Má zájem..mám se mu ozvat..?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23
16.5.22 18:53

Má zájem..mám se mu ozvat..?

Ahoj všem..
Měla bych menší prosbu.. ráda si přečtu vaše názory nebo řady..
Asi před měsícem jsem potkala přes společné známé muže.. mně je 29..jemu 32.. sama jsem více než rok po rozvodu a živím dcerku, které jsou tři roky..
Dělala jsem rozvoz z jedné oslavy, kde mě seznámili přátelé se svobodným mužem..už jen to, že byl jediný střízlivý bylo příjemné..:))) když z auta, tak jsem se ptala na nějaký kontakt.. on mi řekl, že si kontakt vezme od někoho, až budou všichni střízliví a s úsměvem odešel domů.. skutečně se po víkendu ozval a já byla ráda, že jen tak nemluvil do větru.. napsali jsme si pár řádek a já mu dala vědět, kdy mám volné víkendy, že ráda zajdu na nějaké posezení a tak.. další týden se v průběhu dnů ozval a zeptal se, zda mám skutečně volno..zda něco podnikneme..jelikož mi onemocněla dcera chřipkou, slíbila jsem mu, že se ozvu, jakmile bude zdravá.. příjemně odepsal, aby se brzy uzdravila, a že se tedy domluvíme na jiný termín.. dnes je to asi týden a já mu ještě nedala vědět, jak na tom s časem jsem a budu.. začala jsem si říkat, zda se třeba ozve sám.. na jednu stranu jsem ráda, že to není hysterická vtěrka, na druhou stranu mě mrzí, že není více iniciativní..prosím..vím, že píšu jako pubertální holka, ale ráda bych znala vaše názory, co byste dělali vy..co byste si mysleli o něčem takovém.. děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12376
16.5.22 18:55

Tak ty jsi vaše rande zrušila, podle mě jsi na řadě prostě ty. Viděl tě jednou v životě, trošku jiné by to bylo, kdybyste za sebou měli pár schůzek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
16.5.22 18:58

Tak byli jste domluveni, ze mu das vedet az budes mit cas. Respektuje to, ted je rada na tobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12987
16.5.22 18:59
@Sabik.1992 píše:
Ahoj všem..
Měla bych menší prosbu.. ráda si přečtu vaše názory nebo řady..
Asi před měsícem jsem potkala přes společné známé muže.. mně je 29..jemu 32.. sama jsem více než rok po rozvodu a živím dcerku, které jsou tři roky..
Dělala jsem rozvoz z jedné oslavy, kde mě seznámili přátelé se svobodným mužem..už jen to, že byl jediný střízlivý bylo příjemné..:))) když z auta, tak jsem se ptala na nějaký kontakt.. on mi řekl, že si kontakt vezme od někoho, až budou všichni střízliví a s úsměvem odešel domů.. skutečně se po víkendu ozval a já byla ráda, že jen tak nemluvil do větru.. napsali jsme si pár řádek a já mu dala vědět, kdy mám volné víkendy, že ráda zajdu na nějaké posezení a tak.. další týden se v průběhu dnů ozval a zeptal se, zda mám skutečně volno..zda něco podnikneme..jelikož mi onemocněla dcera chřipkou, slíbila jsem mu, že se ozvu, jakmile bude zdravá.. příjemně odepsal, aby se brzy uzdravila, a že se tedy domluvíme na jiný termín.. dnes je to asi týden a já mu ještě nedala vědět, jak na tom s časem jsem a budu.. začala jsem si říkat, zda se třeba ozve sám.. na jednu stranu jsem ráda, že to není hysterická vtěrka, na druhou stranu mě mrzí, že není více iniciativní..prosím..vím, že píšu jako pubertální holka, ale ráda bych znala vaše názory, co byste dělali vy..co byste si mysleli o něčem takovém.. děkuji

Tys zrušila domluvené rande se slovy, že se ozveš. On si to mohl vyložit tak, že nechceš a není důvod se ti ozývat, když jste se vlastně ještě ani neviděli. Samozřejmě, že se máš ozvat ty a už si to měla udělat davno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12987
16.5.22 19:00

Samozřejmě, že jste mohli být v kontaktu, ale chápu, že se nechtěl vnucovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6194
16.5.22 19:05

Zaplať bůh, že jsi narazila na někoho, kdo má mozek. Napiš mu, jsi na řadě. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
16.5.22 19:05

Já vím že je řada na mě.. Spíše mě zarazilo, že se ani nezeptal jak se dcerka má.. Jak to zvládáme nebo tak něco.. Asi každý máme sociální sítě a to je samé jak se máš.. Co děláš.. Pošli selfie a podobné plody.. Toto prostě řeším poprvé a jsem z toho zmatená.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
16.5.22 19:09

Ozvi se mi ty. Jste tak přece domluvení. On to tak určitě bere. Jasně jsi mu to řekla, že se ozveš. Chlapi (pokud jsou normální) neuvažují tak složitě a komplikovaně jako my ženy. Dáš jim jasný pokyn a oni se jím řídí, nevymýšlí s prominutím krav.iny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
16.5.22 19:09
@MeloryNox píše:
Zaplať bůh, že jsi narazila na někoho, kdo má mozek. Napiš mu, jsi na řadě. ;)

Vím.. Jsem.. Jen nevím co napsat.. Spíše se bojím reakce.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
16.5.22 19:10

Ozvi se mu ty. Jste tak přece domluvení. On to tak určitě bere. Jasně jsi mu to řekla, že se ozveš. Chlapi (pokud jsou normální) neuvažují tak složitě a komplikovaně jako my ženy. Dáš jim jasný pokyn a oni se jím řídí, nevymýšlí s prominutím krav.iny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12987
16.5.22 19:14
@Sabik.1992 píše:
Vím.. Jsem.. Jen nevím co napsat.. Spíše se bojím reakce.. :roll:

Tobě je fakt 29? 8o Tak snad mu napíšeš, že je malá už ok a pokud pozvání ještě platí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12987
16.5.22 19:15

@Sabik.1992 samozřejmě, že je možný, že už někoho má. S tím musíš počítat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19942
16.5.22 19:25
@Sabik.1992 píše:
Já vím že je řada na mě.. Spíše mě zarazilo, že se ani nezeptal jak se dcerka má.. Jak to zvládáme nebo tak něco.. Asi každý máme sociální sítě a to je samé jak se máš.. Co děláš.. Pošli selfie a podobné plody.. Toto prostě řeším poprvé a jsem z toho zmatená.. :?

Jezis!
Kasli na socialni site a zij real.

A koukej si pro dcerku sehnat hlidani a napis mu, ze zitra v sest u kina a ze budes rada, pokud by mohl a tesis se.
Vypada jako fajn chlap, tak to neprosvihni a jednej s nim ferove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24327
16.5.22 19:27
@Sabik.1992 píše:
Vím.. Jsem.. Jen nevím co napsat.. Spíše se bojím reakce.. :roll:

Hele když to bude pohodová zpráva, tak se nemáš čeho bát. Maximálně odmítne, podle všech indicií slušně. V tomto případě bych se ozvala a navrhla schůzku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24327
16.5.22 19:28
@Sabik.1992 píše:
Já vím že je řada na mě.. Spíše mě zarazilo, že se ani nezeptal jak se dcerka má.. Jak to zvládáme nebo tak něco.. Asi každý máme sociální sítě a to je samé jak se máš.. Co děláš.. Pošli selfie a podobné plody.. Toto prostě řeším poprvé a jsem z toho zmatená.. :?

Asi to není vtíravý tlachal, což je příjemné osvěžení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat