Má zájem nebo nemá? Realita X net

Anonymní
5.8.19 19:42

Má zájem nebo nemá?RealitaXnet

Prosím o anonym, je tady hodně známých.
Dobrý den,
v práci se vidivam s mužem s kterým, když se potkáme z dálky trochu tak se pozdravime, usmívame se na sebe, mrkáme. Zacal s tím on, já to opětuji, protože se mi líbí.
Než s tím začal viděl mě na internetu.
Přišel si pracovně pro dokumenty, chtěl se asi nějak zapovidat, ale hned měl za zády šéfa, že od něj něco potřebuje.
Tak jsem ho navštívila na profilu, ve kterým vidi kdo ho navštivil. On mě navštívil taky a to bylo všechno. Nenapsal, nic neudělal. Tak jsem si řekl, hm nemá zájem a už jsem to tak nějak hodila za hlavu s tím, že už se jen usměju pozdravim a to bude vše.
Dnes jsme se z dálky opět viděli a já mu ani nevěnovala pozornost.On se zastavil díval se na mě dokud jsem se na něj nepodívala usmíval se na mě, rozmáchl rukama a kyvnul na me stylem „co je“? 8o :) Tak jsem se usmála a pozdravíla. Jak šel z práce domů tak se na mě díval, usmíval a pozdravil.
Já to nechápu, na netu se jen podiva a v realitě se chová jinak. :think:
Otázka zní: jak to vidíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.8.19 19:45

Z me zkušenosti - chlap kdyz chce, tak tu odvahu sebere a ženu nekam pozve apod
Podle me zájem nema, respektive na tvém míste bych to neřešila…

• Citovat
  • Nahlásit
1529
5.8.19 19:45

Proboha, kolik je vám let? Patnáct???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
5.8.19 19:46
@Anonymní píše:
Prosím o anonym, je tady hodně známých.
Dobrý den,
v práci se vidivam s mužem s kterým, když se potkáme z dálky trochu tak se pozdravime, usmívame se na sebe, mrkáme. Zacal s tím on, já to opětuji, protože se mi líbí.
Než s tím začal viděl mě na internetu.
Přišel si pracovně pro dokumenty, chtěl se asi nějak zapovidat, ale hned měl za zády šéfa, že od něj něco potřebuje.
Tak jsem ho navštívila na profilu, ve kterým vidi kdo ho navštivil. On mě navštívil taky a to bylo všechno. Nenapsal, nic neudělal. Tak jsem si řekl, hm nemá zájem a už jsem to tak nějak hodila za hlavu s tím, že už se jen usměju pozdravim a to bude vše.
Dnes jsme se z dálky opět viděli a já mu ani nevěnovala pozornost.On se zastavil díval se na mě dokud jsem se na něj nepodívala usmíval se na mě, rozmáchl rukama a kyvnul na me stylem „co je“? 8o :) Tak jsem se usmála a pozdravíla. Jak šel z práce domů tak se na mě díval, usmíval a pozdravil.
Já to nechápu, na netu se jen podiva a v realitě se chová jinak. :think:
Otázka zní: jak to vidíte?

Flirtuje…a to mu k životu stačí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.19 20:00

Takže nemá zájem.

• Citovat
  • Nahlásit
513
5.8.19 20:04

Ja tohle asi v zivote nepochopim… kolik vam probuh je? Kdyz bude mit zajem, da ti to najevo, nekam te pozve atd… treba jen flirtuje a je zadany a nic neocekava…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
5.8.19 20:05
@Anonymní píše:
Takže nemá zájem.

Treba se jeste nerozhoupal. A vubec, ze se nekdo mrkne na profil, neznamena ze musi napsat zpravu prece.Mu napis prvni :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.19 20:08

Na profilu má, že je nezadany.
Ne, pokud má zájem, tak ať on si zamnou přijde mě pozvat na kafe nebo napíše.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.19 20:11

Nepis mu první…akorat se shodiš..uz tu byl mockrát odkaz na film “ Až tak moc tě nežere,,
Kdyz bude chtít, mít zájem tak si najde způsob… :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.19 20:12
@Anonymní píše:
Na profilu má, že je nezadany.
Ne, pokud má zájem, tak ať on si zamnou přijde mě pozvat na kafe nebo napíše.

Jj Presne tak sama mu nepis

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.19 20:13
@Anonymní píše:
Nepis mu první…akorat se shodiš..uz tu byl mockrát odkaz na film “ Až tak moc tě nežere,,
Kdyz bude chtít, mít zájem tak si najde způsob… :hug:

To je pravda.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama