Má vztah přes internet nějaký smysl?

Anonymní
24.4.21 22:37

Má vztah přes internet nějaký smysl?

Dobrý večer všichni.
Předem se omlouvám jestli má otázka sem nepatří, ale nevím kde se ptát. :(
Mám takový problém ve vztahu s mou přítelkyní. A možná právě ženy mi mohou pomoci, nebo říct svůj názor.
Moje přítelkyně je Vietnamka, a já jsem napůl Vietnamec, protože můj táta je Vietnamec a máma je Češka. S mou přítelkyní jsme se seznámili na jedné Vietnamské seznamce, ona pochází z USA. A náš vztah udržujeme už přes 3 roky jen přes internet. Měli jsme naplánováno že se konečně sejdeme, ale kvůli Coronaviru to nevyšlo. Na začátku celé dva roky, mi říkala jak moc mě miluje, a jak moc jsem jí chyběl atd. Nedávno ji zemřela máma a tak jsem se snažil ji hodně podporovat, psal jsem ji každou volnou minutu, vždy jsem si pro ni vyhrazoval čas. ale teď po pár dnech je na mě jako kus ledu. Sice mi říká že jsem její budoucí manžel, ale už to není jako dřív. A když se jí zeptám co je za problém, tak mi odpoví buď že nemám mít blbý otázky a nebo že se ptám jako malý dítě, a nebo taky vůbec neodpoví. I někdy říká jak je krásná a že musela spolknout svou hrdost aby mohla randit se mnou, až mě to někdy trochu uráží. A dnes mi řekla že se cítí se mnou dobře. Mám pocit že se z tohoto vztahu stalo jen přátelství.
Budu rád za každou radu nebo názor. Opravdu velice nerad bych ztratil svou první přítelkyni se kterou už jsem dlouho a investoval jsem do našeho vztahu hodně časů i trochu svého zdraví. (mám na mysli psychického zdraví :zed: )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5172
24.4.21 23:19

Za ty 3 roky jste se nikdy neviděli naživo?
Ne, nemá to smysl.
Realita je totiž úplně jiná.
A nekomentuju to, že ti řekla, že je na tebe moc krásná. Vím, že mi nevěříš, ale takovou holku bys fakt nechtěl, tohle o ní vypovídá dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
24.4.21 23:22

Něco podobného jsem zažil, když mi bylo 14. Přes rok jsme se strašně moc milovali s jednou holkou přes internet. Pak jsme se sešli ve skutečnosti, dali si dáreček na památku a pak se už nikdy neviděli 8o Záleží, kolik je vám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
32
24.4.21 23:35

Neřeknu, kdyby jste spolu chodili pár měsíců a měli jste se potkat a nevyšlo to a měli nějaké reálné možnosti se pravidelně stýkávat. Např. Jste bydleli oba ve stejné zemi. Ale 3 roky a na jiném světadíle?

ALE

Reálně ji vůbec neznáš, nevíš, jak se chová ve skutečnosti, jaká je, nevíš, jestli mezi vámi vůbec funguje chemie, dokonce může mít přítele a ty o tom nemusíš vědět, jsi jen zakoukaný do představy, která už ani není růžová. Právě, že protože jsi investoval tolik času, tak by ses na to měl už vykašlat, abys ho neztratil ještě víc.

Dále, ta holka o tobě moc vysoké mínění nemá, když ti řekne, že je na tebe moc krásná. Ach jo :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
24.4.21 23:52

Já mám taky vztah přes internet, takže moc dobře vím, co prožíváš a mně to, co popisuješ, zní tak, jako kdyby ona tam na druhé straně potkala něco (nebo někoho) pro ni lepšího, než jsi pro ni s prominutím ty. Přijde mi, že někoho třeba potkala a řekla si - no, to je chlap pro mě…a začala tebou opovrhovat. Protože toto - „A když se jí zeptám co je za problém, tak mi odpoví buď že nemám mít blbý otázky a nebo že se ptám jako malý dítě, a nebo taky vůbec neodpoví.“ a toto: „I někdy říká jak je krásná a že musela spolknout svou hrdost aby mohla randit se mnou.“ si neříkají partneři ani v offline vztahu. A to, že ti řekla, že se s tebou cítí dobře, to mi přijde, jako že si tě nechce rozházet. Podle mě bys teď měl udělat něco, aby ona si uvědomila, že to, co potkala tam u nich není lepší než ty. Například mluv o vaší společné budoucnosti. A pak můžete společně začít konat. :) Například, pokud víte, že se v budoucnu vezmete, tak jí nějakým kreativním způsobem můžeš požádat o ruku. Nebo se shodnout na tom, ve kterém státě chcete bydlet a začít organizovat bydlení. On ten vztah bude pak úplně jinak vypadat, když spolu budete vybírat prstýnek (online je to dobrodružnější), nebo když společně budete vybírat kachličky do kuchyně atp. Ona se pak upne na tu myšlenku vaší společné budoucnosti a přestane myslet na to nové, co ji potkalo tam a o čem ty nevíš. :) (Pokud teda hádám správně).

Druhá varianta, která mě napadá je, že přestala věřit, že se někdy vůbec uvidíte. Mohl by ses jí zkusit zeptat, jak si představuje vaše první setkání. Co budete dělat, kde budete atd. Uvidíš, jak ti odpoví. Z její reakce to můžeš poznat.

Ale smekám před váma klobouk, že jste to bez sebe vydrželi tak dlouho. My jsme se s mým přítelem viděli poprvé po roce a půl vztahu.

Ale doufám, že to nebude ani jedna z mých variant, a že má třeba jenom špatnou náladu. Držím vám palce. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 02:03

@HeyBim
Mě je 21 let a jí je 30 let.

• Citovat
  • Nahlásit
5034
25.4.21 02:49
@Anonymní píše:
Dobrý večer všichni.
Mám takový problém ve vztahu s mou přítelkyní. A možná právě ženy mi mohou pomoci, nebo říct svůj názor.
Moje přítelkyně je Vietnamka, a já jsem napůl Vietnamec, protože můj táta je Vietnamec a máma je Češka. S mou přítelkyní jsme se seznámili na jedné Vietnamské seznamce, ona pochází z USA. A náš vztah udržujeme už přes 3 roky jen přes internet. Měli jsme naplánováno že se konečně sejdeme, ale kvůli Coronaviru to nevyšlo. Na začátku celé dva roky, mi říkala jak moc mě miluje, a jak moc jsem jí chyběl atd. Nedávno ji zemřela máma a tak jsem se snažil ji hodně podporovat, psal jsem ji každou volnou minutu, vždy jsem si pro ni vyhrazoval čas. ale teď po pár dnech je na mě jako kus ledu. Sice mi říká že jsem její budoucí manžel, ale už to není jako dřív. A když se jí zeptám co je za problém, tak mi odpoví buď že nemám mít blbý otázky a nebo že se ptám jako malý dítě, a nebo taky vůbec neodpoví. I někdy říká jak je krásná a že musela spolknout svou hrdost aby mohla randit se mnou, až mě to někdy trochu uráží. A dnes mi řekla že se cítí se mnou dobře. Mám pocit že se z tohoto vztahu stalo jen přátelství.
Budu rád za každou radu nebo názor. Opravdu velice nerad bych ztratil svou první přítelkyni se kterou už jsem dlouho a investoval jsem do našeho vztahu hodně časů i trochu svého zdraví. (mám na mysli psychického zdraví :zed: )

Ma smysl koukat na rizek s bramborovym salatem na obrazku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
25.4.21 02:52
@Anonymní píše:
Dobrý večer všichni.
Budu rád za každou radu nebo názor. Opravdu velice nerad bych ztratil svou první přítelkyni se kterou už jsem dlouho a investoval jsem do našeho vztahu hodně časů i trochu svého zdraví. (mám na mysli psychického zdraví :zed: )

Nemyslel jsem si, ze vietnamska komunita je rasisticka! Co to je vietnamska seznamka?! Tam nemuze nevietnamec? Co kdyz se tam chce seznamit evropan nebo cernoch? A pak ze evropani jsou rasisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6424
25.4.21 08:40
@Pavlik Morozov píše:
Nemyslel jsem si, ze vietnamska komunita je rasisticka! Co to je vietnamska seznamka?! Tam nemuze nevietnamec? Co kdyz se tam chce seznamit evropan nebo cernoch? A pak ze evropani jsou rasisti.

Ty máš vzácný dar vidět problém tam, kde není. Prostě je to vietnamská seznamka, jako je křesťanská seznamka nebo seznamka pro lidi dle koníčků, boha :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6424
25.4.21 08:40

Zakladateli, není to vztah, jen si píšete a myslím, že z těch písmenek sis ji hodně zidealizoval. Koukej kolem sebe, jsi mladý kluk, vše tě čeká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8272
25.4.21 08:45

Da se rikat partnersky vztah necemu, co je zalozeno predevsim na vlastnich predstavach o tom druhem? Nemyslim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
25.4.21 09:29
@Anonymní píše:
Dobrý večer všichni.

Tomuhle já neříkám vztah a tuto slečnu bych nepojmenovávala jako přítelkyně, říkala bych jí dopisovatelka, korespondentka. ;)

i

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1174
25.4.21 10:04

Nech si ji jako fantazijní slečnu. Neznáte se. Miluješ pouze svou představu o ní. Jsi mladý, tak je škoda se blokovat nějakou virtuální osobou, když můžeš mít reálný fyzický vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
25.4.21 11:55
@Kfětoslava píše:
Ty máš vzácný dar vidět problém tam, kde není. Prostě je to vietnamská seznamka, jako je křesťanská seznamka nebo seznamka pro lidi dle koníčků, boha :zed:

Proc by mela byt rozclenena podle rasy, puvodu? Tohle je rasismus!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6424
25.4.21 13:14
@Pavlik Morozov píše:
Proc by mela byt rozclenena podle rasy, puvodu? Tohle je rasismus!

Klídek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat