Má zájem nebo to nechává vyšumět?

Anonymní
14.4.20 21:13

Má zájem nebo to nechává vyšumět?

Ahoj, vím, že aktuálně má řada lidí jiné starosti, ale i tak jsem se rozhodla jsem přidat toto téma. Pod tlakem kamarádů jsem si zkusila dát inzerát na „seznamku“. :D Zalíbil se mi tam jeden chlap, vyměnili jsme si nějaké fotky, trochu něco napsali. Ale to psaní bylo takové neurčité, trochu mám pocit, že ke konci psal ze slušnosti. Konverzaci ukončil on, brala jsem to, že šel spat. Vím, že teď jen tak někam nepůjdeme, ale ozvat by se mohl. Myslíte si, že má zájem?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6436
14.4.20 21:22

Jseš jen jedna z mnoha, bohužel. Možná se ozve, až ho jina odmítne. Je mi líto.
Ještě teda záleží, jak dlouho se neozývá.

Příspěvek upraven 14.04.20 v 21:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
14.4.20 21:24

Třeba šel spát. Poslal aspoň srdíčko, nebo líbajícího paňáčka? Podle toho bych se orientovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
14.4.20 21:26

Väčšinou si na zoznamkach musíš dlho vyberať kým narazíš na niekoho kto by sa k tebe hodil a niečo z toho bude. Netreba to brať tak vážne, lebo tam si človek dopisuje asi tak s 4-5 ľuďmi, možno viac ak zvládne a potom vyberá, niektorým sa už proste neozve bez dôvodu a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29761
14.4.20 21:29
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že aktuálně má řada lidí jiné starosti, ale i tak jsem se rozhodla jsem přidat toto téma. Pod tlakem kamarádů jsem si zkusila dát inzerát na „seznamku“. :D Zalíbil se mi tam jeden chlap, vyměnili jsme si nějaké fotky, trochu něco napsali. Ale to psaní bylo takové neurčité, trochu mám pocit, že ke konci psal ze slušnosti. Konverzaci ukončil on, brala jsem to, že šel spat. Vím, že teď jen tak někam nepůjdeme, ale ozvat by se mohl. Myslíte si, že má zájem?
Šel spát. Víc bych to neřešila :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
14.4.20 21:42

Dneska už se tím netrap, je to jen chlap ze seznamky :).. Těžko říct co zamýšlí, nevíme co a jakým stylem jste si spolu psali. Teď bych čekala, jestli se ozve znovu, když se zítra celý den neozve je jasno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
14.4.20 22:12

Seznamuj se dál, bud se ozve nebo ne. Nemuzes randit, tak to ber jako cvicei v konverzaci ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 22:12

Vyměnili jsme si pár základních informací o sobě a bavili jsme se o tom, kam bychom šli. Při konverzaci byl takový odtažitý, ale to může být tím, že je prostě chlap. :) Neozval se od včerejška. Nějak se stejně nemůžu zbavit pocitu, že bych asi byla jedna z pár vybraných podle toho, co o něm vím, resp. by se mi to potvrdilo nebo vyvrátilo, kdybychom se logicky sešli…

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
14.4.20 22:19
@Anonymní píše:
Vyměnili jsme si pár základních informací o sobě a bavili jsme se o tom, kam bychom šli. Při konverzaci byl takový odtažitý, ale to může být tím, že je prostě chlap. :) Neozval se od včerejška. Nějak se stejně nemůžu zbavit pocitu, že bych asi byla jedna z pár vybraných podle toho, co o něm vím, resp. by se mi to potvrdilo nebo vyvrátilo, kdybychom se logicky sešli…

Asi jsi byla moc nadšená nebo mas blbou fotku :think: je divne, kdyz nekdo na seznamce (od slova, seznamit') navaze konverzaci a pak je odtazity :think: a co se libilo tobe na nem? Ego ti zjevne nepolechtal a ani ses nijak kralovsky nepobavila…

• Citovat
  • Nahlásit
5533
14.4.20 22:19
@Anonymní píše:
Vyměnili jsme si pár základních informací o sobě a bavili jsme se o tom, kam bychom šli. Při konverzaci byl takový odtažitý, ale to může být tím, že je prostě chlap. :) Neozval se od včerejška. Nějak se stejně nemůžu zbavit pocitu, že bych asi byla jedna z pár vybraných podle toho, co o něm vím, resp. by se mi to potvrdilo nebo vyvrátilo, kdybychom se logicky sešli…

No a co ty symboličky? Líbající paňáček, srdíčko, kytička…Nic? :* :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29761
14.4.20 22:21

Bože lidi. Na seznamkách jsem měla vždycky rozdelanych víc objektů najednou. Takže ze 7 zbyli třeba 3 a to je číslo, se kterým už lze normálně pracovat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6436
14.4.20 22:24
@Anonymní píše:

Je mi líto, ale zřejmě si ho neoslovila. Konverzaci nechal vyšumět a utnul. To, že byl odtsžitý, určitě není proto, že je chlap. Když má chlap zájem, snaží se. Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
14.4.20 22:25
@Mango_Lassi píše:
Bože lidi. Na seznamkách jsem měla vždycky rozdelanych víc objektů najednou. Takže ze 7 zbyli třeba 3 a to je číslo, se kterým už lze normálně pracovat. :mrgreen:

Jistěže :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
6219
14.4.20 22:33
@Anonymní píše:

To.uz by se dnes ozval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 22:44

Starej je dost. :) Zaujaly mě společné zájmy, ale vzhledem k věku a kde žije, resp. jak žije se nemůžu zbavit pocitu, že bych byla stejně jen na chvíli.
Taky jsem jich měla rozdělaných víc a vyšli mi dva. Tento a ještě jeden, který stejně odepisuje jednou za dva dny, jelikož něco furt řeší. :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat