomych blbkach, ale že za nima vždy šel pro sex, to bylo v pořádku. Takže když takhle mluví o jakýkoli kolegyni v práci, že je hnusná nebo blbá nebo tak, myslím si svoje. O bordelech mluví taky negativně, ale jeho kamarád tam třeba chodí a to mu nevadí.. a stejně by mi nepriznal, jestli tam někdy byl nebo ne :lol: i když proč, vždycky se ozval nějaký tý blbce nebo šel někam k baru, na diskotéku a tam mu nějaká dala i bez placení, že :mrgreen: Prostě to ber s rezervou, když bude chtít podvest, udělá to prostě s kýmkoli, jak jednou jeden moudrý muž řekl - díra jako díra :nevim: :lol:

Takže buď mu věříš, nebo ne :nevim: sama poznáš jak se chová atd.

My už jsme spolu pár let, máme tři děti, dům, už je mu přes 40 a fakt můžu říct, že se změnil o 360 stupňů. Jsme pro něj na prvním místě a bez nás chodí snad jen do práce :lol: a děti, ty zbožňuje snad víc než mě, dřímal v něm prostě tatínek odjakživa, jen ho probudit :lol:

Uživatel je onlinenakreslenypanacek
Kecalka 148 příspěvků 12.08.19 11:36

Ahoj,

nebudu to číst celé, protože mi stačí, že jsem to dočetla k tomu, že ti vyčítá, žes nepracovala/že nikdy pracovat nebudeš a nic neumíš a když dáš najevo záměr jít do práce, tak řekne, že ne… Je mi tě líto. Asi je to způsobeno prostě tím, že pocházíš z nefunkční rodiny. Otázkou je, kdy přijde světlo, které tě vysvobodí z temna…

Uživatel je onlinenakreslenypanacek
Kecalka 148 příspěvků 12.08.19 11:39
@Lainaire8 píše:
No je ještě docela mladej. Ta první část je, jak kdybys psala o mým muži. Ale já ho poznala když mu bylo už 37, takže se fakt hodně rychle zklidnil :lol: :nevim: ale jak popisuješ, jeho minulost plná žen, který většinou ani neznal, mladý, starý… Teď mi taky tvrdí o každý ženský nad 30, že je stará vrána a co by s takovou dělal?? :lol: (jsem od něj mladší o 15let). Že se mu nelíbí tlustý baby a tetování, přitom vím že chrapal s holkou, co byla potetovana od hlavy k patě a měla snad 100kg. O většině mluvil jako o pitomych blbkach, ale že za nima vždy šel pro sex, to bylo v pořádku. Takže když takhle mluví o jakýkoli kolegyni v práci, že je hnusná nebo blbá nebo tak, myslím si svoje. O bordelech mluví taky negativně, ale jeho kamarád tam třeba chodí a to mu nevadí.. a stejně by mi nepriznal, jestli tam někdy byl nebo ne :lol: i když proč, vždycky se ozval nějaký tý blbce nebo šel někam k baru, na diskotéku a tam mu nějaká dala i bez placení, že :mrgreen: Prostě to ber s rezervou, když bude chtít podvest, udělá to prostě s kýmkoli, jak jednou jeden moudrý muž řekl - díra jako díra :nevim: :lol:

Takže buď mu věříš, nebo ne :nevim: sama poznáš jak se chová atd.

My už jsme spolu pár let, máme tři děti, dům, už je mu přes 40 a fakt můžu říct, že se změnil o 360 stupňů. Jsme pro něj na prvním místě a bez nás chodí snad jen do práce :lol: a děti, ty zbožňuje snad víc než mě, dřímal v něm prostě tatínek odjakživa, jen ho probudit :lol:

Tvl, takový plácal, ten tvůj… :mrgreen:

Ketris
Extra třída :D 10071 příspěvků 3 inzeráty 12.08.19 11:40

Chybi vam pokora.. uz z toho co pises, tak si myslim, ze to bude treba trvat jeste 2-3 roky a pak stejne konec :nevim:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 12.08.19 12:07
@sediza píše: …aneb když děti mají děti. Škoda, že jste oba nestihli dospět, než jste si udělali dítě. Mohli jste si užívat, cestovat, pracovat na své kariéře a hlavně neřešit blbosti. Pardon.

Přesně..hlavné ten pán je materiál..

zoidberg
Extra třída :D 13372 příspěvků 12.08.19 12:29

„Podle přítele všechno co řeším je proto, že jsem jen s malým a mám hodně času na přemýšlení tím pádem řeším blbosti a napadají mě kraviny“
Tak v tomhle přítel rozhodně nelhal :mrgreen:
Dva roky spolu a jedenáctiměsíční syn :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 13:32

Co například je kravina?
Koukat se skrz prsty na to, že má někdo dítě po půl roce?
No tak má, alespoň bylo chtěné.
Jsou lidé, kteří si dítě dělají ještě dříve, nebo ho nechtějí, pohodí ho někde do popelnice, nebo kolik je dětí z jedné blbé noci? Raději dítě po půl roce co je chtěné a má milující rodiče ať už spolu budou nebo ne a má všechno co je důležité, méně důležité a nedůležité jen proto, aby se měl prostě co nejlépe.
Nebo je lepší udělat si dítě po X letech a pak ho týrat? Řekla bych, že rozhodně ne ;)
A k příspěvku prvnímu…mě to jako kraviny nepřipadají..tím pádem dítě má dítě? No jestli je to na mě myslím si, že porodit dítě v 18ti letech není žádná hrůza. Má to i svá pozitiva a užívat si? Super užívat si tak, že chodit se opíjet apod?
Mě tohle nikdy nelákalo, lákalo mě mít partnera, dítě, svatba, dloooouhe manželství atd…(ano, v poměru dnešní doby si přijdu jak kdybych se narodila v dobe me prababičky, dneska nad tímhle moc mladých takto nepřemýšlí)
Cestovat se dá i s dětmi, nebo někdo pohlídá a dá se udělat soukromí. Pro mě je dítě mnohem víc, než volnost a dělání si co chci, kdy chci… Já bych zase nemohla toto začít řešit třeba až po 30,35ce
A nikde není napsano, že kariéra se nemůže budovat od doby co dítě bude větší…
Podle mě je naopak lepší se v mladém věku starat o prcka, přece jen je v tom člověk i energičtější a potom az prcek začne chodit do školky atak, tak já si mohu začít tvořit nějaké pracovní postavení.
Já zatím vidím jen ženy, které to měly přesně tak, že první kariéra nevím jaká super, pomalu zapomněly na dítě a když ho na poslední chvíli udělaly, už si ani omylem nemohly dovolit dělat znovu kariéru nebo mely velký problém vrátit se do toho, co delaly před mateřstvím.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9872 příspěvků 12.08.19 13:40

Vezmi si příklad z jeho bývalky, dodělej si školu, když už dřepíš doma na mateřské, a pak z něj udělej taky bývalýho. Tvoje vyjadřování o padesátiletých ženách radši nebudu komentovat. Mládí není zásluha děvenko, to je jen dočasný stav ;)

Terisos
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 12.08.19 13:58

Jasně, každá stará třicetiletá matka svoje děti týrá, bo je měla pozdě a nemá na ně energii :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 14:04
@Anonymní píše:
Co například je kravina?
Koukat se skrz prsty na to, že má někdo dítě po půl roce?
No tak má, alespoň bylo chtěné.
Jsou lidé, kteří si dítě dělají ještě dříve, nebo ho nechtějí, pohodí ho někde do popelnice, nebo kolik je dětí z jedné blbé noci? Raději dítě po půl roce co je chtěné a má milující rodiče ať už spolu budou nebo ne a má všechno co je důležité, méně důležité a nedůležité jen proto, aby se měl prostě co nejlépe.
Nebo je lepší udělat si dítě po X letech a pak ho týrat? Řekla bych, že rozhodně ne ;)
A k příspěvku prvnímu…mě to jako kraviny nepřipadají..tím pádem dítě má dítě? No jestli je to na mě myslím si, že porodit dítě v 18ti letech není žádná hrůza. Má to i svá pozitiva a užívat si? Super užívat si tak, že chodit se opíjet apod?
Mě tohle nikdy nelákalo, lákalo mě mít partnera, dítě, svatba, dloooouhe manželství atd…(ano, v poměru dnešní doby si přijdu jak kdybych se narodila v dobe me prababičky, dneska nad tímhle moc mladých takto nepřemýšlí)
Cestovat se dá i s dětmi, nebo někdo pohlídá a dá se udělat soukromí. Pro mě je dítě mnohem víc, než volnost a dělání si co chci, kdy chci… Já bych zase nemohla toto začít řešit třeba až po 30,35ce
A nikde není napsano, že kariéra se nemůže budovat od doby co dítě bude větší…
Podle mě je naopak lepší se v mladém věku starat o prcka, přece jen je v tom člověk i energičtější a potom az prcek začne chodit do školky atak, tak já si mohu začít tvořit nějaké pracovní postavení.
Já zatím vidím jen ženy, které to měly přesně tak, že první kariéra nevím jaká super, pomalu zapomněly na dítě a když ho na poslední chvíli udělaly, už si ani omylem nemohly dovolit dělat znovu kariéru nebo mely velký problém vrátit se do toho, co delaly před mateřstvím.

Máma se základkou, táta kujevník, který ojel cokoliv a ve svém věku už má druhou „rodinu“. To je ten pravej čupr základ pro šťastné dětství a zářnou budoucnost. To přece nějaká zajištěná třicítka se stabilním dlouholetým vztahem, zázemím atd. nemůže děcku nikdy nabídnout.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 12.08.19 14:14
@Anonymní píše: …A nikde není napsano, že kariéra se nemůže budovat od doby co dítě bude větší…
Podle mě je naopak lepší se v mladém věku starat o prcka, přece jen je v tom člověk i energičtější a potom az prcek začne chodit do školky atak, tak já si mohu začít tvořit nějaké pracovní postavení…

Tak to samozřejmě dost záleží na tom, o jaké kariéře mluvíš. :)
Mimochodem, jaké máš vzdělání, s jakou kariérou do budoucna počítáš? :think:

bětee
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 12.08.19 15:00
@zu.syk píše:
Tak to samozřejmě dost záleží na tom, o jaké kariéře mluvíš. :)
Mimochodem,jaké máš vzdělání, s jakou kariérou do budoucna počítáš?**** :think:

přesně to by mně taky zajímalo. Co budeš jednou dělat? Nebo co by si chtěla dělat abys nemusela poslouchat taky tý keci o prodavačkách a holkách co nic neumějí?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama