Má zájem nebo nemá? Realita X net

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 19:42
Má zájem nebo nemá?RealitaXnet

Prosím o anonym, je tady hodně známých.
Dobrý den,
v práci se vidivam s mužem s kterým, když se potkáme z dálky trochu tak se pozdravime, usmívame se na sebe, mrkáme. Zacal s tím on, já to opětuji, protože se mi líbí.
Než s tím začal viděl mě na internetu.
Přišel si pracovně pro dokumenty, chtěl se asi nějak zapovidat, ale hned měl za zády šéfa, že od něj něco potřebuje.
Tak jsem ho navštívila na profilu, ve kterým vidi kdo ho navštivil. On mě navštívil taky a to bylo všechno. Nenapsal, nic neudělal. Tak jsem si řekl, hm nemá zájem a už jsem to tak nějak hodila za hlavu s tím, že už se jen usměju pozdravim a to bude vše.
Dnes jsme se z dálky opět viděli a já mu ani nevěnovala pozornost.On se zastavil díval se na mě dokud jsem se na něj nepodívala usmíval se na mě, rozmáchl rukama a kyvnul na me stylem „co je“? 8o :) Tak jsem se usmála a pozdravíla. Jak šel z práce domů tak se na mě díval, usmíval a pozdravil.
Já to nechápu, na netu se jen podiva a v realitě se chová jinak. :think:
Otázka zní: jak to vidíte?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 19:45

Z me zkušenosti - chlap kdyz chce, tak tu odvahu sebere a ženu nekam pozve apod
Podle me zájem nema, respektive na tvém míste bych to neřešila…

Uživatel je onlineMP Krista
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 05.08.19 19:45

Proboha, kolik je vám let? Patnáct???

mary.27
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 05.08.19 19:46
@Anonymní píše:
Prosím o anonym, je tady hodně známých.
Dobrý den,
v práci se vidivam s mužem s kterým, když se potkáme z dálky trochu tak se pozdravime, usmívame se na sebe, mrkáme. Zacal s tím on, já to opětuji, protože se mi líbí.
Než s tím začal viděl mě na internetu.
Přišel si pracovně pro dokumenty, chtěl se asi nějak zapovidat, ale hned měl za zády šéfa, že od něj něco potřebuje.
Tak jsem ho navštívila na profilu, ve kterým vidi kdo ho navštivil. On mě navštívil taky a to bylo všechno. Nenapsal, nic neudělal. Tak jsem si řekl, hm nemá zájem a už jsem to tak nějak hodila za hlavu s tím, že už se jen usměju pozdravim a to bude vše.
Dnes jsme se z dálky opět viděli a já mu ani nevěnovala pozornost.On se zastavil díval se na mě dokud jsem se na něj nepodívala usmíval se na mě, rozmáchl rukama a kyvnul na me stylem „co je“? 8o :) Tak jsem se usmála a pozdravíla. Jak šel z práce domů tak se na mě díval, usmíval a pozdravil.
Já to nechápu, na netu se jen podiva a v realitě se chová jinak. :think:
Otázka zní: jak to vidíte?

Flirtuje…a to mu k životu stačí ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:00

Takže nemá zájem.

Filzefina
Kecalka 291 příspěvků 05.08.19 20:04

Ja tohle asi v zivote nepochopim… kolik vam probuh je? Kdyz bude mit zajem, da ti to najevo, nekam te pozve atd… treba jen flirtuje a je zadany a nic neocekava…

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 05.08.19 20:05
@Anonymní píše:
Takže nemá zájem.

Treba se jeste nerozhoupal. A vubec, ze se nekdo mrkne na profil, neznamena ze musi napsat zpravu prece.Mu napis prvni :mrgreen:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:08

Na profilu má, že je nezadany.
Ne, pokud má zájem, tak ať on si zamnou přijde mě pozvat na kafe nebo napíše.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:11

Nepis mu první…akorat se shodiš..uz tu byl mockrát odkaz na film “ Až tak moc tě nežere,,
Kdyz bude chtít, mít zájem tak si najde způsob… :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:12
@Anonymní píše:
Na profilu má, že je nezadany.
Ne, pokud má zájem, tak ať on si zamnou přijde mě pozvat na kafe nebo napíše.

Jj Presne tak sama mu nepis

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:13
@Anonymní píše:
Nepis mu první…akorat se shodiš..uz tu byl mockrát odkaz na film “ Až tak moc tě nežere,,
Kdyz bude chtít, mít zájem tak si najde způsob… :hug:

To je pravda.

Váš příspěvek
Reklama