Mačkání prsou při sexu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ageleine
Kecalka 376 příspěvků 09.10.14 19:56
Mackani prsou pri sexu v tehotenstvi

Ahojte :-) Uz jsem tady zase s dalsim dotazem, bez emimina bych byla uplne nahrana :-D
Mela bych otazku ohledne mleziva. Zacalo mi vcera trosicku vytekat, pouze par kapicek, jsem ale teprve 23 tt. Cetla jsem, ze by se v tehu urcite nemelo vymackavat. Jenomze pri sexu mi pritel prsa dost macka, casto dojde i na kousani - obema se nam to libi a prijde nam to normalni. Chtela bych ale vedet, jestli, jestli to prave nemohlo zapricinit to vytekani a jestli v tehle nasi „uchylce“ muzem pokraxovat??
Predem dekuji za odpovedi :-)

Reakce:
Vrtul
Závislačka 3347 příspěvků 09.10.14 20:00

:mrgreen: vtip?

Ať mačká, nemyslím že by to byla příčina.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 09.10.14 20:03

Mačkáme, koušeme, žužláme…a žijeme i ve 32tt ve zdraví.

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 09.10.14 20:08

Au:)))ale jsem teprve 12tt:)

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 20:16
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:
Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 09.10.14 20:42

Nic se nestane, kdyz mu to nevadi, tak at macka a kouse, zapricinene je to hormonama, ne tim mackanim :-)…ten muj se me od te doby nedotkl, co mi to zaclo vytekat :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >