Má zavřené oči v kočáru, ale furt brečí

139
23.4.16 09:32

Má zavřene oči v kočáru ale furt breči

Ahoj holky, mám kluka 2.5 měsíce, chodíme na procházky každý den, když je venku chladněji tak v kočáru krásné spi, ale když je nad 18 stupnu tak usne na hodinu, a pak se probudí a začne brečet ale oči má zavření. Tak mi prosím poradte co sním?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26545
23.4.16 09:38

@kobzdi Pokud jsi vypozorovala souvislost s počasím, teplotou, zamyslela bych se nad tím, jestli ho příliš neoblékáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
23.4.16 09:45

Naší holce vadi sluníčko do obličeje. Taky nespala. Vyřešila to clona na kočár a zase krásně spinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9055
23.4.16 09:46

Možná blbosti, ale možná má ráda takové to sychravé počasí- kdy je temněj..
Zkus ji třeba hodit přes korbu plenku a nebo nějak výš zdvyhnout a ohnout přikrývku, aby neměla kolik světla.. NO ja další to teplo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
23.4.16 10:01

On ale když je verdo má třeba jen body dl. rukáv a polodupačky a plenu má přes korbu, může mít třeba řizen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
23.4.16 10:03

Ale taky se mi zda že má rad venku zimu, a normalne se bojím jít ven když je vedro :-) a když je hnusné tak hned jsem radši :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7446
23.4.16 10:11

@kobzdi V první chvíli mě napadlo přesně to, co napsala Svištice.

Já u dcerky bez souvislosti s počasím mám vysledované, že když se jí tlačí prdíky nebo stolička…prostě by ještě ráda spala, ale tlaky ji nenechají…jinak to může být žízeň, nějaké zvuky z okolí, co budí…taky sen…a třeba sis to jen spojila s počasím. Těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat