Maca peruánská, případně gynex - zkušenosti

Anonymní
22.1.20 07:01

Maca peruánská, případně gynex..zkušenosti

Milé dámy, zajímalo by mne, jestli jste tu náhodou některá něužívala Macu peruánskou nebo případně gynex a jestli vám to k něčemu pomohlo. Uvažuji o užívání vzhledem k nedostatku přirozeně se tvořících ženských hormonů a na gyndě mi dávají pořád jenom antikoncepci, tak přemýšlím, jestli nevyzkoušet na chvíli i něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

217
22.1.20 07:18
@Anonymní píše:
Milé dámy, zajímalo by mne, jestli jste tu náhodou některá něužívala Macu peruánskou nebo případně gynex a jestli vám to k něčemu pomohlo. Uvažuji o užívání vzhledem k nedostatku přirozeně se tvořících ženských hormonů a na gyndě mi dávají pořád jenom antikoncepci, tak přemýšlím, jestli nevyzkoušet na chvíli i něco jiného.

Čauky, já Macu používat nemohla, protože mám problémy se štítnou zlazou, ale za mě určitě zkus gynex. Brala jsem ho dva měsíce a cítila se opravdu skvěle. Zvedla se mi nálada, libido a někomu pomohl i k miminku, to zatím já potvrdit nemohu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5834
22.1.20 07:32

Gynex na srovnání periody----- další měsíc jsem už byla v tom :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
22.1.20 07:44

@kve-tinka to je super! :D já ho před 14 dní dobrala druhý měsíc tak doufám, že teď má už taky nedorazí, ale moc tomu nedávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23560
22.1.20 08:00

Macu uzivam, pridavam si ji do rannich snidani. Jestli je super sama o sobe nevim, celkove toho uzivam vic, jako matcha, kremelina, rozpustna vlaknina ve vode, psyllium, bylinky ruzne…takze nevim, ale citim se dobre, uzivam ji dlouhodobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5821
22.1.20 08:10

Ja brala gynex po ZT v 17tt + revizi. Uzivala jsem ho 3 mesice (+ jedla listovku a pila kontryhel) a po 3 mesicich hned prvni mesic snazeni se zadarilo :srdce: jestli to bylo gynexem nebo ne - nevim :nevim: ale krasne mi naskocil po revizi cyklus po nem…brala jsem 1× denne 7 kapek. Kamaradka ale treba brala jinak (ono je tam rozmezi davkovani) a cyklus ji to rozhodilo. Maximalne vysadis. To jen abys vedela, ze i to ae stat muze.
Mne ho doporucila sestrenice, ze po nem taky otehotnela, stejne tak jeji kamaradka, kterym se rok nedarilo. Jako jsou to byliny, nic silenyho do tela ;) tak drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 12:40
@Drndadvě píše: Čauky, já Macu používat nemohla, protože mám problémy se štítnou zlazou, ale za mě určitě zkus gynex. Brala jsem ho dva měsíce a cítila se opravdu skvěle. Zvedla se mi nálada, libido a někomu pomohl i k miminku, to zatím já potvrdit nemohu. :mavam:

Děkuji moc za zkušenost. Tu Macu asi taky nebudu moct, já mám sníženou funkci štítné žlázy. Někde se píše, že by to nemělo vadit, někde, že jo. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.1.20 12:44
@kve-tinka píše:
Gynex na srovnání periody----- další měsíc jsem už byla v tom :mrgreen:

tak já budu zatím asi jenom strovnávat tu periodu…doteď jsem neměla přirozeně MS, ale pouze řízenou HA. Tak jsem zvědavá, co to udělá, zatím jsem četla všude víceméně pozitivní účinky. Budu muset být víc trpělivá, ale jsem hodně zvědavá, s mužem bychom sice chtěli miminko, ale jestli příjde přirozená MS, tak si stejně budu muset ještě tak půl roku počkat, protože muž odjíždí na půl roku pracovně do ciziny ( dostal zajímavou nabídku, tak mu fandím) :jazyk: Moc nedoufám, že by se to urovnalo hned do měsíce, než odjede :))

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.1.20 12:45
@wildcherry píše:
Macu uzivam, pridavam si ji do rannich snidani. Jestli je super sama o sobe nevim, celkove toho uzivam vic, jako matcha, kremelina, rozpustna vlaknina ve vode, psyllium, bylinky ruzne…takze nevim, ale citim se dobre, uzivam ji dlouhodobe.

Super, díky za reakci :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.1.20 12:47
@Kukacka123 píše:
Ja brala gynex po ZT v 17tt + revizi. Uzivala jsem ho 3 mesice (+ jedla listovku a pila kontryhel) a po 3 mesicich hned prvni mesic snazeni se zadarilo :srdce: jestli to bylo gynexem nebo ne - nevim :nevim: ale krasne mi naskocil po revizi cyklus po nem…brala jsem 1× denne 7 kapek. Kamaradka ale treba brala jinak (ono je tam rozmezi davkovani) a cyklus ji to rozhodilo. Maximalne vysadis. To jen abys vedela, ze i to ae stat muze.
Mne ho doporucila sestrenice, ze po nem taky otehotnela, stejne tak jeji kamaradka, kterym se rok nedarilo. Jako jsou to byliny, nic silenyho do tela ;) tak drzim palce :kytka:

Díky :kytka: Zatím budu ráda, jestli mi to aspoň nahodí cyklus. Budu kombinovat s hormonální jógou. Jestli by to přineslo i miminko, tak na to si stejně budu muset půl roku počkat, než se muž vrátí z ciziny.

• Nahlásit
  • Citovat
14365
22.1.20 12:47

Beru gynex dlouhodobě. Ted mám za sebou půlroční vysazení, takže zas mám co rovnat. Totálně rozhozený cyklus :( jinak po dobu užívání super, musím doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
22.1.20 12:54

Gynex je na podporu otěhotnění? A to berete, i když máte MS pravidelně a nerozhozenou? Jen se ptám, těhotenství zatím neplánuji, pouze mě zaujaly vaše příspěvky. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5821
22.1.20 13:01

@Radkar1 on je na vse mozne, ale tim, ze celkove rovna cyklus, tak napomaha otehotneni.
https://www.energy.cz/…enu2_x7248x/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
22.1.20 13:56

@Kukacka123 Děkuji moc za vysvětlení, nikdy jsem na toto nenarazila. Přečtu si i tvůj odkaz :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 14:16
@Radkar1 píše:
@Kukacka123 Děkuji moc za vysvětlení, nikdy jsem na toto nenarazila. Přečtu si i tvůj odkaz :andel:

Taky jsem o Mace ani o Gynexu doteď neměla ponětí, až jsem si na netu hledala kontryhelový čaj a účinky a narazila jsem i na tohle, tak mě to zaujalo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama