Reklama

Má z tohoto šanci něco vzejít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:33
Má z tohoto šanci něco vzejít?

Ahoj, jdu si pro názor, náhled. Přes internet jsem se seznámila s moc fajn klukem, je to 14 dní. Naše setkání proběhlo ze začátku týdne, byly jsme spolu skoro 4 hodiny, během čehož už nadhazoval, kam bychom mohli zajít příště, bylo to fajn, od té doby jsme se neviděli, já byla pak zaneprázdněná a on pak odjel na dovolenou. Co cca 3 dny jsme si vyměnili pár zpráv, vždy se ozve on, já odpovídám, nedělám drahoty, ale první nepíšu, mám strach, abych nebyla moc iniciativní. Tenhle týden bychom se měly opět vidět, jen nevím přesně kdy, ještě se nevyjádřil. Vím, že bych to měla brát, jak to leží a běží, jenže mi to nějak nejde. Vůbec nevím, jestli to je na dobré cestě, za poslední dobu mě pár chlapíků vypeklo a já jsme dost opatrná, ještě s přihlédnutím k tomu, že ho vůbec neznám a nevím, co přesně vlastně hledá a jestli takových slečen nemá „rozjednaných víc“…je hezkej, chytrej, prostě adept na to, abych mu brzo emočně podlehla, z čehož mám strach, nerada bych se zase z někoho léčila. Mám pocit, že reaguje - dobrý, ale že zas tak hyn z toho není…anebo to hrotím?

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 12.08.18 22:38

Já bych řekla, že se to nedá takhle hodnotit. Počkej, až se zas uvidíte ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 18960 příspěvků 12.08.18 22:38

Viděli jste se jednou, narovinu bych stanovila další rande a pokud bude blbé nebo nebude vůbec, tak je to jasné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:40

První měsíc si v sobě vytvoř pomyslnou zeď a nepočítej s ním. Nech ho, ať se snaží a vůbec dopředu neřeš, kdy se uvidíte a co bude. Buď tajemná, nesděluj mu detailně, co děláš, kde jsi a ani nic moc o sobě. Nech ho, ať se ti nejdřív on sám pomalu představí a on má tu iniciativu tě poznat. Neplánuj si s ním v hlavě společný život ani nic podobného, prosím tě! Ale hlavně buď záhadná a tajemná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:45
@Anonymní píše:
První měsíc si v sobě vytvoř pomyslnou zeď a nepočítej s ním. Nech ho, ať se snaží a vůbec dopředu neřeš, kdy se uvidíte a co bude. Buď tajemná, nesděluj mu detailně, co děláš, kde jsi a ani nic moc o sobě. Nech ho, ať se ti nejdřív on sám pomalu představí a on má tu iniciativu tě poznat. Neplánuj si s ním v hlavě společný život ani nic podobného, prosím tě! Ale hlavně buď záhadná a tajemná.

Jasně jasně, takovou stategii jsem se rozhodla následovat, proto říkám, nepíšu první, nevyvolávám setkání, ale reaguji, zas nechci hrát nějaké hry, ale spíš si udržet onen odstup. O sobě řeknu, co dělám, pouze jsem-li tázána a opravdu se zatím nevidím, jak se s ním vodím za ruku, na to jsem už poučená ažaž:) pouze řeším ten emoční nesoulad uvnitř mě, který se dostaví, to člověk pozná.
 z.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:54

Teď nechápu ten emoční nesoulad… Když si zanecháš několik týdnů odstup, tak ho poznáš a poznáš, o co mu jde. Když to bude negativní, tak nebudeš na dně, protože se mu do té doby nepoddáš. Buď veselá, nadšená, energická ať on je na tobě závislý a totálně se zamiluje a bude tě vyhledávat neustále.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:57
@Anonymní píše:
Teď nechápu ten emoční nesoulad… Když si zanecháš několik týdnů odstup, tak ho poznáš a poznáš, o co mu jde. Když to bude negativní, tak nebudeš na dně, protože se mu do té doby nepoddáš. Buď veselá, nadšená, energická ať on je na tobě závislý a totálně se zamiluje a bude tě vyhledávat neustále.

To mělo znamenat, že pocit zamilovanosti se u mně projevuje velice brzy a dost s ejím nechám smýknout, i když navrch to ustojím.
Takže myslíš, že zatím mám strategii dobrou?:) z.

dd2
Stálice 59 příspěvků 12.08.18 23:31

Hele uvidíš, zůstaň v klidu, jestli nadhazoval kam půjdete a tenhle týden se ozve, jestli někam nezajdete, tak je to ok. Jenom si musíš počkat až napíše. A jestli sám uz Ti po schůzce párkrát napsal, tak si myslím, že je to dobrý průběh. A když to nevyjde, tak to prostě přežiješ a dostaneš se z toho. Přežila jsi chlapi, co Tě zklamali, bylo Ti to líto, ale jsi tu pořád živá a zdravá a schopná se seznámit. Ale chápu takový ty pocity, jak to bude dál, ale zároveň být nohama na zemi a nepřemýšlet bůh ví čem. Uklidňovala jsem se při stejné situaci, co jsi teď ty myšlenkou: Bylo to fajn. nic dramatického se neděje, takže klídek, nějak to dopadne ;)

Jaryn2
Nováček 6 příspěvků 12.08.18 23:51

Myslím, že pomyslna zeď je blbost. Semele tě to tak, jako tak. Pokud budeš chodit na rande. A nenapsat občas první, taky není úplný ideal. Ale na to jste moc v začátku. Je to jen můj názor.

Nickless
Povídálka 18 příspěvků 13.08.18 01:06

Souhlasím s Jaryn2. Jednou jsme se o tom s přítelem bavili a bylo to celkem úsměvný. Nějaký drahoty nebo čekat než anpíše on mi přijde blbost. Vem si to z tvýho pohledu tebe štve že ti nepíše a třeba to dělá právě proto že čeká než se mu ozveš ty, chce vidět i nějakej zájem od tebe. Neříkám, že mu máš třeba psát ihned jak se probudíš, ale když už je třeba večer a ještě jste si nenapsali, tak proč nenapsat „jak ses dneska měl?“ ukázat nějakej zájem. Jsou holky co odepisujou jenom ze slušnosti a pak po nějaký době z nich vypadne že nikdy neměly zájem, jen jim přišlo blbý odmítnout nebo neodepsat a když pak kluk nějakou takovou potká, tak u tý další chce vidět nějakou iniciativu taky. Setkání klidně nech jenom na něm, ale z hlediska toho psaní.. Ono jasně ten kluk třeba ty 2 dny čeká než se mu ozveš sama a když o tebe má zájem tak se pak už prostě ozve sám, ale může se stát, že ho to po nějaký době přestane bavit být pořád tím iniciátorem. Jak by ses cítila v jeho kůži? Vždycky bys musela napsat ty abyste si psali, ty navrhnout abyste se viděli, ty se na něco zeptat a on by jen odpovídal a odepisoval? Zkrátka jednoduše netlač na pilu, ale zase to nenechávej celý na něm.

Jinak si myslím, že je to na dobrý cestě a když mu třeba 1× napíšeš ty sama od sebe, tak se ti najednou třeba začne sám každý den ozývat, uvidí že máš taky zájem.

Jaryn2
Nováček 6 příspěvků 13.08.18 01:21

Taky bych s toho nebyl nadšený 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama